current language
Turkey şu dillerde mevcut:
Bulunduğunuz ülkenin web sitesini seçin

Varlık Bütünlüğü Yönetimi

Varlık bütünlüğü yönetimi – TÜV Rheinland

Varlık bütünlüğü yönetimi hizmetlerimizle varlıklarınızı güvenli, güvenilir ve işler vaziyette bulundurun

Varlık bütünlüğü yönetimi (AIM) varlıkların kullanım ömrünü uzatırken işler vaziyette kalmasını sağlayan güvenilir, güvenli ve maliyetten tasarruf sağlayan bir çözümdür. Etkili bir AIM programı tasarımdan başlayarak yapım, devreye alım, işletim, bakım, değişiklik ve devreden çıkarma sürecine kadar varlık yaşam döngüsünün tüm aşamalarını içerir. Bütünlük veya performans üzerinde doğrudan veya dolaylı olarak etkisi olan tüm unsurların ve disiplinlerin bütünlüğünü sağlar.

Bizler şirket varlıklarınızın güvenilirliğini, güvenliğini ve verimliliğini sağlamak üzere süreç güvenliği, risk analizi, mekanik bütünlük, inceleme ve bakım optimizasyonu dahil olmak üzere AIM’in tüm alanlarında ihtisaslı destek sağlıyoruz. AIM hizmetlerimiz kurumunuzun belgelenen deliller üzerinden varlıklarınızın durumunu güvenle değerlendirmesine olanak sağlar.

Varlık değeri, kârlılık ve getirileri en üst düzeye çıkarırken personel, ekipman ve çevreyi korumanıza yardım etmek üzere kapsamlı AIM hizmetleri sunuyoruz.

AIM hizmetlerimizden nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek için uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin!

Varlık bütünlüğü yönetimi hizmetlerimizden nasıl yararlanabileceğinizi öğrenmek için uzmanlarımızdan biriyle iletişime geçin!

Varlık değeri ve kârlılığı en üst düzeye çıkarmak üzere maliyetten tasarruf sağlayan varlık bütünlüğü yönetimi

AIM uzmanlarımız tüm varlık geliştirme ve uygulama aşamalarında size özel çözümler sunar. Tesisinizin komple bütünlüğünü, güvenliğini ve güvenilirliğini iyileştirmek üzere üretimi ve varlık değerini en üst düzeye çıkarmak için çalışırız. Maliyetten tasarruf sağlamak için, verimlilik sağlamayan incelemeleri uygun durumlarda devreden çıkarırız ve inceleme sürelerini uzatırız. AIM stratejilerimiz planda olmayan kapatmaları asgari düzeye çekecek şekilde işler durumda olmanızı sağlar. Etkin AIM hizmetlerimiz varlıklarınızı muhafaza etmenize, verimliliği, güvenilirliği ve güvenliği sağlamanıza, riski azaltmanıza ve tüm ilgili standartlara ve düzenlemelere uymanıza yardım eder.

Varlık bütünlüğü yönetiminde sergilediğimiz esnek yaklaşım

Sektörler ve dünya genelinde projelerin çeşitliliği nedeniyle, eksiksiz biçimde değer katan, müşterilerin gereksinimlerine ve ferdi proje gerekliliklerine özel hizmet paketleri geliştirmeyi amaçlayan esnek bir yaklaşım çerçevesinde varlık bütünlüğü yönetim modelimizi sunuyoruz. AIM hizmetimiz, varlık veya tesis bütünlüğü yönetiminin gerektirdiği şekilde seçilen ve değer katan teftiş planlaması, denetimin ifası, risk, güvenlik ve teknik danışmanlık hizmetlerini bir araya getirerek rekabet üstünlüğü sağlar.

Varlık bütünlüğü yönetiminin tüm alanlarındaki uzman desteğimiz aşağıda örnekleri verilen belli başlı AIM hizmetlerimiz üzerine temellenir:

Kapsamlı AIM portföyümüz verimliliği artırırken güvenlik ve çevreye ilişkin düzenleyici standartları yerine getirmek için gereken araçları size sağlar.

İhtisaslı ortağınızdan size özel, katma değerli AIM hizmet paketleri

Dünyanın farklı bölgelerinde tam prestijli ve tam kapsamlı AIM projeleri yürüterek varlık bütünlüğü yönetiminde ihtisaslı pozisyonumuzu kanıtlamış bulunuyoruz. Güçlü teknik desteğimiz bir AIM sistemi kurarak, ömrü dolan ekipmanları elden geçirerek ve etkin bir risk yönetim stratejisi uygulayarak sahanızın yönetimde modern bir yaklaşıma sahip olmasını sağlıyor. Katma değerli AIM stratejilerimiz sizin gereksinimlerinize göre ferdi olarak düzenlenir. AIM hizmetlerimizle verimli varlık ömrünü uzatacak ve çalışanlarınızın ve topluluğunuzun güvende olmasını sağlayacak şekilde varlıklarınızın hizmete uygun bir vaziyette olmasını sağlarsınız.

Projenize özel katma değer sağlamak için AIM uzmanlığımızdan yararlanın.

Petrol, Gaz ve Kimyasal Madde Sektörüne yönelik Hizmetler

Kaynak ve Tahribatsız Testler

Sayısal mühendislik

Bu da dikkatinizi çekebilir

Fabrikalar için Risk Değerlendirmeleri

Fabrikalar için Risk Değerlendirmeleri

Çalışma ortamındaki risk ve stresi en az seviyede tutmak

Daha fazla

Plant Safety

Mechanical Integrity Services

İletişim

Lütfen bizimle iletişime geçin!

Lütfen bizimle iletişime geçin!

Son Ziyaret Edilen Servis Sayfaları