current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
translation missing: core_choose_country

Certyfikacja artykułów sportowych - certyfikacja sprzętu sportowego

Sprzęt sportowy i rekreacyjny

Badania funkcjonalne sprzętu sportowego

Czy sprzęt w Państwa klubie fitness przechodzi regularne badania wytrzymałościowe? Czy rowery, liny wspinaczkowe lub snowboardy spełniają najwyższe normy jakości i bezpieczeństwa, których oczekują sportowcy? TÜV Rheinland bada właściwości sprzętu rekreacyjnego i sportowego, takie jak funkcjonalność, trwałość, obsługa, wykonanie i korozja. TÜV Rheinland sprawdza również bezpieczeństwo mechaniczne i elektryczne produktów zgodnie z niemiecką ustawą o bezpieczeństwie urządzeń i produktów (GPSG).

Zalety korzystania z usług TÜV Rheinland

Znak jakości przyznawany przez znaną na całym świecie jednostkę certyfikującą TÜV Rheinland to:

  • Cenna wskazówka dla sportowców przy podejmowaniu decyzji o kupnie produktu i przewaga nad konkurencją
  • Spełnienie wymagań ustawy o bezpieczeństwie urządzeń i produktów
  • Zwiększenie zaufania konsumentów do jakości i bezpieczeństwa wyrobów

Certyfikat i znak jakości

TÜV Rheinland realizuje certyfikacje produktów we własnych laboratoriach lub w firmie klienta.

Znak GS (sprawdzone bezpieczeństwo)

Znak ten jest nie tylko potwierdzeniem kontroli bezpieczeństwa produktu, lecz także obejmuje monitorowanie produkcji przez TÜV Rheinland, niezależnej i zatwierdzonej jednostki badawczej.

Znak Q

Oprócz audytu zgodnie ze specyfikacjami znaku GS, TÜV Rheinland we współpracy z Institut für Prävention und Nachsorge (Instytut Profilaktyki i Opieki) przyznaje również znak Q. Znak Q określa poszczególne funkcje urządzenia. Dzięki certyfikacji zgodnej z obiema normami osiągną Państwo gwarantowany sukces na rynku.

Znak CE

Znak CE przyznaje się m.in. urządzeniom rehabilitacyjnym spełniającym wymagania dyrektywy 93/42/EWG. TÜV Rheinland oferuje wsparcie podczas klasyfikacji wyrobów na podstawie dyrektywy w sprawie wyrobów medycznych oraz jako jednostka notyfikowana, bada wyroby począwszy od klasy 1 w górę, wyposażone w funkcje pomiarowe.

Certipedia

Świadomi konsumenci do poszukiwania wyrobów doskonałej jakości korzystają z międzynarodowej platformy informacyjnej TUVdotCOM ─ bazy danych o produktach certyfikowanych przez TÜV Rheinland. Zamieszczając informacje o produkcie w bazie danych TÜV Rheinland zyskają Państwo przewagę konkurencyjną.

Znak GM (sprawdzony produkt leczniczy)

Znak GM jest synonimem jakości i bezpieczeństwa rozpoznawalnym na całym świecie. Znak GM oznacza, że Państwa produkty nie tylko spełniają wymagane przez prawo normy, ale oferują znacznie więcej.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

To też może Cię zainteresować

Zezwolenia na obrót towarami na terenie Ameryki Północnej

Znak GS

Znak GS

Bezpieczeństwo sprawdzone.

Więcej

Ostatnio odwiedzane strony serwisu