current language
Restart Safely dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Dla Twojej firmy

W ostatnich miesiącach wszyscy odczuliśmy wpływ Covid-19, zarówno prywatnie, jak i zbiorowo. Wiele firm musiało całkowicie lub częściowo zawiesić działalność, aby pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się wirusa.

Jesteśmy wieloletnim partnerem biznesowym dla przemysłu, wspierajmy naszych klientów w czasach prosperity, jak i trudności. Chcąc pomóc sprostać firmom w trudnej sytuacji, zebraliśmy wymagania techniczne, organizacyjne i personalne mające na celu utrzymanie zdrowia pracowników i klientów. Dzięki naszemu audytowi listy kontrolnej możesz uzyskać dostęp do obszernej wiedzy branżowej, popartej doświadczeniem oraz przywrócić bezpieczeństwo do swojego biznesu.

Powrót do działalności biznesowej

Nasi eksperci opracowali audyt oparty na liście kontrolnej, pomagający zmniejszyć ryzyko zakażenia i spełnić oczekiwania podczas wznawiania działalności biznesowej.

Czytaj więcej

Zarządzanie ciągłością działalności

Jeśli chcesz wznowić wydajną działalność po kryzysie, w TÜV Rheinland znajdziesz doświadczonego partnera.

Czytaj więcej

Jak dostosować BHP do nowej rzeczywistości?

Poradnik ekspertów TÜV Rheinland Polska, z którego dowiesz się jak zadbać o bezpieczeństwo pracowników w czasie epidemii.

Pobierz e-book
Bezpieczne dzisiaj to bezpieczniejsze jutro.

Bezpieczne dzisiaj to bezpieczniejsze jutro.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i bądź na bieżąco informowany o naszym pełnym portfolio usług związanych z pandemią COVID-19.