Certification and Auditing şu dillerde mevcut:
Bulunduğunuz ülkenin web sitesini seçin
Sürdürülebilirlik Yönetimi

Sürdürülebilirlik Yönetim Sistemleri

Sürdürülebilirlik önlemleri için en iyi tanıklık: Entegre Sürdürülebilirlik Yönetim Sistemimiz

İlgili ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO 37001 ve ISO 37301 standartlarına yönelik ortak sertifikasyondan yararlanın

Toplumun, düzenleyici makamların ve küresel ekonomik durumun şirketlerden her zamankinden daha fazla talepte bulunduğu bir dönemde yaşıyoruz. Bu derin değişim, enerji ve çevre konularının yanı sıra finans, teknoloji ve personel gibi geleceğe dönük bir konumlandırma açısından da sürdürülebilir bir konumlandırma gerektiriyor. Bu nedenle şirketinizin ESG (çevresel, sosyal, yönetişim) süreçlerini güçlendirmek ve bunu müşterilere, iş ortaklarına ve genel olarak topluma göstermek her zamankinden daha önemlidir.

Aynı zamanda, maliyetleri ve riskleri yönetmek ve böylece artan enerji fiyatlarına ve tedarik zinciri eksikliklerine rağmen şirketinizin sürdürülebilir rekabet gücünü sağlamak hiç bu kadar önemli olmamıştı.

Tüm faaliyetlerinizin sürdürülebilir bir etkiye sahip olması ve şirketinizin gelecek için güvenilir bir görünüme sahip olması için sizi çeşitli sertifikalarla destekliyoruz.

TÜV Rheinland'dan Entegre Sürdürülebilirlik Yönetim Sistemi

Entegre Sürdürülebilirlik Yönetim Sistemimiz üç temel standarda yönelik entegre sertifikasyonu içermektedir: ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO 37001 ve ISO 37301. Maliyetlerden tasarruf etmenize, riskleri azaltmanıza, şirketinizin imajını iyileştirmenize, yasal güvence kazanmanıza ve işinizde üretkenliği ve verimliliği artırmanıza yardımcı olur.

Entegre sistemimiz ayrıca sinerjilerden en iyi şekilde yararlanmanızı, dokümantasyonu kolaylaştırmanızı, daha fazla şeffaflık yaratmanızı ve zamandan ve emekten tasarruf etmenizi sağlar. Yalın ve verimli süreçler için bu fırsattan yararlanın, rekabet gücünüzü artırın ve maliyetleri azaltın.

Ayrıca, sürdürülebilirlik önlemlerinizin birbirini tamamladığını ve karşılıklı olarak güçlendirdiğini hem içeride hem de dışarıda göstermiş olursunuz.

TÜV Rheinland: Sürdürülebilirlik Yönetim Sistemleri için deneyimli ve güvenilir ortağınız

Belgelendirmenin tüm alanlarında onlarca yıllık deneyimimiz ve uzmanlığımızla, önemli sürdürülebilirlik standartları ISO 14001, ISO 45001, ISO 50001, ISO 37001 ve ISO 37301'e göre belgelendirmeniz için ideal ortağınızız.

Belgelendirme - tek bir kaynaktan - tek bir temas noktası ile. Bu ilkeye göre, bizimle zaman ve maliyetten tasarruf eder ve mükemmel itibara sahip uluslararası deneyimli belgelendirme uzmanlarının bilgi birikiminden faydalanırsınız.

- TÜV Rheinland gibi dünya çapında tanınmış bir kuruluş tarafından etkin bir entegre belgelendirme ile - Şimdi harekete geçin!

Sürdürülebilirlik Yönetim Sisteminin Avantajları ve İçerdiği Sertifikalar

Sürdürülebilir çevre yönetimi için ISO 14001 sertifikası, iç ve dış paydaşlara şirketin çevresel ayak izini en aza indirme konusundaki kararlılığınızı gösterir. Belgelendirme süreci aynı zamanda size iyileştirme fırsatlarını ve riskleri de gösterir - böylece şirketiniz için olumsuz etkilerden kaçınılabilir.

ISO 45001, bir iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemi için gereklilikleri tanımlar ve uygulama için bir çerçeve sağlar. Belgelendirme yoluyla, şirketinizin tüm çalışanların fiziksel ve ruhsal sağlığını koruduğunu ve teşvik ettiğini gösterirsiniz. Bundan elde edilen önlemler sayesinde, hastalık günlerinin veya iş kazalarının sayısını ve bunun sonucunda ortaya çıkan duruş sürelerini de azaltırsınız.

ISO 50001 ve sistematik enerji yönetiminin kurulması sayesinde şirketiniz, örneğin enerji tüketimini sürekli olarak azaltmak için enerji tüketimini kaydeder. Bu da artan enerji maliyetleri ve daha sıkı emisyon düzenlemeleri veya enerji vergileri ve harçları risklerini azaltır. Profesyonel enerji yönetimi sayesinde, enerji tasarrufu fırsatlarını belirlemek ve uygulamak için kilit tüketicileri de belirlersiniz.

ISO 37001 sertifikası ile işinizde yolsuzluğa karşı kararlılığınızı ve sorumlu eyleminizi gösterirsiniz. Bu, tüm tedarik zincirinizin yanı sıra yetkililer ve tüketiciler nezdinde de güveni güçlendirir. Ayrıca imajınızı iyileştirir ve yasal riskleri azaltırsınız.

ISO 37301'e göre belgelendirme, yasal olarak uyumlu bir uyum yönetim sistemi uyguladığınızı kanıtlar. Profesyonel bir uyum yönetim sistemi, kuruluşunuzun ilgili yasalara uyma taahhüdünüzü kanıtlanabilir bir şekilde belgelendirmesini sağlar, böylece yalnızca ilgili paydaşların güvenini artırmakla kalmaz, aynı zamanda yasal riskleri de en aza indirir.

Entegre Sürdürülebilirlik Yönetim Sisteminin Faydaları

Uzmanlarımızın deneyimi ve işbirliği desteği, aşağıdaki adımlar aracılığıyla sorunsuz ve başarılı bir sertifikasyon elde etmenizi sağlar:

Şimdi harekete geçin ve entegre sürdürülebilirlik yönetim sistemimizle kaçınılmaz riskleri yönetin. Daha düşük enerji kullanımı ve hastalık günlerinden kâr edin. Çevre, güvenlik ve enerji standartlarına uyumluluğunuzu iş ortaklarınıza ve yetkililere iletin ve sertifikasyon sürecini kullanın.

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load