current language
Restart Safely dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Dla bezpieczeństwa żywności, higieny i czystości

W trakcie pandemii COVID-19 producenci, dystrybutorzy i użytkownicy końcowi stali się jeszcze bardziej wrażliwi na jakość żywności i zgodność z obowiązującymi normami i przepisami dotyczącymi higieny. Nasi eksperci przeprowadzają audyty i certyfikują przedsiębiorstwa w zakresie spełniania standardów higienicznych dla ich produkcji, procesów, systemów i środowiska pracy. Odpowiadając na potrzeby klientów w zakresie jakości, zwiększasz ich zaufanie do swoich produktów i usług.

Bezpieczeństwo higieniczne

Polegaj na naszych wszechstronnych rozwiązaniach audytowych, aby spełnić standardy higieny żywności dla Twojej produkcji, procesów, systemów i środowiska pracy.

Czytaj więcej

Usługi w zakresie bezpieczeństwa żywności

Mamy doświadczenie i jesteśmy uznawani za zaufanego partnera w zakresie audytów i usług certyfikacyjnych dla firm zaangażowanych na wszystkich etapach łańcucha dostaw żywności.

Czytaj więcej

Jak możemy umożliwić firmom z branży spożywczej bycie bezpiecznymi i zrównoważonymi?

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

Bezpieczne dzisiaj to bezpieczniejsze jutro.

Bezpieczne dzisiaj to bezpieczniejsze jutro.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i bądź na bieżąco informowany o naszym pełnym portfolio usług związanych z pandemią COVID-19.