current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Najwyższej jakości szkolenia z zakresu kompetencji technicznych

TÜV Rheinland jest wiodącym partnerem w zakresie doskonalenia kompetencji technicznych. W oddziałach na całym świecie przekazuje dobrze ugruntowaną i potrzebną wiedzę, uwzględniając jednocześnie jej praktyczny aspekt. Co roku w szkoleniach TÜV Rheinland uczestniczy 300 000 osób, a co dwie minuty jedna z nich znajduje pracę na stanowisku technicznym.

Nie przestawaj marzyć

„Pierwsze roboty z klocków Lego budowałam już w wieku 6 lat. Później zorientowałam się, że bardziej interesują mnie komputery. Swoją wiedzę poszerzałam podczas szkoleń TÜV Rheinland, również w formule online. Dzięki tej inwestycji mogę realizować się jako dyrektor ds. technicznych w mojej własnej firmie. TÜV Rheinland to wiarygodny partner, za sprawą którego zatrudniam wykwalifikowanych pracowników”.
Sophia S., właściciel firmy

Know-how w praktyce

Firmy uczestniczą w dostosowanych do ich potrzeb szkoleniach. Szkolenia zamknięte mogą być realizowane w siedzibie firmy lub w jednym ze 150 oddziałów TÜV Rheinland w 26 krajach. Oto kilka przykładów realizacji:

 • Usunięcie rozbieżności kompetencyjnych w zakresie ochrony danych
  Enchanted Kingdom Inc. jest pierwszym i jedynym parkiem rozrywki na Filipinach. Dzięki wewnętrznym szkoleniom w TÜV Rheinland park rozrywki mógł usunąć wszelkie rozbieżności kompetencyjne w odniesieniu do kwestii ochrony danych.
  Więcej informacji
 • Ochrona personelu technicznego na miejscu
  Niemiecka agencja rozwoju, Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ), zajmuje się rozwojem infrastruktury w Tunezji. Wspólnie z TÜV Rheinland Academy, jako partnerem odpowiedzialnym za kwestie kompetencji, zorganizowali szkolenie poświęcone lokalnej instalacji fotowoltaicznej.
  Więcej informacji
 • Wzmocnienie podstawowych kompetencji we wszystkich dziedzinach
  Co oznacza jakość i jak działa system zarządzania jakością? W fabryce VW w Szanghaju na przeszkolenie w tym zakresie czeka duża liczba pracowników. Dowiedz się, w jaki sposób firma TÜV Rheinland z powodzeniem zrealizowała ten cel, wykorzystując przy tym szkolenia online i szkolenia zamknięte.
  Więcej informacji
 • Wdrażanie regulacji zgodnych z normami ISO
  Wiele uniwersytetów w Rumunii zaplanowało wprowadzenie studiów magisterskich powiązanych z rynkiem pracy dla wykonawców działających zgodnie z normami branżowymi. Eksperci TÜV Rheinland Academy i PersCert TÜV opracowali wytyczne, w tym ujednolicenie technicznych programów kształcenia ustawicznego w zakresie krajowych rozporządzeń prawnych.
  Więcej informacji
 • Szkolenie trenerów
  Krajowa służba ds. kształcenia (Servicio Nacional de Aprendizaje - SENA) w Kolumbii chce zwiększyć wskaźniki zatrudnienia i konkurencyjność kraju. Dla zoptymalizowania efektów wykładowcy najpierw sami przeszli zaawansowane szkolenie. Dowiedz się, w jaki sposób TÜV Rheinland Academy zapewniła wysoką jakość trenerów.
  Więcej informacji
 • Krajowe szkolenia w zakresie bezpieczeństwa
  Krajowa Służba ds. Kształcenia (Servicio Nacional de Aprendizaje – SENA) w Kolumbii chce zwiększyć wskaźniki zatrudnienia i konkurencyjność kraju. Dla zoptymalizowania efektów w pierwszej kolejności na szkolenia zaproszono samych wykładowców. Dowiedz się, w jaki sposób TÜV Rheinland wyszkoliła trenerów.
  Więcej informacji
 • Ochrona jakości produktu
  Empresas Carozzi SA jest wiodącym chilijskim producentem żywności. TÜV Rheinland Academy przeprowadziła szkolenie dla lokalnego zespołu zarządzającego w zakresie wdrożenia najnowszej globalnej normy bezpieczeństwa żywności BRC Global Standard for Food Safety.
  Więcej informacji
 • Harmonizacja środowiska IT
  Aby usprawnić procesy, CEMEX, jeden z największych producentów materiałów budowlanych na świecie, dokonał migracji swojego standardowego środowiska oprogramowania do Office 365. Firma TÜV Rheinland wdrożyła szkolenie dla użytkowników i zapewniła wsparcie dla 440 000 pracowników w ponad 50 lokalizacjach na całym świecie.
  Więcej informacji

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!