Certification and Auditing şu dillerde mevcut:
Bulunduğunuz ülkenin web sitesini seçin
 Belgelendirme ticaret biletinizdir

İşleme ve İmalatta Gıda Güvenliği Belgelendirmesi

Belgelendirme ticaret biletinizdir

Birincil ham maddeleri ya da ikincil ürünleri işleyerek yeniden satışa uygun gıda maddelerine çeviriyorsunuz. Taleplerin oldukça yüksek olduğu bir kesişme noktasında yer aldığınız için son ürünlerinizin yasallığı ve uygunluğu konusunda yüksek düzeyde sorumluluk taşıyorsunuz. Diğer yandan, ürettiğiniz ürünlerin kendi kalite ve gıda güvenliği standartlarınızı karşılamasını sağlamak zorundasınız. Buna ek olarak bir de işverenler, ortaklar, müşteriler, yetkili makamlar ve diğer paydaşlara kalite, gıda güvenliği ve bitmiş ürününüzün kaynağı konusunda güvence vermeniz gerekiyor.

Artık bağımsız belgelendirme ticarete giriş noktası haline geldi ve gerekli özeni gösterdiğinizi kanıtlamak açısından bir zorunluluk olarak algılanıyor.

Size bu zorlu kesişim noktasında destek olmaya hazırız. Dünyanın önde gelen denetim ve belgelendirme kuruluşlarından biri olarak hizmetlerinizi uluslararası tanınan gıda güvenliği standartlarına göre belgelemenize yardımcı oluyoruz.

Riskin en aza indirilmesi ve itibar ve iş modellerinin iyileştirilmesi

Bir gıda endüstrisi oyuncusu olarak sorumlu şekilde hareket ettiğinizi göstermeniz gerekir. Tüm bir tedarik zinciri üzerindeki fiyat baskıları, ürün ve kaynak sahteciliğindeki artış ve tüketici algı ve taleplerindeki yükselme gibi riskler nedeniyle burada hataya yer yoktur. Bir tedarikçi olarak ürünlerinizin sadece istikrarlı şekilde yüksek bir uygunluk düzeyine sahip olmasından sorumlu değilsiniz. Nihayetinde, büyük marka şirketleri, perakende zincirleri ve diğer müşterilerin itibarları da attığınız adımlara ve verebileceğiniz güvenceye bağlıdır.

Dolayısıyla proses ve yönetim sistemlerinizin gıda uzmanlarımızca denetlenmesi ve belgelendirilmesi gerekiyor.

Gıda tedarik zincirini bir bütün olarak görüyoruz ve "tarladan sofraya" kadar en üst seviyede şeffaflığa ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Gıda sektöründe yirmi yılı aşan deneyimlerimizden ve sektörünüzü bilen en iyi uzmanlarımızdan faydalanın. Gıda sektöründeki yeni standartların uygulanışını sürekli izleyerek sizin asıl işinize odaklanmanızı sağlıyoruz.

Size sağladığımız destek sayesinde müşterilerinizle riskler ve gıda güvenliği yönetimi konusunda farkındalığı arttırma konusunda da çalışabileceksiniz. Tier 1 ortaklar genellikle bu farkındalığa sahip ancak Tier 2 ve Tier 3 tedarikçiler kimi zaman karmaşık tedarik zincirlerinde müşterilerinin ihtiyaçlarını anlamak konusunda yetersiz kalabiliyor.

Bu sorunların üstesinden gelmenize yardımcı oluyoruz. Kaynaktan teslimata kadar uluslararası tanınmış belgelendirme programlarına göre belge alarak güven kazanırsınız. Dünyada bu alanla ilgili her türlü standardı bilen ve işletmenizi profesyonel ve etkin bir şekilde belgelendirebilecek bir ortağız. Bu sayede müşterilerinizle uzun dönem ilişkiler kurmanız garantilenmiş olacak.

Gerekli tüm belgelendirmeleriniz için tek bir kaynak

Geleneksel Alman köklerimizden güç alarak dünya çapında ünlü uzmanlardan oluşan bir ağ kurduk. Gıda sektörü belgelendirmeleri alanındaki profesyonellerimiz çoğunlukla kurum içi hizmet vermektedir ve bizler sahip olduğumuz geniş belgelendirme portföyümüzle ihtiyaç duyduğunuz her türlü belgelendirme için tek hizmet noktası olmayı amaçlıyoruz.

Prosesleriniz ve yönetim sisteminizi uluslararası tanınmış gıda güvenliği standartlarına göre denetleyip belgelendirerek tedarik zincirinde güven ve şeffaflık oluşturmanızı sağlıyoruz. Kapsam dahilindeki standartlar:

Kalite, çevrenin korunması, IT güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği, enerji üretimi ve daha pek çok alanda etkin belgelendirme sağlayacak ortağınızız.

5 Dakikalık Rehberimizden en önemli bilgileri edinin

pdf İşleme ve İmalatta Gıda Güvenliği Belgelendirmesi - 5 Dakikalık Rehber 410 KB İndir
pdf Gıda Sektörüne Yönelik Belgelendirme Çözümleri - 5 Dakikalık Rehber 227 KB İndir

Konaklama, Perakende, Catering ve Hizmetler alanlarında Gıda Güvenliği Belgelendirmesi

Tüketiciler için bir öncelik: Şeffaflık ve Gıda Güvenliği her şeyden önde geliyor!

Devamını okuyun

Dağıtım, Taşıma ve Depolamada Gıda Güvenliği Belgelendirmesi

Gıda lojistiğinde sistematik kalite ve ürün güvenliği yönetimi

Devamını okuyun

Birincil üretimde gıda güvenliği belgelendirmesi

Gıda lojistiğinde sistematik kalite ve ürün güvenliği yönetimi

Devamını okuyun

Hemen şimdi gıda belgelendirme uzmanlarımızla görüşün

Uzmanlarımızla görüşerek bir teklif alın