current language
Restart Safely dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Bezpieczne wznowienie działalności z TÜV Rheinland, Twoim partner podczas pandemii COVID-19.

Od miesięcy pandemia Covid-19 jest powodem bezprecedensowych przerw w pracy na całym świecie, ma to wpływ na każdy sektor gospodarki. Firmy musiały reagować i dostosować się do nowej rzeczywistości. Wygląda na to, że niektóre z wprowadzonych zmian staną się „nową normą” w miarę kontynuowania walki z rozprzestrzenianiem się wirusa w krótszej i dłuższej perspektywie czasowej.

Wspieramy firmy w drodze do sprostania wyzwaniom stawianym przez Covid-19. Niezależnie od tego, czy wznawiasz działalność, czy powoli ją odmrażasz, bez narażania pracowników na zagrożenia związane z koronawirusem, czy też zmagasz się z negatywnymi skutkami gospodarczymi pandemii. Eksperci TÜV Rheinland dzielą się wiedzą, doradzają firmom ponownie otwierającym swoją działalność i wyjaśniają kwestie dotyczące zgodności z nowymi przepisami w zakresie ochrony pracy.

Niektóre przedsiębiorstwa przyczyniły się do tego dzięki zwiększeniu produkcji towarów pilnie potrzebnych, w tym środków ochrony indywidualnej (ŚOI) i wyrobów medycznych. Nasi eksperci są zaangażowani we wsparcie działań, zmierzających do zapewnienia dostępności przedmiotów ratujących życie tam, gdzie są one potrzebne. Możemy przyspieszyć i nadzorować wprowadzanie na rynek produktów związanych z pandemią lub zwiększyć ich atrakcyjność dzięki niezależnym badaniom i certyfikacji.

Razem powrócimy do działalności biznesowej bezpiecznie i skutecznie.

Zdaniem ekspertów

Zdaniem ekspertów

Nasi eksperci dzielą się wieloma spostrzeżeniami na temat wyzwań spowodowanych pandemią Covid-19. Podpowiadają także rozwiązania wspierające Twój biznes.

Dla Twojej firmy

Powrót do działalności biznesowej

Nasi eksperci opracowali audyt oparty na liście kontrolnej, pomagający zmniejszyć ryzyko zakażenia i spełnić oczekiwania podczas wznawiania działalności biznesowej.

Czytaj więcej

Zarządzanie ciągłością działalności

Jeśli chcesz wznowić wydajną działalność po kryzysie, w TÜV Rheinland znajdziesz doświadczonego partnera.

Czytaj więcej

Jak dostosować BHP do nowej rzeczywistości?

Poradnik ekspertów TÜV Rheinland Polska, z którego dowiesz się jak zadbać o bezpieczeństwo pracowników w czasie epidemii.

Pobierz e-book

Dla ochrony osobistej i opieki zdrowotnej

Badania produktów – maski niemedyczne

Wiele przedsiębiorstw rozpoczęło produkcję masek dla społeczeństwa. Wspieramy Cię w szybkim i łatwym wprowadzeniu produktów na rynek.

Czytaj więcej

Badania i certyfikacja masek FFP

TÜV Rheinland oferuje badania produktowe masek oddechowych przeznaczonych do noszenia podczas pandemii koronawirusa SARS-CoV-2 (CPA)

Czytaj więcej

Badanie masek medycznych i kontrola miejsca produkcji

Dzięki globalnej sieci ekspertów i laboratoriów możemy zaoferować kompletny zestaw badań masek medycznych.

Czytaj więcej

Wyroby medyczne

Jako jednostka notyfikowana zapewniamy wiarygodne eksperckie badania produktów medycznych podczas pandemii koronawirusa.

Czytaj więcej

Przyłbice

TÜV Rheinland oferuje przyspieszone badania przyłbic podczas pandemii COVID-19

Czytaj więcej

Dla bezpieczeństwa żywności, higieny i czystości

W trakcie pandemii COVID-19 producenci, dystrybutorzy i użytkownicy końcowi stają się jeszcze bardziej wrażliwi na jakość żywności i zgodność z obowiązującymi normami i przepisami dotyczącymi higieny. Nasi eksperci przeprowadzają audyty i certyfikują przedsiębiorstwa w zakresie spełniania standardów higienicznych dla ich produkcji, procesów, systemów i środowiska pracy. Odpowiadając na potrzeby klientów w zakresie jakości, zwiększasz ich zaufanie do swoich produktów lub usług.

Bezpieczeństwo higieniczne

Polegaj na naszych wszechstronnych rozwiązaniach audytowych, aby spełnić standardy higieny żywności dla Twojej produkcji, procesów, systemów i środowiska pracy.

Czytaj więcej

Usługi w zakresie bezpieczeństwa żywności

Mamy doświadczenie i jesteśmy uznawani za zaufanego partnera w zakresie audytów i usług certyfikacyjnych dla firm zaangażowanych na wszystkich etapach łańcucha dostaw żywności.

Czytaj więcej
Bezpieczne dzisiaj to bezpieczniejsze jutro.

Bezpieczne dzisiaj to bezpieczniejsze jutro.

Skontaktuj się z naszymi ekspertami i bądź na bieżąco informowany o naszym pełnym portfolio usług związanych z pandemią COVID-19.