current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
translation missing: core_choose_country

BRC Global Standard – Certyfikat BRC

BRC GS for Food Safety – TÜV Rheinland

BRCGS Food Safety Standard – What's new in version 9?

BRCGS Food Safety Standard – What's new in version 9?

Pobierz nagranie i prezentację z webinaru na temat BRCGS.

Twoje drzwi do nowych rynków: nasza certyfikacja zgodnie z normą BRC Global Standard for Food Safety

Rynki anglojęzyczne często wymagają certyfikacji żywności zgodnie z normą BRC Global Standard, która została opracowana przez British Retail Consortium (BRC) i uznana przez Global Food Safety Initiative (GFSI). Czy chcesz zdobyć certyfikat BRC Food i zwiększyć bezpieczeństwo żywności w celu uzyskania dostępu do nowych rynków?

Sprawdzamy i certyfikujemy Twoje standardy bezpieczeństwa żywności zgodnie z normą BRC Global Standard. Bez względu na to, czy produkujesz podstawowe towary — na przykład jako rzeźnia — czy przetworzone produkty spożywcze takie jak konserwy lub dania gotowe: każda działalność związana z przetwarzaniem żywności może być certyfikowana na zgodność z normą BRC. Jednym z warunków pomyślnej certyfikacji jest koncepcja analizy zagrożeń i krytycznych punktów kontroli ( HACCP ), która wdraża analizę zagrożeń i krytyczne punkty kontroli, ale także dokumentuje zarządzanie jakością i ustanawia łańcuch dowodów dotyczących warunków sanitarnych.

Jako kompleksowy partner oferujemy szeroki zakres usług w celu zwiększenia ogólnego bezpieczeństwa żywności i uzyskania dostępu do nowych rynków. Oprócz certyfikacji w ramach BRC Global Standard i HACCP , umożliwiamy producentom opakowań certyfikowanie ich produktów w ramach BRC Global Standard Packaging.

Jeśli planujesz ekspansję na nowe rynki z certyfikatem bezpieczeństwa żywności BRC Global Standard, to jest odpowiedni czas, aby się z nami skontaktować!

Zaufanie klienta i ekspansja rynkowa: zgodność z normą BRC Global Standard w zakresie bezpieczeństwa żywności

Korzyści wynikające z certyfikacji BRC
Zalety certyfikacji bezpieczeństwa żywności na zgodność z normą BRC Global Standard

Nasza akredytowana przez BRC Global Standard certyfikacja potwierdza Twoje zaangażowanie w przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwa żywności, wzbudzając, poprzez certyfikat BRC Food i BRC Packaging, zaufanie klientów i partnerów biznesowych do Twoich produktów. Zapewnia to istotną przewagę nad konkurencją. Zdolność do spełnienia jasno określonych wymagań partnerów handlowych pozwoli uzyskać dostęp do nowych rynków międzynarodowych.

Wdrożenie wymagań bezpieczeństwa zwiększa również wydajność, ponieważ pozwala rozpoznać potencjalne zagrożenia, zanim spowodują jakiekolwiek zakłócenia. Jest to dobry sposób na zminimalizowanie ryzyka roszczeń gwarancyjnych.

Twoje wymagania dotyczące bezpieczeństwa żywności ocenianej przez BRC

Siedem paragrafów BRC
Siedem paragrafów normy RC Global Standard for Food Safety

Norma BRC Global Standard (BRCGS) narzuca jasno określone wymagania dotyczące bezpieczeństwa żywności. Jest uznawana przez Globalną Inicjatywę Bezpieczeństwa Żywności (Global Food Safety Initiative – GFSI) i jest szeroko rozpowszechniona w całej anglojęzycznej Europie, a także w dużej części Azji i Stanów Zjednoczonych.

Każda firma zajmująca się przetwarzaniem żywności lub pakowaniem może uzyskać certyfikat BRC Global Standard (BRCGS) po spełnieniu następujących wymagań:

 • Działania robocze spełniają wymagania normy Analiza Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (Hazard Analysis and Critical Control Points – HACCP)
 • Stworzono i udokumentowano skuteczny system zarządzania jakością
 • Regularne kontrole wewnętrzne dotyczące produktów, procesów i personelu

Jak uzyskać certyfikat BRC Global Standard

Sprawdzamy i certyfikujemy bezpieczeństwo żywności zgodnie z wcześniej zdefiniowanymi wymogami normy BRC Global Standard. Po udanej certyfikacji możesz również skorzystać z naszej bazy certyfikatów Certipedia i zacząć czerpać korzyści z naszego znaku certyfikacji. Nasi eksperci będą postępować według następującej kolejności procedur:

 1. Audyt wstępny (opcjonalnie)
 2. Audyt certyfikacyjny
 3. Wydanie certyfikatu
 4. Pełne coroczne audyty i ponowna certyfikacja

Procedura certyfikacji bezpieczeństwa żywności zgodnie z normą BRC GS

Twój doświadczony partner w zakresie certyfikacji zgodnie z normą BRC Global Standard

Nasi specjaliści oferują kompleksowe usługi w zakresie bezstronnej i przejrzystej kontroli bezpieczeństwa żywności w ramach BRC Global Standard. Pozwól nam wesprzeć Cię w spełnieniu międzynarodowych wymagań, a co za tym idzie, uzyskaniu dostępu do nowych rynków. Nasza rozpoznawalna certyfikacja pozwoli Ci zademonstrować wysokie standardy jakości swoim klientom i partnerom biznesowym. Uzyskane certyfikaty są widoczne na stronie internetowej Certipedii i codziennie aktualizowane. Producentom rozwiązań opakowaniowych zapewniamy certyfikację w ramach BRC Global Standard Packaging (BRC Packaging).

Czy jesteś zainteresowany certyfikowaniem swoich standardów bezpieczeństwa żywności? Skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Znamy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące certyfikacji BRC Global Standard:

pdf Najczęściej zadawane pytania „Bezpieczeństwo żywności BRC” 273 KB Pobierz

Więcej informacji

Strona internetowa BRC Global Standards

Zdalny audyt i certyfikacja

Zdalny audyt i certyfikacja

Zdalne audyty to elastyczna i wysokiej jakości alternatywa dla tradycyjnych metod audytowania. Dowiedz się więcej tutaj.

BRCGS Food Safety Standard – What's new in version 9?

TÜV Rheinland Polska oferuje certyfikację dla:

 • Producentów żywności na zgodność z BRC Globalną Normą Dotyczącą Bezpieczeństwa Żywności (BRC Food)
 • Producentów materiałów opakowaniowych, na zgodność z BRC Globalny Standard Dotyczący Opakowań i Materiałów Opakowaniowych (BRC IoP)

Wymagania standardów BRC

 • Wdrożenie standardów HACCP w przedsiębiorstwie
 • Zbudowanie i udokumentowanie efektywnego systemu jakości
 • Przeprowadzanie regularnych inspekcji wewnętrznych produktów, procesów i personelu

Droga do nowych rynków

Istnieje możliwość zintegrowania certyfikacji BRC z Międzynarodowym Standardem Żywności IFS (International Food Standard). IFS łączy wymagania m.in.: niemieckich i francuskich sieci handlowych w stosunku do produkcji i transportu produktów pod marką własną.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu