current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Szkolenia otwarte

Szkolenia otwarte z TÜV Rheinland

Rozwijaj kompetencje swojego personelu z pomocą ponad 2500 wykwalifikowanych trenerów

Ciągły rozwój umiejętności zawodowych i kompetencji jest niezbędnym krokiem w promowaniu rozwoju osobistego i rozwoju Twojej firmy. Dlatego oferujemy szeroką gamę szkoleń otwartych i warsztatów doskonalących, dzięki którym Twoi pracownicy i zespoły kierownicze mają możliwość dostosowania swojej wiedzy do najnowszych osiągnięć w swoich dziedzinach.

Z ponad 2500 wysoko wykwalifikowanymi i doświadczonymi trenerami i szkoleniowcami zapewniamy specjalistyczną wiedzę, która jest istotna dla Twojej branży. Oferujemy także akredytowane procesy certyfikacji personelu oraz zaświadczenia i certyfikaty kompetencji.

Prowadzimy szkolenia i warsztaty, które odpowiadają Twoim potrzebom kwalifikacyjnym w 70 różnych obszarach tematycznych.

Nasze szkolenia w Twoim kraju

Wykaz naszych szkoleń na całym świecie

Zyskaj nową perspektywę dzięki naszym szkoleniom otwartym

Podczas naszych szkoleń otwartych i warsztatów doskonalących oferujemy Ci wiedzę praktyczną, przedstawioną w zwarty sposób. Doświadczeni trenerzy pomogą podnieść kwalifikacje Twoich pracowników. Udział w naszych szkoleniach umożliwia stały rozwój i utrzymanie obowiązujących podstaw prawnych i normalizacyjnych.

Ponadto, nasze szkolenia otwarte stanowią źródło motywacji dla pracowników, którzy z inicjatywą podchodzą do wykonywanych zadań i obowiązków. Pozwalają też zdobyć umiejętność rozwiązywania problemów z uwzględnieniem wielu punktów widzenia, uczą myślenia perspektywicznego.

Nasze szkolenia otwarte zostały zaprojektowane jako platforma wymiany doświadczeń i informacji pomiędzy wszystkimi uczestnikami i trenerami.

Czy chciałbyś uzyskać indywidualne wsparcie i znaleźć szkolenie spełniające Twoje potrzeby? Skontaktuj się z nami!

Szeroki zakres tematyki szkoleń: Skorzystaj z naszych szkoleń, aby zdobyć certyfikat

Wymieniaj się wiedzą podczas szkoleń otwartych
Skorzystaj z naszych szkoleń otwartych

Nasi doświadczeni trenerzy przeprowadzają szkolenia z szerokiego zakresu tematów. Proponujemy szkolenia w takich dziedzinach, jak budownictwo (np. ochrona przeciwpożarowa i technologia budowlana), inżynieria (np. elektrotechnika i konserwacja), zdrowie, środowisko i energia, bezpieczeństwo pracy, zarządzanie jakością czy bezpieczeństwo IT i prywatność danych.

Nasze ośrodki szkoleniowe na całym świecie specjalizują się w różnych zagadnieniach. Nasi eksperci wykorzystują w swojej pracy rozbudowaną infrastrukturę szkoleniową, dzięki czemu możesz szybko i sprawnie zapoznać się z najnowszymi osiągnięciami i wiedzą w swojej branży.

Oferowane szkolenia i warsztaty doskonalące kończą się uzyskaniem przez uczestnika zaświadczenia lub certyfikatu. Sprawdź naszą internetową bazę certyfikatów Certipedia, aby dowiedzieć się, które szkolenia zapewniają odpowiednią kwalifikację PersCert.

Zróżnicowany zakres szkoleń dla wszystkich Twoich potrzeb kwalifikacyjnych

Aby zapewnić optymalne kwalifikacje i rozwijać nowe kompetencje dla Twoich pracowników, każdego roku oferujemy ponad 30 000 szkoleń w 70 obszarach tematycznych. Dzięki naszej puli ponad 2500 doświadczonych trenerów i szkoleniowców jesteśmy w stanie dostarczyć rozwiązania spełniające wszystkie Twoje potrzeby kwalifikacyjne. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i rozległej wiedzy specjalistycznej w zakresie szkolenia zawodowego i uzupełniającego, a także naszego nowoczesnego zaplecza technicznego.

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach otwartych i warsztatach doskonalących. Nasi eksperci chętnie się z Tobą skontaktują!

Tematy powiązane

Lista kwalifikacji

Lista certyfikatów personelu

To też może Cię zainteresować

Certipedia

Certipedia | TÜV Rheinland

Certipedia – bezpłatna baza certyfikatów online TÜV Rheinland dla przebadanych i certyfikowanych produktów.

Więcej

Certyfikacja personelu

Zdobądź międzynarodowo uznane certyfikaty dla personelu z TÜV Rheinland

Zdobądź międzynarodowo uznane certyfikaty dla personelu z naszą pomocą.

Więcej

Szkolenia e-learning

Szkolenia e-learning

Szkolenia online.

Więcej

Szkolenia zamknięte

Szkolenia zamknięte z TÜV Rheinland

Zaoszczędź czas i pieniądze dzięki naszym szkoleniom zamkniętym, dostosowanym do Twoich indywidualnych potrzeb. Dowiedz się więcej!

Więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu