current language
Supply Chain Inspections dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
Usługi kontroli łańcucha dostaw | TÜV Rheinland

Kontrola łańcucha dostaw. Dokładnie na czas

Zdobądź umiejętność zarządzania złożonymi procesami. Dokładnie na czas. Łańcuch dostaw dla przemysłu

Za sprawą globalizacji, cyfryzacji i ciągłego rozwoju świat staje się coraz bardziej złożony. Jest to szczególnie widoczne w dużych projektach przemysłowych, w których łańcuchy dostaw są wielopoziomowe i międzynarodowe, co z kolei ma swoje konsekwencje na każdym etapie projektu: zaopatrzeniu, produkcji i budowie. Inspekcja łańcucha dostaw (SPI) może mieć ogromny wpływ na zdolność firmy do skutecznego zapewnienia optymalnego zarządzania łańcuchem dostaw.

Wybór odpowiedniego dostawcy nie jest rzeczą łatwą, a zamówienia są często przekazywane do, którzy zwykle nie są znani klientowi. Tego typu łańcuchy dostaw zazwyczaj skutkują niską jakością, powolnym raportowaniem i opóźnieniami, co może być frustrujące dla kierowników projektów, którzy i tak stoją już w obliczu szeregu wyzwań w tym związanych z łańcuchem dostaw. Ponadto, aby sprostać globalnej konkurencji, konieczne jest podążanie za trendami cyfryzacji i automatyzacji i wprowadzanie nowych technologii. Wymaga to znacznych inwestycji, zwłaszcza biorąc pod uwagę niedobór wykwalifikowanych specjalistów, co skutkuje koniecznością dodatkowych szkoleń dla pracowników

Zidentyfikuj słabe strony na czas

Złożoność łańcuchów dostaw w przemyśle wymaga wysoce profesjonalnego zarządzania. Jeśli współpraca wszystkich zaangażowanych stron nie przebiega pomyślnie, należy liczyć się z niepożądanymi opóźnieniami i kosztami. Aby uniknąć tego ryzyka, konieczne jest kompleksowe podejście do kontroli łańcucha dostaw. Na każdym etapie tego procesu należy podejmować właściwe środki, aby na czas zidentyfikować potencjalne problemy, zmniejszyć ryzyko operacyjne i zapobiec narastaniu problemów.

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!