Kariera

Państwa zaangażowanie w poprawę jakości, wydajności i bezpieczeństwa

Postęp techniczny wymaga bezpiecznych ram. Tworzy je 20 000 naszych ekspertów na całym świecie w ponad 2500 usługach – od badań, przez przeglądy i certyfikację, po doradztwo i szkolenia.

Tak różnorodni, jak nasza oferta, są również ludzie w TÜV Rheinland. Inżynierowie, informatycy, pracownicy medyczni, naukowcy, nauczyciele, kupcy, prawnicy i eksperci w dziedzinie komunikacji: Wszyscy, dzięki swojej specjalistycznej wiedzy, doświadczeniu i osobowości, przyczyniają się do trwałego zwiększania poziomu bezpieczeństwa technologii i środowiska oraz do ożywienia naszej wizji korporacyjnej.

Nasi pracownicy to nasz najważniejszy kapitał. Dlatego inwestujemy w ich rozwój, czy to poprzez indywidualne doskonalenie zawodowe, liczne świadczenia pracownicze, czy też programy coachingowe i mentorskie. Jednocześnie żyjemy w międzynarodowej kulturze, zorientowanej na pracę w zespole, charakteryzującej się szacunkiem, koleżeńskością i otwartością. Dzięki temu nasi specjaliści mogą rozwijać swój potencjał, bezpośrednio stosować nową wiedzę i metody – i zaplanować długotrwałą karierę z realnymi możliwościami awansu.