current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
Dowiedz się więcej o rozwiązaniach, które sprawiają, że nasi klienci odnoszą sukcesy – w 150 lokalizacjach w 26 krajach.

Najwyższej jakości szkolenia z zakresu kompetencji technicznych

TÜV Rheinland jest wiodącym partnerem w zakresie doskonalenia kompetencji technicznych. W oddziałach na całym świecie przekazuje dobrze ugruntowaną i potrzebną wiedzę, uwzględniając jednocześnie jej praktyczny aspekt. Co roku w szkoleniach TÜV Rheinland uczestniczy 300 000 osób, a co dwie minuty jedna z nich znajduje pracę na stanowisku technicznym.

Nie przestawaj marzyć

„Pierwsze roboty z klocków Lego budowałam już w wieku 6 lat. Później zorientowałam się, że bardziej interesują mnie komputery. Swoją wiedzę poszerzałam podczas szkoleń TÜV Rheinland, również w formule online. Dzięki tej inwestycji mogę realizować się jako dyrektor ds. technicznych w mojej własnej firmie. TÜV Rheinland to wiarygodny partner, za sprawą którego zatrudniam wykwalifikowanych pracowników”.
Sophia S., właściciel firmy

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

Know-how w praktyce

Firmy uczestniczą w dostosowanych do ich potrzeb szkoleniach. Szkolenia zamknięte mogą być realizowane w siedzibie firmy lub w jednym ze 150 oddziałów TÜV Rheinland w 26 krajach. Oto kilka przykładów realizacji:

 • Usunięcie rozbieżności kompetencyjnych w zakresie ochrony danych
  Enchanted Kingdom Inc. jest pierwszym i jedynym parkiem rozrywki na Filipinach. Dzięki wewnętrznym szkoleniom w TÜV Rheinland park rozrywki mógł usunąć wszelkie rozbieżności kompetencyjne w odniesieniu do kwestii ochrony danych.
  Więcej informacji
 • Ochrona personelu technicznego na miejscu
  Niemiecka agencja rozwoju, Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), zajmuje się rozwojem infrastruktury w Tunezji. Wspólnie z TÜV Rheinland Academy, jako partnerem odpowiedzialnym za kwestie kompetencji, zorganizowali szkolenie poświęcone lokalnej instalacji fotowoltaicznej.
  Więcej informacji
 • Wzmocnienie podstawowych kompetencji we wszystkich dziedzinach
  Co oznacza jakość i jak działa system zarządzania jakością? W fabryce VW w Szanghaju na przeszkolenie w tym zakresie czeka duża liczba pracowników. Dowiedz się, w jaki sposób firma TÜV Rheinland z powodzeniem zrealizowała ten cel, wykorzystując przy tym szkolenia online i szkolenia zamknięte.
  Więcej informacji
 • Wdrażanie regulacji zgodnych z normami ISO
  Wiele uniwersytetów w Rumunii zaplanowało wprowadzenie studiów magisterskich powiązanych z rynkiem pracy dla wykonawców działających zgodnie z normami branżowymi. Eksperci TÜV Rheinland Academy i PersCert TÜV opracowali wytyczne, w tym ujednolicenie technicznych programów kształcenia ustawicznego w zakresie krajowych rozporządzeń prawnych.
  Więcej informacji
 • Szkolenie trenerów
  Krajowa służba ds. kształcenia (Servicio Nacional de Aprendizaje - SENA) w Kolumbii chce zwiększyć wskaźniki zatrudnienia i konkurencyjność kraju. Dla zoptymalizowania efektów wykładowcy najpierw sami przeszli zaawansowane szkolenie. Dowiedz się, w jaki sposób TÜV Rheinland Academy zapewniła wysoką jakość trenerów.
  Więcej informacji
 • Krajowe szkolenia w zakresie bezpieczeństwa
  Krajowa Służba ds. Kształcenia (Servicio Nacional de Aprendizaje – SENA) w Kolumbii chce zwiększyć wskaźniki zatrudnienia i konkurencyjność kraju. Dla zoptymalizowania efektów w pierwszej kolejności na szkolenia zaproszono samych wykładowców. Dowiedz się, w jaki sposób TÜV Rheinland wyszkoliła trenerów.
  Więcej informacji
 • Ochrona jakości produktu
  Empresas Carozzi SA jest wiodącym chilijskim producentem żywności. TÜV Rheinland Academy przeprowadziła szkolenie dla lokalnego zespołu zarządzającego w zakresie wdrożenia najnowszej globalnej normy bezpieczeństwa żywności BRC Global Standard for Food Safety.
  Więcej informacji
 • Harmonizacja środowiska IT
  Aby usprawnić procesy, CEMEX, jeden z największych producentów materiałów budowlanych na świecie, dokonał migracji swojego standardowego środowiska oprogramowania do Office 365. Firma TÜV Rheinland wdrożyła szkolenie dla użytkowników i zapewniła wsparcie dla 440 000 pracowników w ponad 50 lokalizacjach na całym świecie.
  Więcej informacji

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!