current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Usługi z zakresu zarządzania szkoleniami

Strategiczne zarządzanie szkoleniami doskonalącymi

Efektywne zarządzanie szkoleniami doskonalącymi dzięki naszym usługom z zakresu zarządzania szkoleniami

Wykwalifikowani pracownicy są podstawą sukcesu firmy. Szkolenie personelu wiaże się jednak często z nakładem czasu i generuje wysokie koszty. Systematyczny i skuteczny system zarządzania szkoleniami pozwala planować oraz optymalizować pod względem wydatków proces podnoszenia kompetencji pracowników firmy.

W ramach naszych usług z zakresu zarządzania szkoleniami (MTS) planujemy i prowadzimy szkolenia w Twoim imieniu, w ramach całego procesu lub w poszczególnych częściach.

Skorzystaj z naszego doświadczenia w zakresie posługiwania się uznanymi standardami i poszerzania wiedzy o nowoczesne technologie.

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób Twoja firma może skorzystać z naszych usług z zakresu zarządzania szkoleniami? Skontaktuj się z nami już teraz.

Planowanie i wdrażanie szkoleń w całej grupie przez naszą globalną sieć szkoleniową

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz krótkoterminowych projektów, kompleksowych wdrożeń czy strategii szkoleń doskonalących, opracowujemy indywidualne rozwiązania dostosowane do Twoich potrzeb. Nasi eksperci projektują i organizują cały ten proces.

Naszym celem jest połączenie lean i wysokiej jakości szkoleń doskonalących z optymalną administracją i organizacją, aby szkolenie pracowników było jak najbardziej efektywne.

Proponujemy sprawdzone koncepcje usług z zakresu zarządzania szkoleniami, podparte bogatym doświadczeniem z obszaru monitorowania i raportowania z jednego źródła. Wyróżnia nas wysoki standard jakości świadczonych usług. Skorzystasz także z globalnego zarządzania kontami dzięki koncepcji centralnego kontrolowania szkoleń.

Nasze usługi w zakresie zarządzania szkoleniami

Nasz proces optymalizacji zarządzania szkoleniami
Przegląd naszych usług w zakresie zarządzania szkoleniami

Planujemy, projektujemy i organizujemy rozwiązania edukacyjne jako modele partnerskie w całym łańcuchu wartości. Nasza koncepcja dotycząca usług z zakresu zarządzania szkoleniami (MTS) obsługuje różne procesy związane z planowaniem i zapewnieniem szkoleń.

Szczegółowy opis naszych usług:

  • Zarządzanie zdarzeniami
  • Zarządzanie uczestnikami
  • Raportowanie
  • Zarządzanie partnerami i dostawcami
  • Zarządzanie procesem/jakością
  • Zarządzanie systemem i interfejsem
  • Zarządzanie finansami
  • Help desk

Doradzamy również, jak korzystać z narzędzi do nauki i systemów zarządzania uczeniem się oraz opisywać indywidualne sposoby wydajnego i efektywnego szkolenia pracowników.

Skorzystaj z naszego doświadczenia w zarządzaniu usługami szkoleniowymi

Dzięki naszemu doświadczeniu w zakresie zarządzania szkoleniami doskonalącymi oferujemy pomóc w trakcie całego procesu. Doradzamy działom, takim, jak zasoby ludzkie, zamówienia lub działom technicznym, jak skutecznie przedstawić i wdrożyć system kontrolowania procesu szkolenia się. Oszczędzaj czas dzięki naszemu zautomatyzowanemu przepływowi pracy i otrzymaj katalog online oraz połączenie z własnymi systemami.

Spraw, aby zarządzanie szkoleniami było wydajne i opłacalne. Uzyskaj poradę teraz.

Dowiedz się więcej o zarządzaniu szkoleniami

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu