Certification and Auditing şu dillerde mevcut:
Bulunduğunuz ülkenin web sitesini seçin
Gıda lojistiğinde sistematik kalite ve ürün güvenliği yönetimi

Dağıtım, Taşıma ve Depolamada Gıda Güvenliği Belgelendirmesi

Gıda lojistiğinde sistematik kalite ve ürün güvenliği yönetimi

Gıdaların taşınması, depolanması ve dağıtımı alanlarında hizmet veren uzmanlar olarak üreticiler ile tüketiciler arasında hayati bir köprü oluşturuyorsunuz. Gıda lojistiği, markalı ürünlerin üreticileri kadar popüler olmayabilir ancak tüm bir gıda zinciri boyunca hayati bir rol oynar. Üreticiler olarak gıda güvenliği ve kalitesi konusunda sizlere bel bağlandığından, müşterileriniz sizden en üst düzeyde şeffaflık bekler.

Üstlendiğiniz bu sorumlulukta size destek oluyoruz. Dünyanın önde gelen denetim ve belgelendirme kuruluşlarından biriyiz. Dolayısıyla performansınızı uluslararası standartlara göre doğrulamak için aradığınız en uygun ortak biziz.

Gıda sektöründe yirmi yılı aşan deneyimimiz ve pazarınızı, ürünlerinizi ve sektörünüzün ihtiyaç ve gereksinimlerini bilen en iyi uzmanlarımızdan faydalanın.

Güvenirliğinizin kanıtı olarak belgelendirme

Müşterileriniz ürünlerini tam zamanında gönderileceği ve ürünlerinin mümkün olabilen en iyi şekilde işleneceği konusunda size güvenirler. Sizden müşterilerine gıda güvenliği ve kalitesi konusunda verdikleri sözleri de tutmanızı beklerler. Dahası da var: Gıda sektörünün büyük bir bölümü, sadece ürün güvenliği ve kalitesi konusunda standartlarının yüksekliğini resmi olarak kanıtlayabilen ortaklarla çalışıyor olacak.

Yönetim sisteminizi IFS Lojistik ve ISO 22000 gibi uluslararası olarak tanınmış standartlara göre belgelendirerek karmaşık tedarik zincirleri konusunda gösterdiğiniz gerekli özen ve istikrarı kanıtlayabilirsiniz.

Dünyada bu alanla ilgili her türlü standardı bilen ve firmanızı profesyonel ve etkin bir şekilde belgelendirebilecek bir ortağız. Bu sayede müşterilerinizle uzun dönem ilişkiler kurmanız garantilenmiş olacak.

Gıda güvenliğini bir üst seviyeye taşıyoruz

Hem endüstri hem de tüketiciler gıda lojistiğinde şeffaflık, sorumluluk, kalite ve güvenlik ister. Biz bu ihtiyacı fazlasıyla ciddiye alıyor ve bu nedenle de "tarladan sofraya" riskleri azaltmak ve en uygun şeffaflığı sağlamak için sürekli yeni yöntemler geliştiriyoruz. Geleneksel Alman köklerimizden güç alarak dünya çapında ünlü uzmanlardan oluşan bir ağ kurduk. Gıda sektörü belgelendirmeleri alanındaki profesyonellerimiz çoğunlukla kurum içi hizmet vermektedir ve bizler sahip olduğumuz büyük porföyümüzle ihtiyaç duyduğunuz her türlü belgelendirme için tek hizmet noktası olmayı amaçlıyoruz.

Gerekli tüm belgelendirmeler için tek bir kaynak

Gıdaların çiftçilerden toplanmasından depolama alanlarının yönetimine ve süpermarket şubelerine tedarikine kadar gıda lojistiği süreçlerinizi denetliyor ve belgelendiriyoruz. Kapsam dahilindeki standartlar:

5 Dakikalık Rehberimizden en önemli bilgileri edinin

pdf Dağıtım, Taşıma ve Depolamada Gıda Güvenliği Belgelendirmesi - 5 Dakikalık Rehber 410 KB İndir
pdf Gıda Sektörüne Yönelik Belgelendirme Çözümleri - 5 Dakikalık Rehber 281 KB İndir

Konaklama, Perakende, Catering ve Hizmetler alanlarında Gıda Güvenliği Belgelendirmesi

Tüketiciler için bir öncelik: Şeffaflık ve Gıda Güvenliği her şeyden önde geliyor!

Devamını okuyun

Birincil üretimde gıda güvenliği belgelendirmesi

Gıda lojistiğinde sistematik kalite ve ürün güvenliği yönetimi

Devamını okuyun

Dağıtım, Taşıma ve Depolamada Gıda Güvenliği Belgelendirmesi

Gıda lojistiğinde sistematik kalite ve ürün güvenliği yönetimi

Devamını okuyun

Hemen şimdi gıda belgelendirme uzmanlarımızla görüşün

Uzmanlarımızla görüşerek bir teklif alın