current language
Certification and Auditing dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
Zaufanie w miejscu produkcji: Certyfikacja dla zakładów spożywczych | TÜV Rheinland

Przetwarzanie i produkcja

Certyfikacja dla zakładów spożywczych

Na firmach przetwarzających surowce pierwotne lub produkty wtórne na artykuły spożywcze przeznaczone do dalszej sprzedaży spoczywa duża odpowiedzialność za legalność i zgodność z prawem produktów końcowych. Firmy te muszą mieć pewność, że ich produkty spełniają własne normy jakości i bezpieczeństwa żywności, a jednocześnie zapewnić klientów, partnerów, instytucje i inne zainteresowane strony o jakości i bezpieczeństwie żywności oraz źródle pochodzenia swoich produktów końcowych.

Obecnie niezależna certyfikacja jest przepustką do sprzedaży i postrzegana jest jako wymóg wykazania należytej staranności.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, aby pomóc w tym trudnym przedsięwzięciu. Jako jedna z wiodących światowych organizacji audytorskich i certyfikacyjnych pomagamy potwierdzić, że świadczone przez Ciebie usługi są zgodne z uznanymi międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa żywności.

Ograniczanie ryzyka, umacnianie reputacji i modelu biznesowego

Jako uczestnik rynku spożywczego, musisz wykazać, że działasz odpowiedzialnie. Nie ma tu miejsca na błędy ze względu na zagrożenia takie jak presja cenowa w całym łańcuchu dostaw, wzrost liczby przypadków fałszowania produktów i źródeł pochodzenia oraz zwiększenie świadomości konsumentów. Jako dostawca jesteś odpowiedzialny nie tylko za to, że Twoje wyroby spełniają wymogi prawne. Ostatecznie, reputacja wielkich firm, sieci handlowych i innych klientów zależy również od działań, które podejmujesz i gwarancji, które możesz dostarczyć.

Dlatego też warto zlecić audyt i certyfikację procesów i systemów zarządzania naszym ekspertom ds. żywności.

Patrzymy na łańcuch dostaw żywności jako całość i pomagamy osiągnąć maksymalną przejrzystość "od pola do stołu". Służymy naszym ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w branży spożywczej i wiedzą najlepszych ekspertów z tego obszaru. Stale monitorujemy pojawianie się nowych standardów w sektorze spożywczym, aby umożliwić naszym klientom pełne zaangażowanie się w ich podstawową działalność.

Nasze doświadczenie pomaga również naszym klientom w podnoszeniu świadomości na temat zagrożeń i zarządzaniu bezpieczeństwem żywności. Chociaż partnerzy z poziomu 1 często już dzielą się taką świadomością, dostawcy z poziomu 2 i 3 są czasami niewystarczająco zaznajomieni z potrzebami swoich klientów w złożonych łańcuchach dostaw.

Pomagamy w rozwiązywaniu takich problemów poprzez certyfikację zgodnie z uznanymi międzynarodowymi programami certyfikacji – od źródła do dostawy. Jesteśmy partnerem, który zna wszystkie istotne standardy bezpieczeństwa żywności obowiązujące na całym świecie i może profesjonalnie i skutecznie certyfikować Twoją firmę. Twoje relacje z klientami staną się dzięki temu długotrwałe i bezpieczne.

Opierając się na naszych tradycyjnych niemieckich korzeniach, stworzyliśmy ogólnoświatową sieć wysoko wykwalifikowanych ekspertów. Ponadto, nasi specjaliści ds. certyfikacji w branży spożywczej pracują w większości na swoim terenie, starając się, aby nasze szerokie portfolio obejmowało wszystkie wymagane przez klienta certyfikaty.

Przeprowadzamy audyty i certyfikujemy procesy lub system zarządzania bezpieczeństwem żywności, dzięki czemu nasi klienci mogą mieć do nich zaufanie. Obejmują one również standardy:

  • IFS Logistics
  • ISO 22000
  • GMP+
  • GMO- Controlled
  • HACCP Codex Alimentarius
  • QA
  • QM Mleko
  • VLOG

Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie efektywnej certyfikacji również w takich obszarach jak jakość, ochrona środowiska, bezpieczeństwo IT, bezpieczeństwo i higiena pracy, zarządzanie energią i wiele innych.

Bezpieczna i zrównoważona produkcja żywności

Certyfikacja dla producentów żywności zapewnia zaufanie, przejrzystość i odpowiedzialność. Skontaktuj się z nami już teraz, aby uzyskać więcej informacji!

Czytaj więcej

Certyfikacja w zakresie logistyki żywności

Certyfikacja w zakresie logistyki żywności zapewnia zaufanie i bezpieczeństwo. Pomagamy naszym klientom potwierdzić wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa oferowanych produktów. Skontaktuj się z nami!

Czytaj więcej

Certyfikacja bezpieczeństwa żywności dla branży hotelarskiej, sieci handlowych, gastronomii i usług

Certyfikacja buduje zaufanie i odpowiedzialność. Pomagamy potwierdzić przestrzeganie najwyższych standardów bezpieczeństwo żywności. Skontaktuj się z nami!

Czytaj więcej

Chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu

Powiązane usługi

Certyfikacja zarządzania jakością dla przemysłu spożywczego, certyfikacja ISO 22000

Certyfikacja zarządzania jakością dla przemysłu spożywczego, certyfikacja ISO 22000

Zapewnienie jakości bez luk – od producenta do konsumenta.

Więcej

Certyfikacja GLOBALG.A.P. | TÜV Rheinland

Certyfikacja GLOBALG.A.P. | TÜV Rheinland

Wytyczne dobrych praktyk rolniczych GlobalG.A.P. i GRASP

Więcej

Analiza i certyfikacja HACCP dla producentów żywności

Analiza i certyfikacja HACCP dla producentów żywności

Higieniczne bezpieczeństwo dla żywności i konsumentów.

Więcej

Certyfikacja zgodnie z GMP+

certyfikacja GMP+

Zapewnienie jakości międzybranżowej dotyczącej pasz.

Więcej

Bezpieczeństwo żywności zgodnie z FSSC 22000

Bezpieczeństwo żywności z certyfikatem FSSC 22000

Zwiększ bezpieczeństwo żywności dzięki certyfikacji FSSC 22000.

Więcej

Certyfikacja produkcji ekologicznej

Certyfikacja rolnictwa ekologicznego

Kontrole ekologiczne na zgodność z Rozporządzeniem Rady (WE).

Więcej

IFS Food, IFS Logistics oraz IFS Broker

Certyfikacja bezpieczeństwa żywności IFS

Dokumentujemy bezpieczeństwo żywności od wytwórcy do sprzedawcy detalicznego.

Więcej

BRC Global Standard

BRC GS for Food Safety – TÜV Rheinland

Wejdź na brytyjskie rynki z certyfikatem bezpieczeństwa żywności zgodnie z normą BRC Global Standard.

Więcej