Certification and Auditing dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
Nieustannie podnoś jakość swoich usług. Rozwiązania certyfikacyjne TÜV Rheinland

Zintegrowane systemy zarządzania zrównoważonym rozwojem

Najlepsze dowody działań na rzecz zrównoważonego rozwoju: Zintegrowany system zarządzania zrównoważonym rozwojem

Skorzystaj z połączonej certyfikacji trzech standardów: ISO 14001, ISO 45001 i ISO 50001

Żyjemy w czasach, w których społeczeństwo, organy regulacyjne i globalna sytuacja gospodarcza stawiają coraz większe wymagania przed biznesem. Aby zapewnić sobie bezpieczną przyszłość, te głębokie zmiany wymagają zrównoważonego podejścia – nie tylko w odniesieniu do kwestii energetycznych i środowiskowych, ale także finansowych, technologicznych i personalnych. Dlatego też ważniejsze niż kiedykolwiek wcześniej jest wzmocnienie procesów ESG (environmental, social, governance) w Państwa firmie – i wykazanie ich skuteczności wobec klientów, partnerów biznesowych i społeczeństwa. Działaj teraz – dzięki skutecznej zintegrowanej certyfikacji od znanej na całym świecie organizacji: TÜV Rheinland.

Zarządzanie kosztami i ryzykiem nigdy nie było tak istotne. Jednocześnie należy zapewnić, że jest się na czele w wyścigu o innowacje i przewagę konkurencyjną. Nie jest to łatwe zadanie, biorąc pod uwagę rosnące koszty energii i globalne wąskie gardła w łańcuchu dostaw. Aby pomóc w tych wyzwaniach, wspieramy Cię szeroką gamą certyfikatów, które zapewniają zrównoważony wpływ wszystkich działań i kierują firmę w stronę jasnej i bezpiecznej przyszłości.

Kluczowym punktem wyjścia jest nasz zintegrowany system zarządzania zrównoważonym rozwojem (ISMS). Łączy on kilka systemów zarządzania w jednych wspólnych ramach. Taka certyfikacja jest niezwykle produktywna dla Twojej firmy i bardzo pozytywnie wpływa na jej reputację. Przede wszystkim pokazuje, że Państwa działania w zakresie zrównoważonego rozwoju są spójne, skorelowane i wzajemnie się uzupełniają, zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie. To z kolei jest podstawowym warunkiem trwałego sukcesu ekonomicznego. Z pomocą naszego ISMS mogą Państwo optymalnie wykorzystać to połączenie, ulepszyć dokumentację, stworzyć większą przejrzystość oraz zaoszczędzić czas i wysiłek. Skorzystaj z tej możliwości, aby stworzyć szczupłe i wydajne procesy, zwiększyć swoją konkurencyjność i obniżyć koszty!

Nasz zintegrowany system zarządzania zrównoważonym rozwojem zapewnia korzyści na kilku poziomach. Po pierwsze, stanowi skuteczny instrument wspierający zgodność Państwa firmy z wymogami prawnymi. Ponadto, zdecydowanie poprawia wyniki firmy, a nawet pomaga w przekraczaniu celów biznesowych.

ISMS obejmuje zintegrowaną certyfikację na zgodność z trzema kluczowymi normami: ISO 14001, ISO 45001 i ISO 50001. Jedna certyfikacja – z jednego źródła – z jednym punktem kontaktu. Dzięki takiemu podejściu oszczędzasz czas i pieniądze oraz korzystasz z know-how doświadczonych na całym świecie specjalistów ds. certyfikacji o doskonałej reputacji.

Działaj już teraz i zarządzaj nieuniknionym ryzykiem dzięki naszemu zintegrowanemu systemowi zarządzania zrównoważonym rozwojem! Zyskaj na niższym zużyciu energii i liczbie dni chorobowych. Przekaż partnerom biznesowym i władzom swoją zgodność z normami dotyczącymi środowiska, bezpieczeństwa i energii oraz wykorzystaj proces certyfikacji, aby zabezpieczyć swoją działalność na przyszłość.

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

Rozwiązania certyfikacyjne

Zarządzanie energią
Temat Zarządzanie energią

Zwiększenie efektywności energetycznej

Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy
Temat Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy

Zapewnienie wydajności i bezpieczeństwa

Zarządzanie środowiskowe
Temat Zarządzanie środowiskowe

Dbałość o zrównoważony rozwój

Chcesz wiedzieć więcej, zapraszamy do kontaktu.

Usługi powiązane

ISO 9001

Zmiany w systemie zarządzania jakością ISO 9001

Zwiększ wydajność i buduj zaufanie dzięki systemowi zarządzania jakością zgodnemu z normą ISO 9001.

Więcej

ISO 27001 Bezpieczeństwo informacji

Bezpieczeństwo informacji ISO 27001

Zyskaj zintegrowany system zarządzania bezpieczeństwem informacji dzięki naszej certyfikacji ISO 27001.

Więcej

Certyfikacja zarządzania jakością dla przemysłu spożywczego, certyfikacja ISO 22000

Certyfikacja zarządzania jakością dla przemysłu spożywczego, certyfikacja ISO 22000

Zapewnienie jakości bez luk – od producenta do konsumenta.

Więcej