current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
translation missing: core_choose_country

Wiedza z zakresu zarządzania i komunikacji

Wiedza z zakresu zarządzania, kursy komunikacyjne i programy szkoleniowe

Opanuj zestaw kompetencji miękkich dzięki naszym szkoleniom i seminariom z zakresu zarządzania i przywództwa

Rozwiń zdolności przywódcze, komunikacyjne, organizacyjne i motywacyjne i ciesz się sukcesem, biorąc udział w naszych seminariach i szkoleniach z zakresu umiejętności miękkich.

Nasze seminaria i szkolenia z zakresu umiejętności miękkich, komunikacji, zarządzania sobą i zarządzania czasem pomagają zwiększyć efektywność i pewność siebie w codziennej pracy. Dostarczają niezbędnych, kluczowych umiejętności miękkich menedżerom wszystkich gałęzi przemysłu i pracownikom, aby mogli z powodzeniem rozwijać, wykorzystywać i przekazywać specjalistyczną wiedzę. Nasze seminaria poświęcone umiejętnościom miękkim, które mają również zastosowanie w sektorze publicznym i organizacjach non-profit, pomagają w dokonywaniu lepszych wyborów oraz ocen obecnych i przyszłych pracowników.

Oferujemy szeroką gamę szkoleń i seminariów, które można łatwo łączyć w celu systematycznego rozwijania umiejętności. Prowadzą je doświadczeni i kompetentni szkoleniowcy, kładący duży nacisk na praktyczne wykorzystanie zdobytych wiadomości.

Zarezerwuj szkolenie. Skontaktuj się z naszymi ekspertami już dziś.

Przekonaj się – zdobądź fachową wiedzę oraz osobiste, społeczne i metodologiczne kompetencje dzięki naszym szkoleniom z zakresu zarządzania i przywództwa

Aby odnieść sukces we współczesnym, zmieniającym się świecie, coraz częściej konieczne staje się dysponowanie jasną organizacją i umiejętnością komunikacji. I to pomimo coraz bardziej złożonych wzajemnych połączeń i zwiększonych wymagań wobec pojedynczych osób.

Ważnym celem naszych szkoleń jest doskonalenie umiejętności niezbędnych do współpracy z klientami, dostawcami i partnerami zarówno na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym.

Uczestnicząc w naszych kursach, korzystasz z umiejętności i wiedzy niezbędnych do skutecznego i pewnego przekazywania specjalistycznej wiedzy. Ponadto masz okazję dowiedzieć się, jak stworzyć efektywny i dobrze funkcjonujący zespół. Dzięki naszemu programowi szkoleniowemu możliwe jest systematyczne rozwijanie umiejętności miękkich, poprzez wykorzystanie wiedzy zdobytej podczas poprzednich kursów.

Nasze szkolenia i seminaria z zakresu zarządzania i przywództwa zapewniają niezbędne umiejętności miękkie i wiedzę z zakresu zarządzania

Tematy naszych szkoleń z zakresu zarządzania i komunikacji | TÜV Rheinland
Przegląd tematów szkoleń z zakresu zarządzania i przywództwa

Oferujemy szeroką gamę seminariów i szkoleń, które można wykorzystać do systematycznego rozwijania i poszerzania swoich umiejętności miękkich. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych ekspertów, którzy dzięki praktycznemu zorientowaniu rozumieją codzienne wyzwania i potrzeby klienta.

Seminaria obejmują:

  • Zarządzenie i kierowanie zespołem – dowiedz się, jak motywować swoich pracowników, radzić sobie z konfliktami i skutecznie poszerzać ich wiedzę.
  • Prezentacja i moderowanie: przedstawimy Ci metody na przekonanie słuchaczy i przyciągnięcie ich uwagi, a w konsekwencji na skuteczne dostarczenie treści.
  • Komunikacja i retoryka: możesz opanować skuteczną komunikację, nauczyć się przekonująco argumentować, skutecznie prowadzić rozmowy i szybko reagować.
  • Zarządzanie czasem i samym sobą: pokażemy Ci strategie lepszego i wydajniejszego wykorzystania czasu, minimalizacji stresu związanego z pracą oraz sposoby skutecznego radzenia sobie z konfliktami.

Zaufaj naszemu wieloletniemu doświadczeniu w szkoleniach z zakresu zarządzania i przywództwa

Oferujemy szeroki zakres seminariów i szkoleń z zakresu zarządzania i przywództwa, które umożliwiają ukierunkowany i systematyczny rozwój technik i umiejętności przywódczych. Kładziemy duży nacisk na rozwój wiedzy praktycznej.

Od ponad 30 lat z powodzeniem prowadzimy seminaria rozwijające umiejętności specjalistów i kadry kierowniczej, w tym szkolenia wewnętrzne we własnej organizacji. Dzięki temu możemy wykorzystać nasze doświadczenie z korzyścią dla uczestników naszych seminariów.

Nasi trenerzy są profesjonalistami posiadającymi rozległą praktyczną wiedzę szkoleniową w zakresie swoich specjalizacji. Znają wyzwania, z którymi na co dzień mierzą się pracownicy.

Skorzystaj z naszej wiedzy. Zadzwoń do nas, aby zapisać się na seminarium!

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu