current language
dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Od Twojego globalnego biznesu dzieli Cię tylko jedno kliknięcie.

Świat stał się mniejszy. Tak mały, że prawie mieści się w kieszeni. Komunikacja cyfrowa, lepszy transport i infrastruktura zwielokrotniły możliwości aktywizacji biznesu na całym świecie. Wciąż jednak istnieje wiele krajowych regulacji i przepisów. To często utrudnia dostęp do innych rynków.

Dlatego warto rozszerzyć działalność gospodarczą na inne rynki. Niezależnie od tego, czy chodzi o przemysł, handel, ICT, czy też o nowoczesną komunikację i transfer wiedzy - nasi eksperci z działu Market Access Services dysponują obszerną wiedzą techniczną we wszystkich dziedzinach techniki i biznesu, dzięki czemu mogą zapewnić bezpieczny, międzynarodowy dostęp do rynków docelowych. W ramach naszej działalności oferujemy efektywny, pełny serwis dostępu do rynku dla prawie wszystkich regionów świata - od krajów uprzemysłowionych po rynki wschodzące i regiony rozwijające się. Od rozwoju zakładu, produktu lub systemu, poprzez wsparcie aż do osiągnięcia dojrzałości rynkowej, aż do faktycznego wejścia na rynek. Bez barier językowych. Bez nadmiernej biurokracji. Szybko. Prosto. Bezpiecznie.

Skorzystaj z naszej międzynarodowej reputacji i prawie 150-letniego doświadczenia jako globalnej, niezależnej organizacji badawczej, kontrolnej i certyfikacyjnej. Zapewnij sobie międzynarodowy rozwój już teraz - dzięki usługom dostępu do rynku TÜV Rheinland.

Wpływ ustawodawstwa brytyjskiego na rynki światowe

Temat UKCA

Nasze usługi dostępu do rynku upraszczają i przyspieszają wejście na rynek poprzez doradztwo w zakresie wymogów prawnych i specyfiki regionalnej. Dowiedz się więcej!

Nasze usługi dostępu do rynku w 1 minutę i 30 sekund.

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

Jak działa MAS - dowiedz się.

Chcesz bezpiecznie, skutecznie i szybko wprowadzić swój produkt na rynki zagraniczne. Wybór właściwych opcji w kluczowych punktach ma decydujące znaczenie. W innych krajach mogą być wymagane dodatkowe certyfikaty zgodności lub znaki kontrolne. Nasi eksperci ds. usług dostępu do rynku wiedzą, co jest ważne dla uzyskania wymaganych zezwoleń. Udzielamy również informacji na temat wymagań prawnych i odpowiednich usług certyfikacyjnych. To takie proste:

  • Poniżej znajduje się lista naszych obszarów działalności i kategorii produktów. Wybierz obszar odpowiedni dla Twojego produktu. W ten sposób uzyskasz przydatne informacje i otrzymasz nasz formularz kontaktowy.
  • Czy chcesz eksportować lodówki do Arabii Saudyjskiej? Pod menu "Activate Global Business" znajdziesz region odpowiedni dla Twoich potrzeb dostępu do rynku. Następnie kliknij na przycisk "Więcej", który skieruje Cię do ważnych informacji.
  • Czy masz specjalne życzenia i wymagania dotyczące wprowadzenia produktu na rynek międzynarodowy? Wystarczy skontaktować się z naszymi ekspertami bezpośrednio poprzez formularz kontaktowy i poinformować nas o swoich potrzebach. Skontaktujemy się z Tobą tak szybko, jak to możliwe i chętnie Ci doradzimy.

Korzyści z usług TÜV Rheinland dla rynku globalnego

Przejrzystość Wygoda Wydajność
Znacznie szybsze wprowadzanie produktów na rynekWygodny proces aplikacjiKompleksowa obsługa
Łatwe zdobywanie nowych rynkówBrak barier językowychUsługi uznawane na całym świecie
Ogólnoświatowa sieć usługowaIdentyfikacja lokalnych wymagań prawnych przez TÜV RheinlandInterdyscyplinarna praca z najlepszymi
ekspertami
Klarowne, niezawodne wsparciePełna obsługa od A do ZGotowość, rozpoznawalność na całym świecie

Przekształcasz swój biznes z krajowego na globalny? Teraz to takie proste. Wybierz obszar odpowiadający Twojemu produktowi z obszernej listy kategorii produktów. Nasz system automatycznie poprowadzi Cię do dodatkowych, istotnych informacji i instrukcji.

Ocena zgodności i inspekcje towarowe

Ocena zgodności i inspekcje towarowe

Programy PVoC (Pre-Export Verification of Conformity), Inspekcje towarowe, Inspekcje Zdalne & Audyty

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Skontaktuj się z nami

Zapytanie