current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte z TÜV Rheinland

Indywidualne szkolenia zamknięte dostosowane do Twoich potrzeb

Sukces firmy zależy w dużej mierze od stałego rozwoju wiedzy i kompetencji w danej dziedzinie pracy. Szkolenia zamknięte stanowią doskonałą okazję do promowania rozwoju własnych pracowników, przy jednoczesnym zoptymalizowaniu poniesionych na to środków.

Nasi doświadczeni specjaliści pomogą Ci zaplanować i wybrać najodpowiedniejsze metody nauczania dla twoich zespołów. Nasze usługi mogą być dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dzięki globalnej sieci ponad 2500 trenerów oferujemy szkolenia zamknięte w 70 różnych obszarach tematycznych. Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu i naszej wszechstronnej wiedzy w zakresie rozwoju personelu i zaawansowanej edukacji.

Chcesz się dowiedzieć więcej o naszych szkoleniach zamkniętych? Potrzebujesz informacji? Skontaktuj się z nami!

Indywidualne szkolenia zamknięte prowadzone w siedzibie firmy

Korzyści ze szkoleń zamkniętych
Indywidualnie dostosowane szkolenie zamknięte

Dzięki szytym na miarę szkoleniom zamkniętym, zyskujesz dostęp do rozwiązań indywidualnie dopasowanych do potrzeb Twoich i Twojej firmy. Czerp korzyści ze szkoleń dostosowanych do Twoich wymagań, prowadzonych bezpośrednio w Twojej firmie. Na życzenie nasi szkoleniowcy i trenerzy przeprowadzają szkolenia, kursy i indywidualne sesje szkoleniowe dla grup liczących do 20 uczestników bezpośrednio w siedzibie Twojej firmy. Pozwala to zminimalizować koszty przy jednoczesnej maksymalizacji zakresu szkoleń prowadzonych w Twojej firmie.

Rozwijaj nowe kompetencje dzięki trenerom najwyższej klasy

Nasi doświadczeni szkoleniowcy i trenerzy przeprowadzają szkolenia łącznie w 70 obszarach tematycznych z różnych dziedzin, w tym zdrowie (np. kontrola lekarska, pielęgnacja i opieka nad chorymi), budownictwo (np. uszkodzenia budynków i technologia budowy), energia i środowisko (np. zarządzanie energią i wydajność), mobilność, zakupy, technologia informacyjna i wiele innych. Nasze programy są indywidualnie dostosowywane do Twoich indywidualnych wymagań. Jako firma decydujesz, czy chcesz aktywnie zaangażować się w proces planowania szkolenia, czy zostawić całość jego organizacji po naszej stronie, tj. planowanie, realizację, a także ocenę rozwoju i awansu pracowników.

Nasze usługi obejmują indywidualne sesje szkoleniowe, a także seminaria i kursy dla grup do 20 uczestników. Możliwe opcje realizacji szkolenia: Nasi eksperci odwiedzają biura Twojej firmy i przeprowadzają szkolenie bezpośrednio na miejscu. Istnieje również możliwość realizacji szkolenia w jednym z naszych centrów szkoleniowych.

W przypadku kilku szkoleń, istnieje możliwość uzyskania certyfikatu po pomyślnym ukończeniu kursu. Sprawdź naszą internetową bazę certyfikatów Certipedia, aby dowiedzieć się, które szkolenia zapewniają kwalifikację PersCert.

Szkolenie wewnętrzne prowadzone przez eksperta

Współpracujemy z ponad 2500 profesjonalistów i dobrze wyszkolonych trenerów. To daje nam możliwość organizowania szkoleń indywidualnie dopasowanych do Twoich potrzeb – w wielu różnych obszarach tematycznych. Wykorzystaj nasze doświadczenie i wiedzę, aby zoptymalizować rozwój zawodowy Twoich pracowników. Jako niezależny i neutralny dostawca usług, jesteśmy właściwym wyborem dla wszystkich Twoich potrzeb w zakresie szkoleń wewnętrznych.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych szkoleniach zamkniętych. Nasi eksperci chętnie Ci pomogą!

Tematy powiązane

Lista kwalifikacji

Lista certyfikatów personelu

To też może Cię zainteresować

Certipedia

Certipedia | TÜV Rheinland

Certipedia – bezpłatna baza certyfikatów online TÜV Rheinland dla przebadanych i certyfikowanych produktów.

Więcej

Certyfikacja personelu

Zdobądź międzynarodowo uznane certyfikaty dla personelu z TÜV Rheinland

Zdobądź międzynarodowo uznane certyfikaty dla personelu z naszą pomocą.

Więcej

Szkolenia e-learning

Szkolenia e-learning

Szkolenia online.

Więcej

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte z TÜV Rheinland

Zdobądź nowe kwalifikacje: Poznaj naszą ofertę szkoleń otwartych i warsztatów doskonalących!

Więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu