current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Zapalniczki benzynowe i gazowe

Zapalniczki benzynowe i gazowe

Kontrola jakości zapalniczek

Jeśli produkują Państwo zapalniczki wiatroodporne czy też zapalarki, z pewnością chcą Państwo, aby wyroby były trwałe, odporne na ciepło, a ich płomień był stabilny. Podczas gdy tanie zapalniczki często mogą doprowadzić do wypadków, Państwa produkty powinny być synonimem bezpieczeństwa i jakości. Znak jakości TÜV Rheinland pomoże Państwu w skutecznym wprowadzeniu zapalniczek benzynowych i gazowych na rynek. TÜV Rheinland wykonuje analizy właściwości materiałów, ich funkcjonalności i wytrzymałości. W razie potrzeby TÜV Rheinland bada także zgodność z normą EN 13869.

Zalety korzystania z usług TÜV Rheinland

  • Rozpoznawalny przez konsumentów na całym świecie znak jakości TÜV Rheinland zapewnia zwiększenie szansy na sukces rynkowy produktu
  • Zwiększenie zaufania klientów do jakości wyrobów dzięki wiarygodnym i niezależnym badaniom jakości
  • Uniknięcie błędów w procesie tworzenia i zminimalizowanie ryzyka odpowiedzialności

Kontrola bezpieczeństwa zapalniczek

Od 2001 roku, zapalniczki muszą spełniać wymagania dyrektywy 2001/95/WE w zakresie bezpieczeństwa produktów. Badanie opiera się na wymaganiach normy ISO 9994, która jest również podstawą do certyfikacji. TÜV Rheinland wykonuje badania zapalniczek benzynowych i butanowych w oparciu o następujące kryteria:

  • Właściwości materiałów
  • Normalne i nieprawidłowe użytkowanie
  • Odporność na warunki środowiskowe
  • Zgodność z normą EN 13869 w zakresie bezpieczeństwa dzieci
  • Jakość i funkcjonalność

Dobrowolny znak zgodności M+T

TÜV Rheinland oferuję możliwość nie obligatoryjnej certyfikacji wyrobów na zgodność ze znakiem M+T (Monitoring + Testing). Znak stanowi potwierdzenie, że wyrób spełnia obligatoryjne wymagania bezpieczeństwa oraz wymagania indywidualne przedstawione przez Klienta. Dodatkowo znak M+T jest dowodem na to, że proces produkcyjny jest monitorowany na właściwych etapach co pozwala produkować wyrób w sposób powtarzalny przy zachowaniu założonej jakości. Certyfikacja M+T oferuje badania wyrobów i inspekcję miejsca produkcji wraz z przeglądem dokumentacji. Po pozytywnym przebiegu procesu certyfikacji, Klient otrzymuje prawo do posługiwania się znakiem M+T przez okres 5 lat.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu