current language
Restart Safely dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
TÜV Rheinland Twoim partnerem podczas pandemii COVID-19.

Bezpieczne wznowienie działalności z TÜV Rheinland, Twoim partnerem podczas pandemii COVID-19.

Od miesięcy pandemia Covid-19 jest powodem bezprecedensowych przerw w pracy na całym świecie, co wpływa na każdy sektor gospodarki. Firmy musiały zareagować i dostosować się do nowej rzeczywistości. Wygląda na to, że niektóre z wprowadzonych zmian staną się „nową normą” w miarę kontynuowania walki z rozprzestrzenianiem się wirusa w krótszej i dłuższej perspektywie czasowej.

Wspieramy firmy w drodze do sprostania wyzwaniom stawianym przez Covid-19. Niezależnie od tego, czy wznawiają działalność, czy powoli ją odmrażają, bez narażania pracowników na zagrożenia związane z koronawirusem, czy też zmagają się z negatywnymi skutkami gospodarczymi pandemii. Eksperci TÜV Rheinland dzielą się wiedzą, doradzają firmom ponownie otwierającym swoją działalność i wyjaśniają kwestie dotyczące zgodności z nowymi przepisami w zakresie ochrony pracy.

Niektóre przedsiębiorstwa w walce z pandemią zwiększyły produkcję towarów pilnie potrzebnych, w tym środków ochrony indywidualnej (ŚOI) i wyrobów medycznych. Nasi eksperci są zaangażowani we wsparcie działań, zmierzających do zapewnienia dostępności produktów ratujących życie tam, gdzie są one potrzebne. Możemy przyspieszyć i nadzorować wprowadzanie na rynek produktów związanych z pandemią lub zwiększyć ich atrakcyjność dzięki niezależnym badaniom i certyfikacji.

Razem powrócimy do działalności biznesowej bezpiecznie i skutecznie.

Dostarczamy elastyczne, zorientowane na klienta usługi, aby wspierać Twoje potrzeby

Dla Twojej firmy

Jesteśmy długoletnimi partnerami przemysłu, wspierającymi naszych klientów w czasach prosperity i trudności.

Czytaj więcej

Dla ochrony osobistej i opieki zdrowotnej

TÜV Rheinland oferuje przyspieszone testy różnych produktów podczas pandemii COVID-19.

Czytaj więcej

Dla bezpieczeństwa żywności, higieny i czystości

Nasi eksperci kontrolują i certyfikują firmy w zakresie spełniania standardów higieny w zakresie produkcji, procesów, systemów i środowiska pracy.

Czytaj więcej

Zdaniem ekspertów

Zdaniem ekspertów

Nasi eksperci dzielą się wieloma spostrzeżeniami na temat wyzwań spowodowanych pandemią Covid-19. Podpowiadają także rozwiązania wspierające Twój biznes.

Bezpieczne dzisiaj to bezpieczniejsze jutro.

Bezpieczne dzisiaj to bezpieczniejsze jutro.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i bądź na bieżąco informowany o naszym pełnym portfolio usług związanych z pandemią COVID-19.