current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
translation missing: core_choose_country

Certipedia

Certipedia | TÜV Rheinland

Korzyści ze znaku certyfikacji i bazy certyfikatów TÜV Rheinland

Badania pokazują, że co drugi konsument przy zakupie produktów zwraca uwagę na oznakowanie. Dotyczy to prawie wszystkich sektorów handlowych. Certyfikacja produktu odgrywa znaczącą rolę w decyzjach zakupowych konsumentów, szczególnie w obszarach takich jak zabawki, gospodarstwo domowe, dzieci, sport i rekreacja oraz narzędzia. Konsumenci wymagają bezstronnych, niezależnych i jasnych atestów, które szybko i przejrzyście przedstawiają kryteria badań i ich wyniki.

Znak certyfikacji TÜV Rheinland jest cennym źródłem informacji dla klientów i może być wykorzystany, aby zwiększyć zaufanie do marki i wzmocnienia udziału w rynku. Dzięki indywidualnym numerom identyfikacyjnym znaków certyfikacji (numerom identyfikacyjnym), zintegrowanemu kodowi QR i łatwemu do odnalezienia wpisowi na temat certyfikacji znak certyfikacji TÜV Rheinland zapewnia ciągły dostęp do pełnej informacji o przeprowadzonych badaniach. Bezstronny, niezależny i godny zaufania.

Wraz z Certipedią, internetową bazą certyfikatów, tworzy wiarygodne źródło na temat ważnych znaków certyfikacji i referencji.

Zgodnie z decyzją niemieckiego Federalnego Sądu Najwyższego z dnia 21 lipca 2016 r. znaki jakości stosowane w reklamach konsumenckich powinny zawsze zawierać odniesienie. Odniesienie to powinno uwzględniać podsumowanie zastosowanych kryteriów badawczych, być łatwe do zrozumienia przez konsumenta. Ponadto przypisanie znaku do odpowiedniego produktu powinno być zawsze możliwie najdokładniejsze.

Znak certyfikacji TÜV Rheinland spełnia te kryteria, a Certipedia stanowi idealne odniesienie. Przedstawia konsumentom certyfikaty, treści badań i produkty w sposób bezstronny i niezależny.

Eksperci TÜV Rheinland z przyjemnością poinformują Cię o znaku certyfikacji TÜV Rheinland i bazie certyfikatów Certipedia. Skontaktuj się z nami!

Znak certyfikacji TÜV Rheinland – elastyczność i łatwość wykorzystania

Certyfikat TÜV Rheinland
Reklamuj się za pomocą atestu

Znak certyfikacji można z powodzeniem wykorzystać w działaniach komunikacyjnych

W przypadku certyfikacji produktów:

 • Na produktach i opakowaniach
 • Na zawieszkach
 • Na stronach internetowych i banerach internetowych
 • W klasycznej reklamie drukowanej

W przypadku certyfikacji systemów:

 • Na dokumentach biznesowych i prezentacjach
 • Na flagach i roll-upach
 • Na stoiskach wystawowych
 • W e-mailach
 • Na stronach internetowych i banerach internetowych
 • Na pojazdach

Starannie przemyślane – Indywidualne identyfikatory TÜV Rheinland

Atest TÜV Rheinland
Funkcje atestu

Każdy znak certyfikacji otrzymuje indywidualny numer identyfikacyjny. Po wprowadzeniu numeru na www.certipedia.com konsumenci mogą bezpośrednio przeglądać zakres badań, na podstawie których został wydany certyfikat.

Po zakończeniu procesu certyfikacji wpis w Certipedii jest publikowany automatycznie. Oprócz wyświetlanego znak certyfikacji wpis zawiera obszerne podsumowanie kryteriów stosowanych podczas badania.

W przypadkach, gdy jeden licencjonowany podmiot posiada kilka certyfikatów, znaki certyfikacji mogą być połączone.

Tak zwany „identyfikator nadrzędny” można przypisać, jeśli...

 • Dla określonego produktu wydano kilka certyfikatów o różnym zakresie i wymagają one pogrupowania (np. badany pod kątem szkodliwych substancji i jakości).
 • Lub, jeśli w przypadku kilku podobnych produktów wydano podobne certyfikaty (np. seria zabawek wyłącznie z elementami ze znakiem GS).

Nadrzędne numery identyfikacyjne również otrzymują wpis do Certipedii, w którym publikowane są wszystkie przypisane produkty i certyfikaty.

Skorzystaj z większej przejrzystości

Od ponad 140 lat znak certyfikacji TÜV Rheinland jest symbolem jakości i bezpieczeństwa. Dla Twojej firmy oznacza to wyższy poziom zaufania i spójności.

Internetowa baza danych Certipedia umożliwia klientom i partnerom łatwy i przejrzysty dostęp do indywidualnego wpisu, pokazując, które produkty zostały przebadane i certyfikowane. Powiązanie znaku certyfikacji z Certipedią umożliwia użytkownikom sprawdzenie Twoich wyników badań w ciągu kilku sekund, w dowolnym czasie i z dowolnego miejsca na świecie.

Indywidualny numer identyfikacyjny jest przydzielany w celu ochrony autentyczności certyfikatu. Na życzenie istnieje również możliwość dostosowania wpisu klienta w Certipedii do konkretnych jego potrzeb, np. uzupełniając go o Twoje logo i inne istotne danee.

Dzięki aktualnym informacjom w Certipedii potwierdzasz ważność swojego certyfikatu. Wystarczy połączyć go ze swoją stroną internetową!

Baza certyfikatów Certipedia

Jednym kliknięciem baza certyfikatów online przenosi certyfikowane produkty, procesy i kwalifikacje do Internetu. Oferowana wyłącznie klientom TÜV Rheinland Certipedia zapewnia możliwość zamieszczenia określonego wpisu, dzięki któremu klienci mogą dowiedzieć się o Twoich certyfikatach – w dowolnym momencie z dowolnego miejsca na świecie.

Chcesz poprawić wyświetlanie swojego znaku certyfikacji na Certipedii?

Wraz z automatyczną publikacją znaku certyfikacji, w Certipedii tworzony jest odpowiedni wpis. Informacja ta zawiera zrozumiałe podsumowanie kryteriów stosowanych podczas badań.

Certipedia oferuje trzy opcje wyświetlania:

 • Wersję podstawową:
  Uwzględnia odpowiednie wymagania prawne i może być rozszerzona w dowolnym momencie.

Wpis w Certipedii

 • Jest przeznaczony tylko dla klientów TÜV Rheinland
 • Służy do potwierdzenia Twojego certyfikatu
 • Pokazuje wszystkie produkty i usługi z certyfikatem TÜV Rheinland w formie bezpośredniego dostępu
 • Jest przejrzysty dla klientów i buduje wśród nich i partnerów zaufanie dzięki neutralnej i niezależnej ocenie i prezentacji
 • Wspiera decyzje zakupowe, zapewniając konsumentowi wgląd w niezależne badanie i jego wynik

Każdy wpis zawiera:

 • Znak certyfikacji z numerem identyfikacyjnym
 • Przegląd ważnych certyfikatów TÜV Rheinland
 • Adres posiadacza certyfikatu
 • Krótki opis certyfikatu i znaku certyfikacji

Wersja podstawowa może być rozszerzona w dowolnym momencie.

 • Wersję Plus:
  Rozszerzenie wersji podstawowej do wersji „Plus” obejmuje więcej niż tylko wymagane informacje, takie jak zdjęcia produktów, logo klienta, informacje kontaktowe i linki.

 • Wersję Premium:
  Wersja „Premium” zawiera jeszcze więcej dodatkowych funkcji, takich jak linki do innych certyfikowanych produktów, obszerne opisy certyfikowanych usług, opinie klientów i wizytówki firm.

Pomoc w podejmowaniu decyzji zakupowych: Znak certyfikacji TÜV Rheinland

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

Skorzystaj z platformy Certipedia, aby podkreślić certyfikowane cechy swojego produktu! Dowiedz się więcej już teraz!

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Pokaż wszystkie odpowiedzi Ukryj wszystkie odpowiedzi

Jakie korzyści dla klientów niesie ze sobą znak certyfikacji produktu?

Znak certyfikacji to symbol bezpieczeństwa i jakości – zarówno dla producentów, sprzedawców detalicznych, jak i konsumentów. Może być z sukcesem wykorzystywany w reklamie. Służy też jako cenna pomoc w podejmowaniu decyzji zakupowych przez konsumentów i partnerów. Zapewnia przejrzystość, która wzmacnia zaufanie do marek i rynków.

Jak uzyskać znak certyfikacji?

Znak certyfikacji z indywidualnym numerem identyfikacyjnym jest automatycznie wysyłany do posiadacza certyfikatu za pośrednictwem bezpiecznego linku do pobrania po zakończeniu procesu certyfikacji. Może być również przesłany bezpośrednio pocztą elektroniczną. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz, aby znak certyfikacji został wysłany wcześniej lub jeśli chcesz utworzyć nadrzędny numer identyfikacyjny w Certipedii.

Skąd mam wiedzieć, czy znak certyfikacji jest autentyczny i oryginalny?

Każdy znak certyfikacji otrzymuje indywidualny numer identyfikacyjny. Wprowadzając go do bazy certyfikatów Certipedia na www.certipedia.com lub skanując kod QR, można sprawdzić, czy znak jest prawdziwy – informacja zawarta w Certipedii uwzględnia nazwę produktu i wyciąg z jego certyfikatu.

Czy można zmienić układ lub numer identyfikacyjny znaku certyfikacji?

Znak certyfikacji TÜV Rheinland nie podlega zmianom. Musi odpowiadać temu, co zostało zawarte na wydanym przez TÜV Rheinland certyfikacie.

Czy ze znaku certyfikacji można usunąć indywidualny numer identyfikacyjny?

Nie, indywidualny numer identyfikacyjny jest integralną częścią znaku. Znak certyfikacji musi być zawsze używany w takiej samej formie, w jakiej został wydany wraz z certyfikatem przez TÜV Rheinland.

Więcej informacji na temat bazy certyfikatów Certipedia i znaku certyfikacji TÜV Rheinland

pdf Wytyczne dotyczące wykorzystania znaku certyfikacji TÜV Rheinland w działaniach reklamowych (English) 5 MB Pobierz
pdf Broszura: „Przejrzystość buduje zaufanie” (English) 9 MB Pobierz
pdf Umowa licencyjna na znak certyfikacji (English) 314 KB Pobierz
pdf Ulotka o ważnych zmianach dotyczących certyfikacji TÜV Rheinland (English) 878 KB Pobierz

Tematy powiązane

Nasze znaki certyfikacji dla produktów

To takie proste

TÜV Rheinland certyfikował Państwa produkty? Czy produkt posiada znak jakości wydany przez TÜV Rheinland? Jeśli tak, są Państwo automatycznie uprawnieni do korzystania z serwisu Certipedia. Informacja o Państwa certyfikowanym produkcie może być zamieszczona na platformie internetowej Certipedia – w języku ojczystym, angielskim lub niemieckim.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

To też może Cię zainteresować

Certyfikacja wyrobu, produktów, jakości - Certyfikat TÜV: testowanie produktu i znak certyfikacji jako dowód jakości

Certyfikaty produktów i znaki badań | TÜV Rheinland

Przeprowadzamy niezależne testy produktów, aby potwierdzić ich jakość.

Więcej

Certyfikat CE: bezpieczeństwa, zgodności, medyczny – wydawanie certyfikatów CE

Certyfikat i oznakowanie zgodności CE

Przejrzystość i bezpieczeństwo na rynkach europejskich.

Więcej

Znak GS

Znak GS

Bezpieczeństwo sprawdzone.

Więcej

Ostatnio odwiedzane strony serwisu