current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Ktoś, kiedyś powiedział „Nigdy nie zakładaj firmy tylko po to, aby „zarabiać”. Rozpocznij biznes, aby coś zmienić.” Po dwudziestu latach funkcjonowania spółki TÜV Rheinland Polska mogę śmiało powiedzieć, że osiągnęliśmy ten cel. Zmianę w podejściu do dbania o jakość i bezpieczeństwo widać na każdym kroku, zarówno w życiu codziennym jak i w działalności biznesowej.

W tym numerze Jakości znajdą Państwo sporo refleksji i podsumowań ostatnich dwudziestu lat. O wypowiedzi poprosiliśmy także naszych klientów, którzy podobnie jak TÜV Rheinland Polska przeszli długą drogę, na której uczyli się czym są systemy zarządzania. W relacji z debaty „Jak z marzeń zrobiono konfitury?” można przeczytać ciekawe historie ich początków.

Spośród firm, z którymi od lat współpracujemy wytypowaliśmy piętnaście przedsiębiorstw, które zostały nominowane do nagród 20-lecia w pięciu kategoriach: Człowiek Jakości, Innowator, Dbałość o szczegóły, Odpowiedzialność za środowisko oraz Polska marka ceniona na świecie.

Rok jubileuszowy to jednak nie tylko czas podsumowań, ale także patrzenia w przyszłość i wyznaczania nowych kierunków. Stąd też decyzja o uruchomieniu właśnie teraz kampanii edukacyjnej dla konsumentów, jako kolejnego elementu strategii komunikacyjnej polegającej na dzieleniu się wiedzą.

Na koniec polecam artykuł na temat zastosowania nowych technologii w naszym codziennym życiu. Według prognoz Internet rzeczy stanie się do 2020 roku czymś tak oczywistym jak obecnie smartfony. TÜV Rheinland prowadzi wyspecjalizowane laboratoria w zakresie technologii bezprzewodowych i produktów IoT w Europie, USA i wkrótce w Japonii i Korei Południowej.

Janusz Grabka
Prezes Zarządu
TÜV Rheinland Polska