Kariera

Twój wkład w poprawę jakości, wydajności i bezpieczeństwa

Dla postępu technologicznego istotne znaczenie mają normy bezpieczeństwa. Nad ich przestrzeganiem czuwa 20 000 naszych ekspertów na całym świecie w ponad 2500 usługach – od badań, przez przeglądy i certyfikację, po analizy i szkolenia.

Ludzie w TÜV Rheinland są tak różnorodni, jak nasza oferta. Inżynierowie, eksperci w dziedzinie zarządzania jakością, informatycy oraz specjaliści w zakresie księgowości. Wszyscy, dzięki swojej specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu przyczyniają się do zwiększania poziomu bezpieczeństwa technologii i środowiska oraz do realizacji wizji korporacyjnej.

Pracownicy to nasz najważniejszy kapitał. Dlatego inwestujemy w ich rozwój poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, wymiany doświadczeń i inne formy dzielenia się wiedzą. Pracujemy w międzynarodowej strukturze, zorientowanej na pracę w zespole, pełnej szacunku i otwartości. Dzięki temu nasi specjaliści mogą rozwijać swój potencjał, w praktyce wykorzystywać nową wiedzę, a także zaplanować długofalową karierę w naszej firmie.

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

Dołącz do nas

Jako niezależna strona trzecia, TÜV Rheinland testuje techniczne innowacje, produkty, usługi i systemy pod kątem bezpiecznego i odpowiedzialnego użytkowania. Dzięki różnorodności świadczonych usług i branż z jakimi współpracujemy, a także dzięki atmosferze sprzyjającej wymianie doświadczeń Ty także zyskasz szansę stania się ekspertem.

Proces rekrutacji

Dbamy o to, by kandydaci mieli możliwość zaprezentowania swoich kompetencji, dlatego też rekrutacja przebiega kilkuetapowo. Zależy nam również na wzajemnym dialogu, dzięki któremu poznamy swoje oczekiwania oraz ustalimy warunki pracy.

Nasze działy

Regional Service Center Europe

W Centrum Usług Wspólnych w Katowicach skupiamy się na dostarczaniu usług jednostkom biznesowym Grupy TÜV Rheinland.

Dział Certyfikacji Systemów

Prowadzimy dla klientów procesy certyfikacji systemów oraz audyty w oparciu o szereg norm oraz programy oceny zgodności

Dział Usług dla Przemysłu

Dla przemysłu ciężkiego oferujemy specjalistyczne usługi, szczególnie w branży spawalniczej, ciśnieniowej, budowlanej.

Dział Certyfikacji Wyrobów

Prowadzimy certyfikację wyrobów w zakresie funkcjonalności, poręczności, użyteczności, wytrzymałości i bezpieczeństwa.

Dział Szkoleń i Certyfikacji Osób

Organizujemy szkolenia otwarte i zamknięte, a także warsztaty, konferencje i seminaria oraz studia podyplomowe.

Laboratorium badawcze

TÜV Rheinland Polska bada wyroby w akredytowanym laboratorium w Poznaniu.

Dowiedz się więcej o TÜV Rheinland