current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Sprzęt sportowy i rekreacyjny

Sprzęt sportowy i rekreacyjny

Badania funkcjonalne sprzętu sportowego

Czy sprzęt w Państwa klubie fitness przechodzi regularne badania wytrzymałościowe? Czy rowery, liny wspinaczkowe lub snowboardy spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, których oczekują sportowcy? TÜV Rheinland bada właściwości sprzętu rekreacyjnego i sportowego, takie jak funkcjonalność, trwałość, obsługa, wykonanie i korozja. TÜV Rheinland sprawdza również bezpieczeństwo mechaniczne i elektryczne produktów zgodnie z niemiecką ustawą o bezpieczeństwie urządzeń i produktów (GPSG).

Zalety korzystania z usług TÜV Rheinland

Znak jakości przyznawany przez znaną na całym świecie jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland to:

  • Cenna wskazówka dla sportowców przy podejmowaniu decyzji o kupnie produktu i przewaga nad konkurencją
  • Spełnienie wymagań ustawy o bezpieczeństwie urządzeń i produktów
  • Zwiększenie zaufania konsumentów do jakości i bezpieczeństwa wyrobów

Certyfikat i znak jakości

TÜV Rheinland realizuje certyfikacje produktów we własnych laboratoriach lub w firmie klienta.

Znak GS (sprawdzone bezpieczeństwo)

Znak ten jest nie tylko potwierdzeniem kontroli bezpieczeństwa produktu, lecz także obejmuje monitorowanie produkcji przez TÜV Rheinland, niezależnej i zatwierdzonej jednostki badawczej.

Znak Q

Oprócz audytu zgodnie ze specyfikacjami znaku GS, TÜV Rheinland we współpracy z Institut für Prävention und Nachsorge (Instytut Profilaktyki i Opieki) przyznaje również znak Q. Znak Q określa poszczególne funkcje urządzenia. Dzięki certyfikacji zgodnej z obiema normami osiągną Państwo gwarantowany sukces na rynku.

Znak CE

Znak CE przyznaje się m.in. urządzeniom rehabilitacyjnym spełniającym wymagania dyrektywy 93/42/EWG. TÜV Rheinland oferuje wsparcie podczas klasyfikacji wyrobów na podstawie dyrektywy w sprawie wyrobów medycznych oraz jako jednostka notyfikowana, bada wyroby począwszy od klasy 1 w górę, wyposażone w funkcje pomiarowe.

Certipedia

Świadomi konsumenci do poszukiwania wyrobów doskonałej jakości korzystają z międzynarodowej platformy informacyjnej TUVdotCOM ─ bazy danych o produktach certyfikowanych przez TÜV Rheinland. Zamieszczając informacje o produkcie w bazie danych TÜV Rheinland zyskają Państwo przewagę konkurencyjną.

Znak GM (sprawdzony produkt leczniczy)

Znak GM jest synonimem jakości i bezpieczeństwa rozpoznawalnym na całym świecie. Znak GM oznacza, że Państwa produkty nie tylko spełniają wymagane przez prawo normy, ale oferują znacznie więcej.

To też może Cię zainteresować

Zezwolenia na obrót towarami na terenie Ameryki Północnej

Znak GS

Znak GS

Bezpieczeństwo sprawdzone.

Więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu