current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Zunifikowany standard edukacyjny EDU 7100:2013

Zunifikowany standard edukacyjny EDU 7100:2013

Potwierdź jakość swoich usług edukacyjnych certyfikatem EDU 7100:2013

Uniwersytety i inne szkoły wyższe muszą wykazać się wysokim standardem nauczania, zapewniając odpowiednią jakość usług edukacyjnych, jak i ciągłe doskonalenie systemu zarządzania. Nasza certyfikacja na zgodność z zunifikowanym standardem edukacyjnym EDU 7100:2013 zapewnia wydajne procesy wspierające silny wewnętrzny system zarządzania edukacją.

Współpracujemy z władzami i reprezentantami instytucji edukacyjnych, a także z przedstawicielami ds. zapewnienia jakości, aby móc stworzyć i utrzymać prestiżowy wizerunek szkoły oparty na zasługach pracowników akademickich i spójnych zasadach postępowania. Pomożemy Ci poprawić system zarządzania edukacją i wzmocnić zaangażowanie nauczycieli w zapewnienie uczniom najwyższej jakości usług dydaktycznych.

Certyfikat EDU 7100 pozwoli działom promocji i rozwoju podnieść prestiż Twojej instytucji oraz pozyskać potencjalnych uczniów. Udowodnij swoje zaangażowanie w dbałość o najwyższą jakość kształcenia, innowacyjność i praktyczną edukację, aby przyciągnąć najlepszych studentów.

Nasze renomowane certyfikaty odróżnią Twoją uczelnię od konkurencji. Jesteśmy zaufanym i wykwalifikowanym partnerem, pomagającym w uzyskaniu certyfikatu zgodnie z zunifikowanym standardem edukacyjnym EDU 7100:2013.

Pokaż swoje zaangażowanie na rzecz doskonałości akademickiej dzięki wysokiej jakości certyfikowanym usługom edukacyjnym i systemom zarządzania. Skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Prestiż i kompetentność gwarantowana przez zunifikowany standard edukacyjny

Zapewnienie wysokiej jakości usług edukacyjnych zgodnie z zunifikowanym standardem edukacyjnym wyróżni Twoją uczelnię wyższą. Dobrowolna certyfikacja świadczy o Twoim zaangażowaniu w wspieranie zarówno szanowanych wykładowców, jak i wyjątkowych studentów. Nasza certyfikacja wzmocni pozytywny wizerunek Twojej organizacji i umożliwi wyeksponowanie indywidualnej marki w celu zwiększenia konkurencyjności na rynku międzynarodowym.

Nasz certyfikat jakości w zakresie usług edukacyjnych i systemów zarządzania pomoże lepiej wykorzystać kompetencje kadry dydaktycznej zapewniając jej systematyczny rozwój. Skuteczna współpraca między wydziałami akademickimi wzmocni Twoją zdolność do poprawy jakości świadczonych usług. Systematyczne strategie monitorowania i kontroli uwzględniane w procesie certyfikacji pomagają w identyfikacji i rozwiązywaniu problemów.

Stwórz i chroń dobre imię oraz reputację swojej placówki edukacyjnej dzięki naszym specjalistycznym usługom z zakresu certyfikacji zgodnie z zunifikowanym standardem edukacyjnym EDU 7100:2013.

Nasi eksperci dokonają oceny i certyfikacji jakości Twoich usług edukacyjnych

Zapewniamy dobrowolną certyfikację przeprowadzaną przez uznaną na całym świecie jednostkę certyfikującą. Certyfikacja na zgodność z EDU 7100 została opracowana dla jednostek naukowo-dydaktycznych. Obejmują one zarówno szkoły publiczne, jak i niepubliczne, prowadzące co najmniej jeden rodzaj studiów wyższych (licencjackich, inżynierskich, magisterskich) i/lub studia podyplomowe i/lub studia doktoranckie.

Podstawą uzyskania certyfikatu zgodnie z wymaganiami EDU 7100 jest wdrożenie świadomego, dobrze zaplanowanego i celowego procesu kształcenia. Wymagania standardu EDU 7100 koncentrują się na:

  • Właściwym doborze kadry dydaktycznej adekwatnie do realizowanego procesu kształcenia i określonego profilu absolwenta.
  • Określeniu zasad rekrutacji w oparciu o indywidualne podejście do studenta.
  • Opracowaniu programu współpracy z otoczeniem uczelni.
  • Zaplanowaniu strategii i efektywnym podejmowaniu decyzji.
  • Zidentyfikowaniu tożsamości organizacyjnej obejmującej wizję i misję, system wartości, kodeks etyczny i standardy organizacyjne.

Ocena zgodności z zunifikowanym standardem edukacyjnym EDU 7100 jest przeprowadzana na miejscu w jednostce naukowo-dydaktycznej. Certyfikacja jest przyznawana w przypadkach, w których wszystkie wymagania standardu zostały sprawdzone i spełnione. Certyfikat jest ważny przez trzy lata i wymaga corocznych audytów kontrolnych.

Uprawniona jednostka certyfikująca świadcząca usługi certyfikacji EDU 7100

Jako światowy lider w zakresie usług związanych z kontrolą, badaniami, weryfikacją i certyfikacją zapewniamy kompleksową wiedzę specjalistyczną z jednego źródła. Dzięki udokumentowanemu doświadczeniu i profesjonalnemu podejściu, nasi audytorzy mogą pomóc Ci w opracowaniu i utrzymaniu skutecznego systemu zarządzania procesem kształcenia.

Jako uprawniona jednostka certyfikująca, przeprowadzimy certyfikację jakości Twoich usług edukacyjnych i systemów zarządzania. Nasz certyfikat podkreśli Twoje zaangażowanie w doskonałość akademicką i integralność edukacji. Certyfikaty oraz ich zawartość można zobaczyć w dowolnym momencie i z dowolnego miejsca na naszej międzynarodowej platformie internetowej Certipedia .

Potwierdź swoje zaangażowanie w świadczenie usług edukacyjnych na najwyższym poziomie!

To też może Cię zainteresować

ISO 14001 - System zarządzania środowiskowego

Systemy zarządzania środowiskowego ISO 14001

Certyfikujemy systemy zarządzania środowiskiem zgodnie z ISO 14001.

Więcej

Certyfikacja ISO 29990 dla dostawców usług szkoleniowych

Certyfikacja ISO 29990 dla dostawców usług szkoleniowych

ISO 29990 – system zarządzania dla dostawców usług szkoleniowych

Więcej

Zmiany w systemie zarządzania jakością ISO 9001

Zmiany w systemie zarządzania jakością ISO 9001

Wysoka jakość gwarancją zadowolenia klientów.

Więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu