current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Magazyn Jakość kierowany jest do klientów i partnerów biznesowych firmy. Na jego łamach eksperci jednostki certyfikującej poruszają tematy związane z zarządzaniem jakością oraz bezpieczeństwem produktów, usług i technologii. Do każdego wydania zapraszamy także przedstawicieli firm, z którymi współpracujemy.

Za pośrednictwem redakcji kwartalnika można także uzyskać odpowiedź na pytanie do eksperta - napisz do redakcji

Aktualny numer magazynu ekspertów TÜV Rheinland Polska - Jakość

W kontekście nowych trendów w komunikacji biznesowej, podejście B2B zmienia się na H2H. Nie mamy już więc do czynienia z relacją „business to business”, a z „human to human”. Przyjmuję ten argument, zastanawiam się jednak, czy aby nie zawsze właśnie tak było? Na pytanie postawione w temacie tego numeru – Jak zdobyć zaufanie partnerów biznesowych? – mam jedną odpowiedź: relacje oparte na zaufaniu buduje się z ludźmi, nie z instytucjami.

Dlatego właśnie rozpoczęliśmy kampanię POZNAWAJ ŚWIAT OCZAMI EKSPERTÓW, w której nasi pracownicy opowiadają o swoich doświadczeniach i współpracy z klientami. Tym sposobem chcemy pokazać, jak ważne są dla nas relacje. To na nich opieramy nasze działania. Certyfikat jest dokumentem, który dowodzi, że współpraca układa się pomyślnie i jest owocna dla obu stron.

W tym numerze zaprosiliśmy do rozmowy przedstawicieli firm z dwóch biegunów naszej działalności. Mamy więc rozmowę z Marcinem Gawrońskim, współwłaścicielem firmy produkującej Szumisie, czyli zabawki dla niemowląt oraz wywiad z Robertem Kościelnym, dyrektorem produkcji w firmie VITKOVICE MILMET S.A., na temat zaawansowanej technologicznie produkcji butli gazowych. Obu producentów łączy, poza naszymi certyfikatami, także dbałość o bezpieczeństwo produktów, które dostarczają na rynek.

Ten numer to także artykuły naszych ekspertów na temat standardów branżowych (GLOBALG.A.P., IFS HPC, audyty socjalne), których spełnienie umożliwia wejście we współpracę z dużymi partnerami. To wszystko sprowadza się do wystawienia świadectwa, że firma jest partnerem godnym zaufania.