current language
dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Inspekcje rządowe i handel międzynarodowy

Rozwijaj swój handel zagraniczny z naszymi usługami w zakresie certyfikacji zgodności z wymaganiami krajów importujących!

Jako niezależna jednostka certyfikująca TÜV Rheinland stanowi furtkę do globalnego handlu w zakresie certyfikacji zgodności z wymaganiami krajów importujących. Pomagamy władzom tych krajów w kwestii sprawdzania dotrzymania przez eksporterów wymagań przed wprowadzeniem na rynek wewnętrzny produktów. Eksporterów wspieramy w zakresie poznania oraz wypełniania wymagań dla eksportowanych przez nich towarów. Skutkuje to bezproblemowym i szybkim procesem odprawy celnej dla eksporterów i importerów dzięki wydawanym przez nas Certyfikatom Zgodności (Certificate of Conformity, Certificate of Inspection, Certificate of Registration).

Inspekcje towarowe

Handel międzynarodowy w dzisiejszej gospodarce jest podstawą dla większości firm. Wiąże się to w wielu przypadkach z zawieraniem umów handlowych i składaniem zamówień na odległość. Może to budzić niepewność i obawę o należyte wywiązanie się dostawcy z jego zobowiązań wysyłkowych. W związku z tym podmioty obrotu w handlu międzynarodowym (kupujący, sprzedający, producenci) często zwracają do strony trzeciej z wnioskiem o wykonanie kontroli pod względem ilości, jakości, stanu lub ceny w celu zminimalizowania ewentualnego ryzyka lub niewypełnienia postanowień umów. Biorąc pod uwagę trwającą pandemię COVID-19, w której podróże są ograniczone, podczas gdy handel międzynarodowy trwa, „Inspekcje Towarowe” mogą być rozwiązaniem zapewniającym spokój ducha również dla międzynarodowej działalności biznesowej.

TÜV Rheinland jest rzetelnym partnerem, aby osiągnąć zaufanie w zawieraniu umów handlowych na odległość.

Usługa „Inspekcje Towarowe” może być prowadzona w związku z akredytywą (LOC) lub opierać się na wymaganiach branżowych/indywidualnych w celu uzyskania pewności, której może potrzebować kupujący lub sprzedający. Oferujemy następujące usługi:

  • Weryfikacja dostawy i kompletności
  • Weryfikacja ilości
  • Kontrola stanu przesyłki i jej zawartości
  • Nadzór załadunku i rozładunku
  • Inspekcje akredytywy (LOC)
  • Wymagania dotyczące kontroli specyficzne dla branży / na zamówienie

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

TÜV Rheinland jako Twój globalny partner

Jesteśmy blisko Ciebie
Mamy ponad 500 lokalizacji na całym świecie. Jesteśmy obecni w 70 krajach.

Szybkość i oszczędność
Nasz lokalny zespół oferuje kompleksową obsługę, w kwestii inspekcji, procesu certyfikacji oraz zorganizowania badań laboratoryjnych jeśli pojawi się taka potrzeba.

Marka i zaufanie
Raporty z przeprowadzonych przez nas badań laboratoryjnych oraz inspekcji są uznawane na całym świecie dzięki szeroko rozwiniętej sieci naszych akredytowanych laboratoriów zgodnie z wymaganiami ISO/IEC 17025, ISO 17020, IFIA i członkostwu w GAFTA.

Zyskaj dostęp do nowych rynków!
Dzięki globalnemu zasięgowi naszych usług łatwiej dotrzesz do nowych rynków.

Ułatwienia w handlu
Omiń trudności komunikacyjne dzięki naszym międzynarodowym i wielokulturowym zespołom na całym świecie!

Informacje dla klientów w związku z sytuacją pandemiczną COVID-19

Pokaż wszystkie odpowiedzi Ukryj wszystkie odpowiedzi

Zdalne inspekcje TÜV Rheinland zapewniają nieprzerwany dostęp do globalnych rynków

Nawet w obecnej sytuacji naszym nadrzędnym celem jest bycie wiarygodnym partnerem w zakresie inspekcji i audytów w ramach programów rządowych. Obecnie nieustannie pracujemy nad zapobieganiem negatywnym skutkom pandemii dla naszych Klientów w tym trudnym czasie.

Oznacza to, że w zasadzie wszystkie inspekcje przeprowadzamy zgodnie z wymaganymi przepisami i pierwotnie uzgodnionym planem. Chyba że istnieją okoliczności, które wymagają wyjątku od tej podstawowej zasady.

Jesteśmy w stanie dotrzymać terminów dzięki prowadzeniu inspekcji w trybie zdalnym za pomocą nowoczesnych rozwiązań technologicznych.

Wdrożenie zdalnych inspekcji i audytów

Nasze zdalne usługi kontroli i audytów przed wysyłką zapewnią zgodność importu z przepisami krajowymi. W ten sposób oceny zgodności dla sprzętu, komponentów i odpowiedniej dokumentacji są zgodne z wymaganiami kontraktowymi i są osiągalne dla Państwa – nawet w tych trudnych czasach.

Takie podejście oparte na technologii prowadzi do poprawy interakcji z Klientem, a także samej obsługi. Ograniczenie nakładu czasu i podróży zwiększy efektywność kontroli. .

Procedury kontroli zdalnych mogą być stosowane do większości ogólnych kontroli i audytów. Nasze zespoły współpracują z Klientami w zakresie procesowania certyfikacji za pomocą nowoczesnych narzędzi, takich jak Skype, MS Teams lub Zoom.

Nasza obietnica!

Nasze bogate doświadczenie w projektach globalnego łańcucha dostaw czyni nas wiarygodnym partnerem. Zmierzmy się i przezwyciężmy wspólnie ten trudny okres! Zapewniamy, że również w przyszłości pozostaniemy Państwa niezawodnym partnerem w zakresie inspekcji i audytów, aby umożliwić Państwu globalny sukces na światowych rynkach!

Globalna sieć. Lokalna obecność - nasze biura na całym świecie

Lokalizacje

Znajdź wszystkie nasze lokalizacje na całym świecie

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Zapytanie