current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
translation missing: core_choose_country

Uznane testy pojazdów, systemów i komponentów

atesty, testowanie podzespołów i pojazdów przez TÜV Rheinland

Atesty i raporty z badań potwierdzają charakterystykę i jakość produktu

Badania typu i udzielane na ich podstawie homologacje potwierdzają, że kompletne pojazdy, zespoły, systemy i komponenty są zgodne z przepisami obowiązującymi na poszczególnych rynkach. Producenci, dostawcy i importerzy samochodów również proszą o udokumentowanie dodatkowych właściwości produktu. Ale jak obiektywnie dokumentować cechy, takie jak: bezpieczeństwo, wydajność, jakość, przyjazność dla środowiska i zgodność z przepisami dla klientów i partnerów biznesowych?

Jako wiodący dostawca usług związanych z testowaniem samochodów posiadamy sieć specjalistycznych laboratoriów i instytutów badawczych, co oznacza, że mogą Państwo korzystać z naszych udoskonalonych procesów i doświadczenia przy odkrywaniu nowych rynków. Przeprowadzamy dla Państwa niezbędne testy w naszych instytutach i poświadczamy zgodność z przepisami prawnymi, normami wewnętrznymi, normami branżowymi lub normami specyficznymi dla producentów oryginalnego wyposażenia. Na tej podstawie otrzymują Państwo szczegółowe ekspertyzy, a w niektórych przypadkach dopuszczenia z oficjalnymi i uznanymi atestami.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat naszej szerokiej gamy możliwości testowania i certyfikacji. Skorzystaj z naszej dobrej reputacji obiektywnej organizacji testującej, aby odnieść sukces na rynku.

Dowiedz się więcej: nasi specjaliści w zakresie testowania i certyfikacji z przyjemnością Państwu pomogą.

Instytuty specjalistyczne i laboratoria badawcze do testowania pojazdów i podzespołów na całym świecie

Kompleksowe badania pojazdów, systemów i komponentów przeprowadzane przez TÜV Rheinland.
Testujemy i kontrolujemy bezpieczeństwo, użyteczność i jakość pojazdów, systemów i komponentów – a wszystko od jednego dostawcy.

Raporty z testów i atesty TÜV Rheinland budują zaufanie Twoich partnerów biznesowych. Ta obiektywna certyfikacja jest często potrzebna, aby uzyskać dostęp do nowych klientów i rynków. Ponadto możliwa do udowodnienia jakość i niezawodność produktu ma pozytywny wpływ na reputację Twojej firmy lub marki.

Producenci cennych marek samochodów w oczach opinii publicznej korzystają z naszej dobrej reputacji. Jesteśmy wiodącym na świecie dostawcą kompleksowych rozwiązań ułatwiających dostęp do rynku oraz w zakresie testowania i homologacji typu pojazdów. Nasza globalna sieć jednostek testujących umożliwia dostawcom zlecanie ważnych testów na miejscu, a następnie sprzedaż produktów na całym świecie. Importerzy używają naszych udokumentowanych wyników badań lub wydanych homologacji aby wykazać niezmiennie wysoką jakość produktów.

Krótko mówiąc: wyniki naszej pracy zapewnią istotną przewagę konkurencyjną i poprawią Twoje możliwości rynkowe na całym świecie.

Atesty i raporty z testów potwierdzają unikalne wyniki sprzedaży

Nasze procedury testowe koncentrują się na fizycznych skutkach dla pojazdów, systemów i podzespołów. Neutralne znaki kontrolne i raporty z testów pozwalają na wykazanie ich specyficznych cech, podkreślenie ich wyjątkowych wyników sprzedaży i zwiększenie obrotów.

Nasze wykwalifikowane laboratoria przeprowadzają różne testy, takie jak:

 • Testy technologii oświetleniowej
 • Testy kół i opon
 • Testy wytrzymałościowe/testy materiałowe pojazdów i komponentów
 • Symulacja wpływów środowiskowych
 • Testy akumulatorów
 • Testy komponentów elektrycznych/elektronicznych
 • Testy napędów i komponentów pojazdów
 • Testy komponentów wyposażenia wewnętrznego i zewnętrznego
 • Testy szyb
 • Testy układów wydechowych

W każdym przypadku nasze procedury badawcze mogą wykraczać poza wymogi prawne i zawsze obejmują określone cechy jakościowe.

Niezawodny partner w zakresie testów i znaków kontrolnych

Każdy, kto działa w branży motoryzacyjnej na całym świecie, potrzebuje neutralnych raportów z testów, aby udowodnić, że produkty spełniają wewnętrzne normy lub wymagania klientów.

Jesteśmy partnerem, który towarzyszy Tobie od etapu rozwoju do zatwierdzenia na rynek niemiecki, rynki europejskie czy pozaeuropejskie. Jako dostawca kompleksowych usług testujemy i kontrolujemy bezpieczeństwo, użyteczność i jakość pojazdów, systemów i komponentów w Twoim imieniu.

Twój znak kontrolny TÜV Rheinland może być również dodany do naszej bazy certyfikatów. Otrzymasz własną stronę Certipedia , na której przedstawione będą Twoje atesty i która jest dostępna publicznie jako obiektywne potwierdzenie jakości produktu. Krótko mówiąc: pomagamy naszym klientom wprowadzać na rynek produkty z branży motoryzacyjnej. Ty też możesz skorzystać z wiedzy lidera w tej dziedzinie.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej na temat naszych testów i znaków kontrolnych!

Informacje dodatkowe

Nasze laboratoria badawcze na całym świecie i ich obszary specjalizacji:

 • Helmond (NL), we współpracy z TNO: bezpieczeństwo bierne, ochrona pieszych, budowa nadwozia, wnętrze
 • Mediolan (I): koła, kompatybilność elektromagnetyczna, symulacja środowiska
 • Budapeszt (H): KTI, systemy i komponenty pojazdów
 • Berlin (D): systemy oświetlenia
 • Kolonia (D): bezpieczeństwo bierne, systemy samochodowe, budowa nadwozia, systemy i komponenty pojazdów, symulacja środowiska
 • Lambsheim (D): emisje, koła
 • Guangzhou (CN): komponenty pojazdów
 • Szanghaj (CN): komponenty pojazdów, układy elektryczne i elektroniczne w pojazdach, EMVS
 • Dżakarta (ID): koła i opony Osaka (JP): akumulatory trakcyjne, CNG/LPG
 • Yokohama (JP): komponenty pojazdów
 • Kuala Lumpur (MAL): koła
 • Bangkok (TH): wykończenia wewnętrzne i zewnętrzne
 • Arnheim (NL): szyby pojazdów
 • Norymbergia (D): badania zasadnicze kompatybilności elektromagnetycznej

Usługi powiązane

Bezpieczeństwo IT / bezpieczeństwo cybernetyczne

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu