current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Certyfikacja bezpieczeństwa i jakości baterii

Testowanie bezpieczeństwa baterii | TÜV Rheinland

Certyfikacja baterii w ramach naszych usług testowania baterii

Producenci i importerzy baterii są często zobowiązani do udokumentowania bezpieczeństwa i jakości swoich produktów za pomocą certyfikatu wydanego przez zewnętrzny organ kontrolny. Właściwa certyfikacja wykazuje, że baterie są zgodne z obowiązującymi przepisami i mogą być sprzedawane i importowane na rynki docelowe.

Oferujemy usługi testowania i certyfikacji zgodnie z normami IEC 60086-1 i IEC 60086-2 oraz krajowymi przepisami i regulacjami. Nasze testy zapewniają, że baterie, które są w powszechnym użyciu, są bezpieczne i niezawodne w kontakcie z użytkownikami końcowymi. Testy są proste i skuteczne, a certyfikacja usuwa bariery w sprzedaży i imporcie.

Jako uznany dostawca usług badawczych, współpracujemy z producentami i importerami na całym świecie w zakresie testowania i certyfikacji ich produktów. Nasi eksperci znają zarówno krajowe, jak i międzynarodowe przepisy dotyczące bezpieczeństwa i jakości baterii i mogą zapewnić zgodność produktów na wielu rynkach docelowych.

Testy bezpieczeństwa baterii zapewniają jakość i zmniejszają ryzyko

Konsumenci codziennie używają baterii w pracy i w domu, co sprawia, że kluczowe znaczenie mają testy jakości i bezpieczeństwa. Nasze fachowe usługi zapewniają sprawne funkcjonowanie baterii przy minimalnym ryzyku dla użytkowników końcowych. Testy pomagają także producentom utrzymać standardy jakości i zmniejszyć liczbę usterek.

Battery Testing Service | TÜV Rheinland

Szybkie, wydajne testowanie i certyfikacja baterii

Podstawowe testy i certyfikacja są szybkie i proste. Kiedy klient zleca przeprowadzenie testów, my:

  1. Przyjmujemy próbki
  2. Testujemy próbki w naszych laboratoriach
  3. Sporządzamy raport z badań laboratoryjnych
  4. Wydajemy certyfikat potwierdzający zgodność z normami

Oferujemy badania i certyfikację baterii na całym świecie, dostosowując nasze usługi do potrzeb poszczególnych krajów lub rynków.

Na przykład w Argentynie testujemy zgodnie z ustawą nr 26.184 i rezolucją nr 21/2019, które ustanawiają minimalne wymagania w zakresie wydajności i bezpieczeństwa przy sprzedaży i imporcie baterii nienadających się do ponownego ładowania, których skład chemiczny jest węglowo-cynkowy i alkaliczny manganowy. Niezależnie od tego, czy są one importowane czy produkowane lokalnie, wszystkie produkty na rynku argentyńskim muszą posiadać certyfikat wydany przez krajową jednostkę certyfikującą uznaną przez Rządowy Sekretariat Środowiska i Zrównoważonego Rozwoju.

Nasze testy spełniają te wymagania, poddają baterie walcowe i płytowe analizie, która bada następujące elementy:

  • Oznaczanie metali ciężkich
  • Oznakowanie, ekranowanie i minimalny czas działania.

Testy te przeprowadzamy w laboratoriach ocenianych wcześniej przez National Institute of Industrial Technology (INTI), zgodnie z argentyńskim prawem.

Eksperci w zakresie certyfikacji baterii.

Producenci i importerzy akumulatorów na całym świecie polegają na naszym doświadczeniu w dziedzinie badań i certyfikacji akumulatorów. Dzięki najnowocześniejszym laboratoriom i szerokiej wiedzy na temat krajowych i międzynarodowych norm i przepisów, ściśle współpracujemy z naszymi klientami w celu zaspokojenia ich potrzeb związanych z badaniami i ochroną konsumentów przed ryzykiem.

Jak działa Sekcja Bezpieczeństwa i Jakości Wyrobów?

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

To też może Cię zainteresować

Zabawki

Badanie zabawek

Odpowiednie dla dzieci, bezpieczne i nietoksyczne: zajmujemy się badaniem i certyfikacją zabawek.

Więcej

Efektywność energetyczna – audyty energetyczne i pozyskanie dofinansowania

Efektywność energetyczna – audyty energetyczne i pozyskanie dofinansowania

Efektywne wykorzystanie energii to oszczędność i ochrona środowiska.

Więcej

Przemysłowe urządzenia elektroniczne

Przemysłowe urządzenia elektroniczne

Dokładne rejestrowanie i pomiary z wykorzystaniem sprawdzonej technologii.

Więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu