current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
translation missing: core_choose_country

IFS Broker - Twoja przepustka do handlu w sektorze spożywczym

Certyfikacja IFS Broker dla pośredników w handlu żywnością, agencji handlowych i importerów jest narzędziem budującym zaufanie i wykazującym przejrzystość

Zbuduj z nami przejrzystość, wiarygodność i odpowiedzialność

IFS Broker to standard uznawany przez Global Food Safety Initiative (GFSI) do audytowania pośredników w handlu żywnością, agencji handlowych i importerów.

Pozyskiwanie żywności, jej surowców i składników odbywa się w coraz bardziej złożony sposób, z wielu różnych źródeł. Pośrednicy, agencje handlowe i importerzy odgrywają coraz ważniejszą rolę w zglobalizowanych łańcuchach dostaw, stanowiąc ogniwo łączące producentów i sprzedawców detalicznych.

Jako pośrednik w handlu żywnością, agencja handlowa lub importer, zazwyczaj nie wchodzisz fizycznie w posiadanie żywności, którą handlujesz. Dlatego tym ważniejsze jest wdrożenie odpowiednich procesów, aby zapewnić bezpieczeństwo żywności, jakość i wymogi prawne u dostawców, a także monitorowanie zgodności z nimi.

Certyfikacja według standardu IFS Broker potwierdza, że zrobili Państwo wszystko, co konieczne, aby zapewnić zgodność dostarczanych produktów z wymogami prawnymi i specyfikacjami umownymi. Wspieramy naszych klientów na tej drodze.

Standard IFS Broker stanowi również niezawodną podstawę do wzmacniania istniejących i nawiązywania nowych relacji biznesowych. Kolejnym ważnym czynnikiem jest to, że partnerzy handlowi chcą, aby pośrednicy i importerzy informowali, czego tak naprawdę oczekują od produktów producentów i hodowców, oraz aby wymagania te były zarówno zrozumiałe, jak i przestrzegane. W tym sensie certyfikacja jest więc również biletem do handlu. Pomagamy zweryfikować bezpieczeństwo i jakość procesów. Współpracując z nami, zapewniasz sobie przejrzystość i wierygodność.

Certyfikat IFS Broker zapewnia zaufanie do Ciebie i Twoich usług

Certyfikat IFS Broker potwierdza, że firma wdrożyła odpowiednie środki w celu zapewnienia, że jej dostawcy działają zgodnie z wymogami dotyczącymi bezpieczeństwa i jakości produktów. Jako pośrednik, agencja handlowa lub importer jesteś również zobowiązany do zapewnienia, że dostarczane produkty są zgodne z wymogami prawnymi i kontraktowymi. Wspieramy Cię naszym kilkudziesięcioletnim doświadczeniem i rozległą wiedzą fachową.

Korzyści z certyfikacji IFS Broker:

  • Większe zaufanie do Ciebie, Twoich dostawców i ich produktów
  • Możliwość prowadzenia interesów z klientami, którzy współpracują wyłącznie z firmami poddanymi niezależnemu audytowi
  • Możliwość generowania wyższych przychodów dzięki weryfikowalnym standardom bezpieczeństwa i jakości
  • Lepsze zrozumienie praktyk, standardów i procedur przez kierownictwo i pracowników
  • Ograniczona potrzeba przeprowadzania inspekcji u klienta, a tym samym oszczędność kosztów
  • Poprawa reputacji handlowej jako pośrednika oferującego wysokiej jakości i bezpieczne produkty
  • Używanie logo IFS i certyfikatu IFS w celu wykazania zgodności z najwyższym poziomem standardów.

Czy Twoja firma ceni sobie jakość, bezpieczeństwo żywności i zadowolenie klientów? W takim razie skorzystaj z certyfikacji IFS Broker i zdobądź realną przewagę konkurencyjną w swoim segmencie rynku.

Jesteśmy Twoim kompetentnym partnerem w uzyskaniu certyfikacji zgodnie z systemem IFS Broker. Jako akredytowana i zatwierdzona jednostka certyfikująca przeprowadzimy Cię przez proces certyfikacji Twoich procesów i systemów.

IFS Broker - standard o znaczeniu międzynarodowym

International Featured Standards (IFS) to zestaw standardów dotyczących żywności, produktów i usług, opracowany w celu zapewnienia, że produkty i usługi są zgodne ze specyfikacjami uzgodnionymi z klientami. Oprócz IFS Broker, obejmują one standardy IFS Food i IFS Logistics. IFS Food jest wykorzystywany do audytowania firm zajmujących się przetwórstwem spożywczym oraz firm pakujących produkty spożywcze luzem. Standard ten może być stosowany w przypadku, gdy produkty są przetwarzane lub poddawane obróbce lub gdy istnieje ryzyko zanieczyszczenia produktu podczas wstępnego pakowania.

IFS spełnia rygorystyczne wymagania Globalnej Inicjatywy Bezpieczeństwa Żywności (GFSI) i jest przez nią uznawany. GFSI nie definiuje własnych standardów, ale uznaje określone międzynarodowe normy dotyczące bezpieczeństwa żywności oraz powiązanych procesów i systemów zarządzania. Oprócz rodziny standardów IFS, FSSC 22000 i BRCGS są również standardami akredytowanymi przez GFSI. Sieci handlowe, pośrednicy i inne podmioty z sektora spożywczego na całym świecie ufają wzorcowym wymaganiom GFSI. W związku z tym certyfikacja IFS Food jest globalną przepustką do handlu w każdym sektorze światowego rynku żywności.

Stwórz przejrzystość, bezpieczeństwo i zaufanie w kompleksowym, zglobalizowanym łańcuchu dostaw żywności. Wspieramy Cię, audytując i certyfikując Twoje procesy i systemy zarządzania.

Globalna firma, międzynarodowe doświadczenie i rozległa wiedza branżowa

Jesteśmy partnerem, który zna wszystkie istotne normy bezpieczeństwa żywności obowiązujące na całym świecie i może profesjonalnie i skutecznie certyfikować Twoją firmę. Dzięki temu Twoje relacje z klientami będą bezpieczne przez długi czas. Skorzystaj z naszego ponad dwudziestoletniego doświadczenia w sektorze spożywczym oraz z pomocy najlepszych ekspertów, którzy znają Twoją branżę. Aby zapewnić Ci możliwość pełnego skupienia się na Twojej podstawowej działalności, stale monitorujemy rozwój nowych standardów dla światowego sektora spożywczego.

Wspieramy klientów jako kompetentny i niezawodny partner, począwszy od odpowiedzi na pytanie, która norma jest najodpowiedniejsza dla danej firmy i jej modelu biznesowego, aż po przygotowanie do audytu wymaganego do uzyskania certyfikatu.

Dodatkową korzyścią dla naszych klientów jest wpis do certyfikacyjnej bazy danych Certipedia, która dokumentuje przejrzystość oraz wysokie standardy bezpieczeństwa i jakości. Jest to kolejna cegiełka do zdobycia zaufania klientów i partnerów biznesowych.

W jednym miejscu można uzyskać wszystkie certyfikaty niezbędne do osiągnięcia sukcesu.

Jako działająca globalnie i doświadczona organizacja testująca i certyfikująca, dysponujemy wiedzą na temat wielu innych standardów wykraczających poza bezpieczeństwo żywności, które odgrywają rolę w przemyśle spożywczym. Daje to Państwu istotną wartość dodaną. Standardy te obejmują najczęściej przeprowadzane audyty zgodnie z ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, jak również audyty bezpieczeństwa informacji (ISO 27001, ISO 22301, ISO 20000), audyty łańcucha dostaw i CSR, takie jak SMETA i SA 8000 oraz certyfikat oleju palmowego RSPO. Jesteśmy Państwa partnerem w zakresie skutecznej certyfikacji również w takich obszarach jak ochrona środowiska, bezpieczeństwo i higiena pracy, zarządzanie energią i wiele innych.

Jednym słowem, jesteśmy prawdziwym centrum kompleksowej obsługi, w którym spotkasz kompetentnych ekspertów, którzy posiadają głęboką wiedzę na temat branży i mówią Twoim językiem.

Zdalny audyt i certyfikacja

Zdalny audyt i certyfikacja

Zdalne audyty to elastyczna i wysokiej jakości alternatywa dla tradycyjnych metod audytowania. Dowiedz się więcej tutaj.

Kontakt

Czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat IFS? Skontaktuj się z nami.

Czy chcesz dowiedzieć się więcej na temat IFS? Skontaktuj się z nami.

To też może Cię zainteresować

Analiza i certyfikacja HACCP dla producentów żywności – bezpieczeństwo żywności

Analiza i certyfikacja HACCP dla producentów żywności

Higieniczne bezpieczeństwo dla żywności i konsumentów.

Więcej

BRC Global Standard – Certyfikat BRC

BRC GS for Food Safety – TÜV Rheinland

Wejdź na brytyjskie rynki z certyfikatem bezpieczeństwa żywności zgodnie z normą BRC Global Standard.

Więcej

Certyfikacja ISO 9001

Zmiany w systemie zarządzania jakością ISO 9001

Zwiększ wydajność i buduj zaufanie dzięki systemowi zarządzania jakością zgodnemu z normą ISO 9001.

Więcej

Certyfikacja dla producentów żywności, zgodna ze standardem FSSC 22000

Bezpieczeństwo żywności z certyfikatem FSSC 22000

Zwiększ bezpieczeństwo żywności dzięki certyfikacji FSSC 22000.

Więcej

ISO 22000 - zarządzanie bezpieczeństwem żywności, certyfikat iso 22000

Certyfikacja zarządzania jakością dla przemysłu spożywczego, certyfikacja ISO 22000

Zapewnienie jakości bez luk – od producenta do konsumenta.

Więcej

Certyfikat GMP+

certyfikacja GMP+

Zapewnienie jakości międzybranżowej dotyczącej pasz.

Więcej

Certyfikat IFS Food – Twój bilet do handlu w sektorze spożywczym

Nasza certyfikacja IFS Food dla przemysłu spożywczego wspiera firmy w budowaniu zaufania, przejrzystości i odpowiedzialności | TÜV Rheinland

Certyfikacja IFS Food zapewnia dostęp do rynku i przejrzystość dla firm z branży przetwórstwa spożywczego oraz firm pakujących produkty spożywcze

Więcej

IFS Logistics - standard dla kluczowego ogniwa łańcucha dostaw

Certyfikat IFS Logistics dla przemysłu spożywczego wspiera firmy w budowaniu wiarygodności, przejrzystości i odpowiedzialności| TÜV Rheinland

IFS Logistics, przejrzystość i wiarygodność działań logistycznych dla produktów spożywczych i nieżywnościowych

Więcej

Ostatnio odwiedzane strony serwisu