current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
Globalnie lokalni: zapewniamy wsparcie w rozwijaniu potencjału we wszystkich obszarach dalszej edukacji | TÜV Rheinland Academy

TÜV Rheinland – zawsze do usług

Wyznaczamy lokalną i globalną ścieżkę rozwoju

Internet i Przemysł 4.0 mają wpływ na cały świat, a dynamiczny rozwój społeczeństwa informacyjnego wymusza mobilność i elastyczność. Te odnoszą się nie tylko do ludzi, ale też do wiedzy, technologii i kwalifikacji.

Oferowane przez TÜV Rheinland usługi uwzględniają różnorodność potrzeb w zakresie kompetencji techncznych na świecie, a szkolenia realizowane są w oparciu o innowacyjne rozwiązania, które są odpowiedzią na potrzeby klientów.

Swoją działalność prowadzimy w 150 lokalizacjach w 26 krajach, pomagając pracownikom w rozwoju ich ścieżek zawodowych.

Oferujemy szereg metod ułatiwających przyswojanie wiedzy. Niezależnie od tego, czy firma decyduje sie na klasyczne szkolenie, stworzone w odpowiedzi na potrzeby klienta szkolenie zamknięte, czy takie, w którym wykorzystywana jest nowoczesna technologia, zawsze ma wpływ na wybór rozwiązania, które najlepiej pasuje do specyfiki jej organizacji.

Uznane na świecie i niezależne potwierdzenie kwalifikacji przez TÜV Rheinland jest dowodem na posiadanie określonych kwalifikacji.

TÜV Rheinland to solidny partner w zakresie doskonalenia kompetencji personelu.

Nigdy nie przestawaj marzyć

„Już jako dziecko interesowałem się obwodami elektrycznymi, a ich łącznie było dla mnie ekscytującym doświadczeniem. Podczas studiów z tego zakresu zabrakło mi praktyki, dlatego jako dyplomowany inżynier elektronik zdecydowałem się na dalsze kształcenie w TÜV Rheinland. Dzięki kwalifikacjom zyskałem pewność i sam zdecydowałem się zostać trenerem. Teraz to ja wpływam na kompetencje innych, co sprawia mi niesamowitą przyjemność!",
Paul Q., trener i motywator

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!