current language
Turkey şu dillerde mevcut:
Bulunduğunuz ülkenin web sitesini seçin
translation missing: core_choose_country

Fonksiyonel Güvenlik Yönetimi Sertifikasyonu

Fonksiyonel Güvenlik Yönetimi Sertifikasyonu – TÜV Rheinland

Belgelendirilmiş bir fonksiyonel güvenlik yönetim sistemiyle verimliliğinizi arttırın

IEC 61508, IEC 61511 ve diğer standartlar fonksiyonel güvenlik yönetimi, fonksiyonel güvenlik değerlendirmesi ve bu prosedürlerin dokümantasyonuna ilişkin gereklilikleri tanımlar. Proje yöneticileri ve mühendisler güvenlik yaşam döngüsünün ilgili tüm aşamaları için fonksiyonel güvenliğin yönetilmesine ilişkin standart gerekliliklerine uymakla yükümlüdür. Denetim ve belgelendirme hizmetlerimiz bu gereklilikler üzerine temellenirken biz de şirketlerin bu gereklilikleri yerine getiren bir proses güvenliği yönetim sistemi geliştirmesine destek sağlıyoruz.

ISO 17021 standardı üzerine temellenen FSM onay sürecimiz bir ön denetimle başlar, ardından belge incelemesi, belgelendirme denetimi ve son olarak nihai belgelendirme yapılır. İlk belgelendirme yapıldıktan sonra gözetim amaçlı denetimler ve daha sonrasında da fonksiyonel güvenlik yönetim sisteminizin uygunluğunu doğrulamak amacıyla yeniden belgelendirme denetimleri yapıyoruz.

Dünya genelindeki belli başlı üreticiler ve sistem entegrasyonu uzmanlarından bazılarının fonksiyonel güvenlik yönetim sistemlerini belgelendirmiş bulunuyoruz. Bizimle birlikte çalışmanın şirketinize sağlayacağı avantajlar hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

Fonksiyonel güvenlik yönetiminizi belgelendirmeniz, kurum içinde ve kurum dışında size çeşitli avantajlar sağlar

Fonksiyonel güvenlik yönetiminizi belgelendirerek yetkinliğinizi ve IEC 61508 ve IEC 61511 uluslararası standartlarında tanımlanan gereklilikleri yerine getirdiğinizi ortaya koymuş olursunuz. Bu da şirketinize piyasada rekabet üstünlüğü sağlar. Potansiyel müşterileriniz ve geri kazandığınız müşterileriniz bu sayede riskleri azaltma konusunda gösterdiğiniz çabaya ve üstün performansınıza güvenirler.

Bunun yanında, fonksiyonel güvenlik yönetim sisteminizin bir parçası olarak güvenlikle ilgili tüm proje süreçlerinin dikkatlice değerlendirilmesi, sistem kalitesini ve işletim verimliliğini sürekli olarak iyileştirmenize yardım eder. Bu iyileştirmeler nihayetinde hem paradan hem de zamandan tasarruf demektir.

Fonksiyonel güvenlik yönetim sisteminizin belgelendirilmesi

Fonksiyonel güvenlik yönetim sisteminizin belgelendirilmesi aşağıdaki adımları içerir:

  • Hedeflenen güvenlik seviyesine ulaşmak için güvenlikle ilgili ürünlerin veya süreçlerin yaşam döngüsü aşamalarında gerekli olan teknik faaliyetlerin belirlenmesi
  • İlgili yaşam döngüsü aşamalarının her birine dahil olan ve bu aşamalardan sorumlu olan çalışanlar, bölümler ve kurumların rollerinin ve sorumluluklarının belirlenmesi
  • Teknik gereklilikleri etkin şekilde yerine getirmek üzere kurumsal tedbirlerin belirlenmesi

Fonksiyonel güvenlik yönetim sisteminin belgelendirme süreci

Fonksiyonel güvenlik yönetim sisteminin belgelendirme süreci.

Fonksiyonel güvenlik yönetiminin denetlenmesi - Deneyim önemlidir

FSM / PSM belgelendirme alanındaki tecrübemiz en yakın rakiplerimizden çok daha uzun bir süre öncesine dayanır. Belgelendirdiğimiz müşterilerimiz arasında dünya çapında büyük işletmeler yer alır: Yokogawa, ABB, Schneider Electric, Siemens, HIMA, Sick ve Endress + Hauser bu kuruluşlardan bazılarıdır. Donanımlı ekibimizle doğru yerdesiniz.

Lütfen hizmet talep formumuzu doldurun ve fonksiyonel güvenlik yönetim sistemi belgelendirme yolculuğunuza bugün başlayın.

Bu da dikkatinizi çekebilir

Functional Safety Product Assessment

Otomasyon ve Fonksiyonel Güvenilirlik

Otomasyon ve Fonksiyonel Güvenilirlik

Otomatikleştirilmiş Süreçlerin Onaylı Güvenliği

Daha fazla

Fonksiyonel Güvenlik

Fonksiyonel Güvenlik

Ürün Denetimleri ile Güvenilir Sistemler

Daha fazla

Functional Safety and Cyber Security Workshops

İletişim

Lütfen bizimle iletişime geçin!

Lütfen bizimle iletişime geçin!

Son Ziyaret Edilen Servis Sayfaları