current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Sprzęt ochrony osobistej (PPE)


TÜV Rheinland

Dla wielu grup zawodowych środki ochrony indywidualnej (PPE) przyczyniają się do zwiększenia bezpieczeństwa miejsca i warunków pracy. Zapewniamy szeroki zakres usług i wspieramy w produkcji niezawodnych, wysokiej jakości środków ochrony indywidualnej, zgodnych z obowiązującymi normami, w celu zapewnienia ich funkcjonalności. Jako zaufana marka i jedna z nielicznych jednostek notyfikowanych w branży PPE jesteśmy odpowiednim partnerem, aby zaoferować krótkie czasy testów, kompleksowe raporty i szybki dostęp do rynku.

Badanie rękawic ochronnych – Zmiany w EN ISO 21420:2020

30 września 2020 roku weszła w życie nowa norma EN ISO 21420:2020. Zmiany dotyczą takich obszarów, jak składniki chemiczne, pomiary rękawic lub właściwości elektrostatycznych i odnoszą się do wszystkich rękawic, ochraniaczy dłoni, takich jak uchwyty na garnki lub ochraniacze ramion.

Zgodnie z rozporządzeniem PSA 2016/425 producenci i sprzedawcy detaliczni są zobowiązani do sprawdzenia, czy ich produkty spełniają obowiązujące wymagania. TÜV Rheinland służy pomocą w tym zakresie, bada produkty i na bieżąco dostosowuje je do najnowszych technologii.

Usługi

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!