current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
translation missing: core_choose_country

Ocena dostawcy

Usługi oceny dostawcy

Obraz jakości i zgodności z naszą usługą oceny dostawcy

W celu weryfikacji bezpieczeństwa i niezawodności zamówionych towarów lub urządzeń, kupujący muszą mieć pewność, że dostawcy przestrzegają zgodności wymogów jakościowych i że procesy produkcyjne są zgodne z obowiązującymi przepisami i normami.

W dzisiejszym globalnie powiązanym świecie międzynarodowi dostawcy i podwykonawcy dostarczają produkty klientom oddalonym tysiące kilometrów, co sprawia, że ocena procesów produkcyjnych odbywających się na różnych kontynentach jest dla zagranicznych kupujących trudnym zadaniem. Wspieramy Cię w zakresie zaprojektowania audytów dla obecnych, potencjalnych dostawców i podwykonawców, tak by zapewnić ich wiarygodność . Nasze usługi oceny dostawców na miejscu dadzą Ci pewność, że Twoje oczekiwania jakościowe i wymogi dotyczące zgodności z przepisami zostaną spełnione globalnie i w zakresie całego łańcucha dostaw

Aby zapewnić jakość produktów, które zamierzasz zamówić, skorzystaj z naszego audytu kontroli procedur zarządzania systemem zapewnienia jakości dostawcy .

Poproś o ofertę już dziś!

Chroń swoją reputację, ogranicz odpowiedzialność i zwiększ konkurencyjność

Nasi niezależni inspektorzy dokonają oceny procesów produkcyjnych Państwa potencjalnych dostawców i ich podwykonawców w ramach łańcucha dostaw Pomaga to zapewnić jakość sprzętu przemysłowego, maszyn, komponentówmateriałów lub produktów, które zamierzacie nabyć.

Szczegółowe informacje zbierane na miejscu zarówno od dostawców aktualnie dostarczających towary, jak i tych potencjalnych mogą poprawić efektywność Państwa biznesu, pomagając uniknąć wąskich gardeł i słabych punktów produkcji, które mogą prowadzić do opóźnień i wzrostu kosztów projektu.

Umów się już teraz, aby skorzystać z naszego bogatego pakietu usług zwianych z oceną dostawcy!

Ocena dostawców i podwykonawców dla zapewnienia kompetencji i spełnienia wymagań

Usługi oceny dostawcy – TÜV Rheinland
Dokonujemy oceny oraz audytów dostawców i podwykonawców w 4 prostych krokach

Nasze audyty są przeprowadzane w oparciu o konkretne wymagania Waszej firmy lub projektu i/lub zgodnie z naszą własną oceną zakresu. Poza tym oferujemy rozszerzoną wersję audytu obejmującą ocenę sytemu zarządzania jakości dostawcy. Nasze audyty są zwykle przeprowadzane w czterech następujących fazach:

 1. Przygotowanie
  Wspólnie z kupującym ustalamy profil wymagań technicznych wobec każdego dostawcy, wymagane referencje i listę charakterystycznych specyfikacji.
 2. Ocena
  Po dokładnym zaplanowaniu i koordynacji nasi audytorzy przeprowadzają kontrolę na miejscu, audyt oraz ocenę dostawców i podwykonawców.
 3. Ewaluacja
  Zgodnie z wynikami audytu u dostawcy dostarczamy indywidualną matrycę ewaluacyjną zaznaczając potencjalne słabe obszary i wąskie gardła w celu sporządzenia listy dostawców według ich efektywności. Matryca bazuje na identyfikowalnym i niedyskryminującym modelu.
 4. Wnioski
  Nasi eksperci wstępnie kwalifikują globalnych dostawców, opierając się na matrycy ewaluacyjnej, oraz przygotowują krótką listę kompetentnych dostawców przed dokonaniem zakupu. Dodatkowo możliwe jest zidentyfikowanie dostawców, których standardy nie spełniają wymaganych kryteriów i przekazanie zaleceń, które pomogą im podnieść jakość do akceptowalnego poziomu.

TÜV Rheinland, analiza twoich dostawców w zakresie całego łańcucha dostaw

Nasi eksperci korzystają z bogatego doświadczenia zebranego podczas realizacji międzynarodowych projektów z każdej branży i o każdej wielkości, aby dostarczyć Ci kompleksowe usługi. Aby zapewnić możliwe najlepsze wyniki, nasze audyty są przeprowadzane w oparciu o konkretne wymogi klienta lub wymogi projektu, a także nasz własny zakres oceny.

Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i poproś o ofertę dotyczącą indywidualnie dostosowanych usług oceny dostawcy jeszcze dziś!

Pliki do pobrania

pdf Ocena dostawcy 1 MB Pobierz
pdf Kontrola przemysłowa 2 MB Pobierz
pdf Usługi dla przemysłu 4 MB Pobierz

Nasze referencje w zakresie oceny dostawcy

pdf Usługi związane z kontrolą dotyczące projektu w zakresie huty aluminium i elektrowni w Abu Dhabi Usługi inspekcji dla projektu Huty Aluminium w Abu Dhabi 100 KB Pobierz
pdf Globalne usługi związane z kontrolą dostawcy w zakresie rozwoju olbrzymiego pola naftowego w Iraku 95 KB Pobierz
pdf Construction of Petrochemical Plant (Kazakhstan) 222 KB Pobierz

To też może Cię zainteresować

Factory Acceptance Test - FAT

Factory Acceptance Test (Fabryczne Testy Akceptacyjne)

Przed samą dostawą zapewniamy kontrolę jakości i zgodności urządzeń z zamówieniem.

Więcej

Kontrola przedwysyłkowa

PSI = Usługi związane z kontrolą przedwysyłkową

Zapewniamy, że zamówiony sprzęt jest zgodny ze specyfikacjami, zanim zostanie wysłany.

Więcej

Kontrole dostawcy

Kontrole dostawcy

Zapewnimy, że zakupiony przez Państwa sprzęt będzie spełniał obowiązujące przepisy i Państwa normy jakościowe.

Więcej

Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego

Usługi dla przemysłu naftowego i gazowego

Kompleksowe usługi dla projektów w sektorze naftowym i gazowym.

Więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu