current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

W czasie epidemii koronawirusa skorzystaj z naszej oferty szkoleń i certyfikacji online.

W czasie epidemii koronawirusa skorzystaj z naszej oferty szkoleń i certyfikacji online.

Wybierz jedno z naszych szkoleń lub egzaminów online i zdobądź specjalistyczną wiedzę.

TÜV Rheinland Polska – wzmocnienie kompetencji technicznych

Rozwijaj swoją wiedzę techniczną! Z właściwymi ekspertami.

Trudno sobie wyobrazić świat bez fachowców. Bez specjalistów technicznych nie moglibyśmy otworzyć tej strony internetowej. Nie byłoby ani połączenia internetowego, które pozwala Ci teraz na przeglądanie stron, ani komputera, który umożliwia wykonywanie codziennej pracy. Musielibyśmy zrezygnować z wielu innych narzędzi, które sprawiają, że życie jest bardziej komfortowe, ekscytujące i bezpieczne.

Świat biznesu przechodzi bardzo dynamiczne zmiany. Tradycyjne zawody znikają, a w ich miejsce powstają nowe. Zapotrzebowanie na wiedzę techniczną i dobrze wykształconych specjalistów jest większe niż kiedykolwiek wcześniej i stale rośnie na całym świecie.

Właśnie dlatego TÜV Rheinland Polska jest po Twojej stronie: jako wiodący partner kompetencji w zakresie doskonalenia kwalifikacji technicznych. Oferując innowacyjne rozwiązania edukacyjne z zakresu wiedzy technicznej i kilkudziesięcioletnie doświadczenie, wskazuje Ci drogę do sukcesu.

Co dwie minuty jedna osoba otrzymuje certyfikat, który potwierdza posiadane kwalifikacje zawodowe.

Poznaj szkolenia TÜV Rheinland

 1. Wirtualna rzeczywistość

 2. Gamifikacja

 3. E-learning

 4. Metody kształcenia

 5. Zarządzanie w chmurze

...

 1. Rozwój pracowników

 2. Ośrodki szkoleniowe

 3. Szkolenia techniczne

 4. Kształcenie dualne

...

 1. Certyfikacja personelu

 2. Ustandaryzowany rozwój testów

 3. Akredytacja ISO 17024

 4. Niezależne egzaminowanie

...

Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów – znajdź odpowiednie szkolenie.

Zdobądź specjalistyczną wiedzę techniczną na naszych szkoleniach. Oferujemy profesjonalne szkolenia, podczas których możesz poszerzyć swoje umiejętności. Wybierz temat i zobacz szkolenia z tego obszaru.

71.686 zadowolonych uczestników szkolenia w tym roku.

Aktualności

Koronawirus
Temat Koronawirus

Informacje dla klientów

Szkolenia zamknięte

Opracowujemy dla Ciebie indywidualne wymagania, a następnie możemy zapewnić odpowiednie treści szkoleniowe. Przyjdź i zasięgnij porady.

Skorzystaj z naszych "szytych na miarę" szkoleń zamkniętych. Ty określasz wymagania, my dostosowujemy treść szkolenia do potrzeb Twojej firmy – zarówno podczas indywidualnych sesji szkoleniowych, seminariów, jak i szkoleń grupowych. Nasi trenerzy pomogą Ci w precyzyjnym zaprojektowaniu odpowiedniego szkolenia. Umożliwią również zdobycie kluczowych kompetencji poprzez planowanie, rozwój i ocenę dalszego szkolenia w Twojej firmie.

Najnowsze trendy i informacje ze świata nauki

Interesujesz się transformacją cyfrową, Przywództwem 4.0 lub zarządzaniem kompetencjami? Szukasz motywacji, inspiracji lub pogłębionych informacji na temat możliwości zatrudnienia i ugruntowania swojej pozycji? Jeśli tak, to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu. Na bieżąco poinformujemy Cię o najnowszych trendach, strategiach i usługach, przedstawimy również opinie i analizy.

Kreatywność i innowacyjność rozwijana jest poprzez posiadanie wiedzy z różnych obszarów.

Aby osiągnąć ten cel, firmy muszą zapewnić pracownikom odpowiednie wsparcie, na przykład poprzez rozwijanie ich kompetencji technicznych. To podejście obejmuje uczenie się przez całe życie, ukierunkowane na zarządzanie kompetencjami w firmie. Wsparcie pracodawcy to nieoceniona pomoc dla tych wszystkich, którzy nie dysponują własnymi środkami.

Dzięki ofercie innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych z obszaru wiedzy technologicznej i wieloletniemu doświadczeniu w organizacji szkoleń, TÜV Rheinland Polska jest jednym z wiodących partnerów w zakresie doskonalenia kompetencji technicznych".

Markus Dohm, Executive Vice President TÜV Rheinland Academy & Life Care

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!