current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Powrót do działalności biznesowej po zamknięciu spowodowanym przez Covid-19

Wspieramy firmy wznawiające swoją działalność biznesową i pomagamy im zrozumieć nowe przepisy dotyczące COVID-19 | TÜV Rheinland

Bezpieczne wznowienie dzięki naszemu audytowi opartemu na liście kontrolnej

W ostatnich miesiącach wszyscy odczuliśmy wpływ Covid-19 – osobiście i zbiorowo. Wiele firm musiało całkowicie lub częściowo zamknąć działalność, aby pomóc w walce z rozprzestrzenianiem się wirusa.

W miarę przygotowywania się firm do ponownego otwarcia, bezpieczeństwo staje się priorytetem. Udane wznowienie oznacza zrozumienie obecnej sytuacji i pełną świadomość obowiązujących przepisów i wytycznych w celu ochrony pracowników i klientów przed zakażeniami.

Nasi eksperci opracowali audyt oparty na liście kontrolnej, która zawiera przepisy rządowe i zalecenia branżowe pomagające zmniejszyć ryzyko zakażenia i spełnić oczekiwania podczas wznawiania działalności biznesowej. Oprócz samej listy kontrolnej, otrzymujesz ocenę wyników podanych w procentach oraz wykresy pajęczynowe.

Jesteśmy partnerem firm przemysłowych , wspieramy naszych klientów zarówno w czasach dobrobytu jak i trudności. Aby pomóc sprostać aktualnej sytuacji, opracowaliśmy wymagania techniczne, organizacyjne i personalne mające na celu utrzymanie zdrowia pracowników i klientów. Dzięki audytowi opartemu na liście kontrolnej możesz uzyskać dostęp do naszej rozległej wiedzy i doświadczenia branżowego oraz wrócić bezpiecznie do działalności biznesowej.

Zapytaj naszych ekspertów i wypełnij formularz kontaktowy!

Udane wznowienie działalności po przerwie wywołanej COVID

Dzięki audytowi opartemu na liście kontrolnej poczujesz się lepiej przygotowany do bezpiecznego wznowienia działalności, przywrócenia sprzedaży i szybkiego powrotu do poprzednich poziomów wydajności. Audyt oparty na liście kontrolnej pozwala na ocenę zgodności z obowiązującymi przepisami i regulacjami oraz zapewnia pewien stopień przejrzystości i bezpieczeństwa prawnego organizacji.

Naszym zamiarem jest doprowadzenie partnerów do udanego wznowienia działalności i reintegracji z gospodarką. Nasz audyt nie tylko to ułatwia, ale może także pełnić funkcję informowania klientów, pracowników, udziałowców i innych interesariuszy o Twoim zaangażowaniu w zdrowie i bezpieczeństwo. Gdy wszyscy wznawiamy naszą działalność, zaufanie jest kluczowe!

Systematyczne i zindywidualizowane podejście do wznowienia działalności po przerwie wywołanej COVID-19

Naszym celem jest wsparcie wznowienia Twojej działalności poprzez zapewnienie stosowania odpowiednich środków higieny oraz spełnienie wymogów dotyczących zapobiegania zakażeniom. Aby ocenić status quo opracowaliśmy w tym celu jednorazowy audyt oparty o listę kontrolną, który może być przeprowadzony zdalnie.

Wyniki audytu klasyfikujemy zgodnie z naszym trójstopniowym modelem gotowości:

  • Poziom 1: brak środków i procesów
  • Poziom 2: środki i procesy zostały częściowo wdrożone
  • Poziom 3: środki i procesy zostały wdrożone w sposób możliwy do udowodnienia

Usługa zawiera końcową ocenę wyników przedstawioną w postaci procentów i wykresów pajęczynowych. Jeśli chciałbyś otrzymać raport z audytu zawierający dokumentację fotograficzną i konkretne zalecenia, możesz poprosić o jego sporządzenie jako usługę dodatkową.

Ponieważ wymagania różnią się w zależności od branży, a każda organizacja jest inna, dostosowujemy nasze usługi do Twoich potrzeb i lokalnych uwarunkowań. Możesz poprosić o skoncentrowanie się na poszczególnych tematach w celu uzyskania jeszcze bardziej zindywidualizowanego raportu.

Twój idealny partner podczas powrotu do działalności biznesowej

Jesteśmy profesjonalnym zespołem inspektorów i audytorów z wieloletnim doświadczeniem w różnych gałęziach przemysłu. Nasze neutralne, zewnętrzne usługi są dostępne na całym świecie i są szybko realizowane. Dzięki podejściu zorientowanemu na klienta, poprzez kompleksowe, ukierunkowane koncepcje certyfikacji, jesteśmy w stanie zapewnić skuteczne, ekonomiczne rozwiązania. Teraz bardziej niż kiedykolwiek możesz polegać na naszej wiedzy w zakresie bezpiecznego powrotu do działalności biznesowej.

Więcej materiałów do czytania

Bezpieczne wznowienie działalności

Usługi audytorskie w zakresie higieny i czystości

Koronawirus: Informacje od TÜV Rheinland

Aktywuj globalną działalność biznesową z TÜV Rheinland

Audyty łańcucha dostaw

To też może Cię zainteresować

Bezpieczeństwo i higiena pracy ISO 45001

Bezpieczeństwo i higiena pracy ISO 45001

Nowy standard jakości ISO 45001 w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy.

Więcej

Zmiany w systemie zarządzania jakością ISO 9001

Zmiany w systemie zarządzania jakością ISO 9001

Zwiększ wydajność i buduj zaufanie dzięki systemowi zarządzania jakością zgodnemu z normą ISO 9001.

Więcej

Certyfikacja ISO/TS 16949 / IATF 16949 - system zarządzania jakością w przemyśle motoryzacyjnym

Certyfikacja ISO/TS 16949 IATF 16949 - system zarządzania jakością w przemyśle motoryzacyjnym

System zarządzania jakością dla dostawców komponentów w branży motoryzacyjnej.

Więcej

ISO 27001 - certyfikat bezpieczeństwa informacji, certyfikat iso 27001

Bezpieczeństwo informacji ISO 27001

Zyskaj zintegrowany system zarządzania bezpieczeństwem informacji dzięki naszej certyfikacji ISO 27001.

Więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu