current language
Poland available in the following languages:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Punkty sprzedaży samochodów i warsztaty samochodowe


TÜV Rheinland

Niezależnie od tego, jaki dział w firmie reprezentujesz i jaką pozycję w łańcuchu dostaw zajmuje Twoja organizacja, jesteś zobligowany do przestrzegania zasad bezpieczeństwa, jakości oraz compliance. Dotyczy to zarówno podejścia do pracowników, produktów, usług, jak i systemów zarządzania. Jako niezależny dostawca usług – zarówno w centrali w Kolonii w Niemczach, jak i pozostałych lokalizacjach na całym świecie – oferujemy usługi dla wszystkich głównych gałęzi przemysłu i obszarów życia. Nasi eksperci badają, monitorują, kontrolują, oceniają i certyfikują produkty, sprzęt, procesy i systemy zarządzania. Ponadto, dzielimy się wiedzą z naszymi klientami w trakcie licznych szkoleń.

Od 1872 roku stoimy na straży jakości i bezpieczeństwa, oferując szeroką gamę usług, specjalistyczną wiedzę oraz dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania. Nasi eksperci działają w oparciu o obowiązujące przepisy, specyfikacje własne klienta lub inne, mające zastosowanie standardy.

Usługi

Doradztwo i usługi dla motoryzacji
Doradztwo i usługi dla motoryzacji 

Jakość usług i sprawne zarządzanie salonem lub warsztatem samochodowym

Ocena pojazdów używanych
Ocena pojazdów używanych 

Eksperci TÜV Rheinland dzięki swojemu doświadczeniu mogą przeprowadzić niezależną i dokładną ocenę samochodów używanych.

Usługi rzeczoznawcze
Usługi rzeczoznawcze 

Eksperci TÜV Rheinland Polska oferują wysokiej klasy usługi rzeczoznawcze.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!