Certification and Auditing şu dillerde mevcut:
Bulunduğunuz ülkenin web sitesini seçin
Tüketiciler için bir öncelik: Şeffaflık ve Gıda Güvenliği her şeyden önde geliyor!

Konaklama, Perakende, Catering ve Hizmetler alanlarında Gıda Güvenliği Belgelendirmesi

Tüketiciler için bir öncelik: Şeffaflık ve Gıda Güvenliği her şeyden önde geliyor!

Tüketiciler, gıda seçimi konusunda artık eskiden hiç olmadığı kadar eleştirel ve talepkar. Artık satın alma kararı verilirken gıdanın kaynağı, hayvan refahı, çevresel hususlar, sosyal standartlar ve çok daha fazla kritere bakılıyor. 1500 ABD vatandaşının katıldığı bir ankette, katılanların yüzde 94'ü üreticiler, perakendeciler, restoranlar ve catering firmalarının bu hususlarda net bilgi vermelerini istediklerini ifade etti. Ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki pek çok ülkede harcanabilir gelir yükseldiği için tüketicilerin çoğu daha fazla şeffaflığa daha fazla para ödemeye hazır.

Ancak gıda standartlarının yüksekliğini kanıtlayabilmeleri için işletmelerin tarafsız bir kuruluştan tanınmış bir belgelendirme almaları gerekir. Dünyanın önde gelen denetim ve belgelendirme kuruluşlarından biri olarak size bu alanda destek olabilecek kapasitedeyiz. Dolayısıyla performansınızı uluslararası standartlara göre doğrulamak için aradığınız en uygun ortak biziz.

Gıda sektöründe yirmi yılı aşan deneyimimiz ve pazarınızı, ürünlerinizi ve sektörünüzün ihtiyaç ve gereksinimlerini bilen en iyi/istisnai uzmanlarımızdan faydalanın.

Bu potansiyeli kullanın; müşterilerin hizmetlerinize duyduğu güveni arttırın, güven ve tanınırlık kazanın.

Gıda satın alımlarının karar verme aşamasında şeffaflık, güven ve gıda güvenliği temel kriterlerdir

Tüketicilerin düşünce şeklindeki değişikliklerden fırsatlar da doğmuştur. Artık tüketiciler gıda satın alırken fiyat, lezzet ve kolaylık gibi geleneksel faktörlere ek olarak sağlık, zindelik, güvenlik, etik ve şeffaflığa daha da öncelik vermeye başladı.

Gıda sektöründe yirmi yılı aşan deneyimlerimizden ve sektörünüzü bilen en iyi uzmanlarımızdan faydalanın. Gıdanın "tarladan sofraya" kadar izlediği tüm bir yolu ve sizi ilgilendiren belgelendirmeleri iyi biliyoruz.

Belgelendirmeler sadece küresel oyunculara tanınmış bir ayrıcalık değil. Gıda güvenliği tüm firmalar için geçerlidir ve bir zorunluluktur. Şirketinizin büyüklüğüne bağlı olmaksızın gıda güvenliği belgelendirmesini nasıl uyguladığımızı sizlere açıklamak isteriz.

Belgelendirme hizmetlerimiz…

  • Firmanızın ürün ve/veya hizmetleriyle ilgili riskleri en aza indirir
  • Yetkili makamlar dahil tüm paydaşlara güven ve şeffaflık verir
  • Size rekabet avantajı ve işletme ruhsatı sağlar
  • Karlılığınızı arttırmanızı ve korumasını sağlayacak fırsatları belirler
  • Markanızı ve itibarınızı korur
  • Şirketinizi geleceğe hazırlar (gelecekte gerçekleşecek yeniliklere uyum sağlayacak hale getirir)
  • Müşteri bağlılığı sağlar

Müşterileri güven, şeffaflık ve sorumlulukla ikna etmek

Toptancı, perakendeci, tüccar, restoran, catering firmaları veya oteller olarak gıda endüstrisinin geniş ve karmaşık tedarik ağının "son halkası" olduğunuz için özellikle tüketicilerin odak noktasındasınız. Bu da üzerinizde ciddi düzeyde sorumluluk olduğu anlamına geliyor. Şeffaflığı en üst noktaya taşıyarak müşterilerinize güven, şeffaflık ve sorumlulukların arkasında olduğunuzu kanıtlama fırsatını yakalayın. Dünyada bu alanla ilgili her türlü standardı bilen ve işletmenizi profesyonel ve etkin bir şekilde belgelendirebilecek bir ortağız. Bu sayede müşterilerinizle uzun dönem ilişkiler kurmanız garantilenmiş olacak.

Gerekli tüm belgelendirmeler için tek bir kaynak

Geleneksel Alman köklerimizden güç alarak dünya çapında ünlü uzmanlardan oluşan bir ağ kurduk. Gıda sektörü belgelendirmeleri alanındaki profesyonellerimiz çoğunlukla kurum içi hizmet vermektedir ve bizler sahip olduğumuz geniş belgelendirme porföyümüzle ihtiyaç duyduğunuz her türlü belgelendirme için tek hizmet noktası olmayı amaçlıyoruz.

Proseslerinizi ve gıda güvenliği yönetim sisteminizi denetliyor ve belgelendiriyoruz.

Kapsam dahilindeki standartlar:

Kalite, çevrenin korunması, IT güvenliği, iş sağlığı ve güvenliği, enerji üretimi ve daha pek çok alanda etkin belgelendirme sağlayacak ortağınızız.

5 Dakikalık Rehberimizden en önemli bilgileri edinin

pdf Konaklama, Perakende, Catering ve Hizmetler alanlarında Gıda Güvenliği Belgelendirmesi - 5 Dakikalık Rehber 410 KB İndir
pdf Gıda Sektörüne Yönelik Belgelendirme Çözümleri - 5 Dakikalık Rehber 369 KB İndir

Dağıtım, Taşıma ve Depolamada Gıda Güvenliği Belgelendirmesi

Gıda lojistiğinde sistematik kalite ve ürün güvenliği yönetimi

Devamını okuyun

Birincil üretimde gıda güvenliği belgelendirmesi

Gıda lojistiğinde sistematik kalite ve ürün güvenliği yönetimi

Devamını okuyun

İşleme ve İmalatta Gıda Güvenliği Belgelendirmesi

Belgelendirme ticaret biletinizdir

Devamını okuyun

Hemen şimdi gıda belgelendirme uzmanlarımızla görüşün

Uzmanlarımızla görüşerek bir teklif alın