current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Certipedia

Certipedia

Certipedia. Wiarygodna informacja na temat uzyskanych certyfikatów

Baza certyfikatów Certipedia jest zbiorem informacji na temat badanych i certyfikowanych produktów, przedsiębiorstw, systemów zarządzania oraz certyfikowanego personelu. Dostęp do bazy jest bezpłatny i każdy uczestnik rynku może w szybki i łatwy sposób sprawdzić dane przedsiębiorstwo poprzez wpisanie jego indywidualnego numeru ID znajdującego się na certyfikacie lub znaku certyfikacji.

Korzystanie z Certipedii znacznie ułatwia podejmowanie decyzji przed zakupem produktu, a także eliminuje ryzyko współpracy z nieuczciwym partnerem.

Łatwe zarządzanie dokumentami

Platforma internetowa Certipedia służy do zarządzania dokumentami, a także do bezpiecznej wymiany informacji z klientami i dostawcami. TÜV Rheinland oferuje zindywidualizowane prawa dostępu do bazy danych, dzięki czemu mogą Państwo zarządzać certyfikatami wystawionymi przez TÜV Rheinland i innymi istotnymi dokumentami międzynarodowymi.

Zalety korzystania z Certipedia

Rejestracja na platformie Certipedia umożliwia:

  • Uzyskanie informacji na temat autentyczności i ważności certyfikatu
  • Skorzystanie z całodobowego serwisu dającego możliwość pobrania certyfikatów i sprawozdań z kontroli oraz prezentacji usług Państwa firmy
  • Zdobycie użytecznego narzędzia do organizowania bazy danych certyfikatów oraz zmniejszenie wewnętrznych kosztów administracyjnych

To takie proste

TÜV Rheinland certyfikował Państwa produkty? Czy produkt posiada znak jakości wydany przez TÜV Rheinland? Jeśli tak, są Państwo automatycznie uprawnieni do korzystania z serwisu Certipedia. Informacja o Państwa certyfikowanym produkcie może być zamieszczona na platformie internetowej Certipedia – w języku ojczystym, angielskim lub niemieckim.

To też może Cię zainteresować

Certyfikat i oznakowanie zgodności CE

Certyfikat i oznakowanie zgodności CE

Przejrzystość i bezpieczeństwo na rynkach europejskich.

Więcej

Certyfikaty bezpieczeństwa i jakości TÜV Rheinland Polska

Certyfikaty bezpieczeństwa i jakości TÜV Rheinland Polska

Dowód jakości dla Państwa produktów wyrobów.

Więcej

Znak GS

Znak GS

Bezpieczeństwo sprawdzone.

Więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu