current language
Turkey şu dillerde mevcut:
Bulunduğunuz ülkenin web sitesini seçin

Gıda güvenliği FSSC 22000

FSSC 22000 belgelendirmesi ile gıda güvenliği– TÜV Rheinland

Uzaktan denetim ve belgelendirme

Uzaktan denetim ve belgelendirme

Uzaktan denetimlerimiz geleneksel denetim metodlarıyla aynı kalitede ve daha esnek bir olanak sunuyor. Buradan prosedürlerle ilgili daha fazla bilgi alabilirsiniz.

FSSC 22000’e uygun sertifikalarımızla gıda güvenliğini belgeleyin

Kurumunuzun gıda güvenliğine ne kadar önem verdiğini ve tüketicilerin ve distribütörlerin yüksek taleplerini ne ölçüde yerine getirdiğini ortaya koymak ister misiniz? FSSC 22000 belgelendirmesi ile gıda güvenliği alanında işleyen bir yönetim sistemine sahip olduğunuzu uluslararası düzeyde kabul edilen bir şekilde kanıtlamanızı sağlıyoruz.

FSSC 22000 standardı Global Gıda Güvenliği Girişimi (GFSI) tarafından tanınır ve hem uluslararası ticarette hem de üretim sektöründe yüksek düzeyde kabul görür. Söz konusu belgelendirme, uluslararası perakende zincirlerine ve toptancılara gıda tedarikinde bulunan üreticiler için uygun olduğu gibi, hayvansal ve bitkisel ürünler, uzun raf ömrüne sahip olan ürünler ve gıda bileşenleri (vitaminler, biyokültür, enzimler, vb.) üreticileri için de uygundur. FSSC 22000 büyükten küçüğe tüm firmalar için uygundur.

Uluslararası düzeyde tanınan FSSC 22000 belgelendirmemiz ile sizlere üretim ve tedarik zincirinizde gıda güvenliğinin doğrulanabilir şekilde optimizasyonu için değerli bir araç sunuyoruz.

Gıda güvenliğinizi bir sertifikayla belgelemek isterseniz bugün uzmanlarımızla iletişime geçin!

FSSC 22000 ile gıda güvenliğini ve müşterilerinizin size duyduğu güveni artırın

Bir FSSC 22000 belgelendirmesi ile müşterilerinizin ve iş ortaklarınızın gıda güvenliğine ve uluslararası gıda standartlarına ilişkin yüksek taleplerini karşılayın. Yasal gerekliliklere uygunluğun yanı sıra, güvenli üretimin doğrulanması aynı zamanda daha fazla güven sağlayan ve belirleyici bir rekabet avantajını garantileyen etkili bir faktördür.

FSSC 22000’e uygun yerleşik bir yönetim sistemi gıda güvenliğinizi destekler ve ürünlerinize ilişkin yükümlülük risklerini azaltır. Bunun yanında FSSC 22000 standardının ISO 9001 veya ISO 22000 gibi mevcut kalite yönetim sistemlerine kolayca entegre edilebilmesi de size avantaj sağlar.

FSSC 22000 hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? SSS bölümümüzü okuyun.

FSSC 22000 belgelendirmesinin faydaları

Başarılı bir FSSC 22000 belgelendirmesine giden yol

Hayvansal ve bitkisel üretim yapan veya bu tür ürünleri işleyen, uzun raf ömrüne sahip ürünler veya gıda bileşenleri üreten büyükten küçüğe tüm firmalar FSSC 22000 gıda güvenliği standardına göre belgelendirme denetiminden geçebilir. Uzmanlarımız size yardımcı olmak üzere aşağıdaki işlemleri yapar:

  • Ön denetim (opsiyonel)
  • Belgelendirme denetimi
  • Sertifikanın düzenlenmesi
  • Gözetim denetimi
  • Üç yıl sonra yeniden belgelendirme

Zertifizierungsablauf FSSC 22000

Ablauf Ihrer Zertifizierung FSSC für Lebensmittelsicherheit

Gıda güvenliğinde güvenilir ortağınız

Gıda güvenliği yönetim sisteminizin belgelendirmesi için doğru yerdesiniz. Bağımsız bir üçüncü taraf olarak üretim ve tedarik zincirinizde ve global düzeyde bir ağa sahip üretim süreçlerinde denetimler yapıyoruz. Sertifikalar gıda güvenliği standardınızı belgelerken, müşterileriniz ve iş ortaklarınız nezdinde şeffaf olmanız size önemli bir rekabet üstünlüğü sağlar. Belgelendirme sürecinin tamamında sizi destekleyen ve sizinle doğrudan iletişim halinde olan bağımsız uzmanlarımızın deneyiminden yararlanın. Başarılı bir belgelendirmeden sonra test markamızı reklamlarınızda kullanabilirsiniz!

Gıda güvenliğinizin belgelendirmesi ile ilgili sorularınız mı var? Uzmanlarımızla iletişime geçin!

Uzmanlarımızın cevapladığı sıkça sorulan sorular

pdf FSSC belgelendirmesi hakkında sıkça sorulan sorular 235 KB İndir

Bu da dikkatinizi çekebilir

ISO 9001 Belgelendirmesi

ISO 9001 – TÜV Rheinland

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile etkinliğinizi arttırın, güven inşa edin.

Daha fazla

İletişim

Lütfen bizimle iletişime geçin!

Lütfen bizimle iletişime geçin!

Son Ziyaret Edilen Servis Sayfaları