current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

TÜV Rheinland Polska – wzmocnienie kompetencji technicznych

Rozwijaj swoją wiedzę techniczną! Z właściwymi ekspertami.

Trudno sobie wyobrazić świat bez fachowców. Bez specjalistów technicznych nie moglibyśmy otworzyć tej strony internetowej. Nie byłoby ani połączenia internetowego, które pozwala Ci teraz na przeglądanie stron, ani komputera, który umożliwia wykonywanie codziennej pracy. Musielibyśmy zrezygnować z wielu innych narzędzi, które sprawiają, że życie jest bardziej komfortowe, ekscytujące i bezpieczne.

Świat biznesu przechodzi bardzo dynamiczne zmiany. Tradycyjne zawody znikają, a w ich miejsce powstają nowe. Zapotrzebowanie na wiedzę techniczną i dobrze wykształconych specjalistów jest większe niż kiedykolwiek wcześniej i stale rośnie na całym świecie.

Właśnie dlatego TÜV Rheinland Polska jest po Twojej stronie: jako wiodący partner kompetencji w zakresie doskonalenia kwalifikacji technicznych. Oferując innowacyjne rozwiązania edukacyjne z zakresu wiedzy technicznej i kilkudziesięcioletnie doświadczenie, wskazuje Ci drogę do sukcesu.

Co dwie minuty jedna osoba otrzymuje certyfikat, który potwierdza posiadane kwalifikacje zawodowe.
Doradzimy Ci w zakresie wymagań dotyczących optymalnej strategii nauki cyfrowej.
Temat Digital Learning:

skuteczne, zaawansowane szkolenia dla świata pracy jutra – innowacyjne, interaktywne, efektywne uczenie się. Zapoznaj z naszymi rozwiązaniami Digital Learning już teraz.

Więcej informacji

Zawsze chętnie wspieramy Cię w tworzeniu koncepcji i budowaniu profesjonalnej infrastruktury szkoleniowej oraz możemy pomóc w ich realizacji.
Temat Szkolenia techniczne i zawodowe (TVET):

wspieramy rządy i przedsiębiorstwa prywatne kompleksowymi usługami w zakresie kształcenia zawodowego. Dowiedz się więcej o naszych usługach.

Więcej informacji

Zademonstruj swoje umiejętności dzięki certyfikatom personelu PersCert TÜV.
Temat Certyfikacja personelu (PersCert):

możliwość weryfikowania kompetencji – dzięki certyfikacji personelu. Dowiedz się więcej, jak certyfikacja personelu może zapoczątkować sukces Twój i Twojej firmy.

Więcej informacji

Temat Wyszukiwarka szkoleń:

Nie przestawaj marzyć. Rozwijaj swoje umiejętności i osiągaj cele. Zostań ekspertem dzięki naszym szkoleniom technicznym. Znajdź szkolenie, którego szukasz i zarezerwuj online już teraz.

Szkolenia zamknięte

Opracowujemy dla Ciebie indywidualne wymagania, a następnie możemy zapewnić odpowiednie treści szkoleniowe. Przyjdź i zasięgnij porady.

Skorzystaj z naszych "szytych na miarę" szkoleń zamkniętych. Ty określasz wymagania, my dostosowujemy treść szkolenia do potrzeb Twojej firmy – zarówno podczas indywidualnych sesji szkoleniowych, seminariów, jak i szkoleń grupowych. Nasi trenerzy pomogą Ci w precyzyjnym zaprojektowaniu odpowiedniego szkolenia. Umożliwią również zdobycie kluczowych kompetencji poprzez planowanie, rozwój i ocenę dalszego szkolenia w Twojej firmie.

Najnowsze trendy i informacje ze świata nauki

Interesujesz się transformacją cyfrową, Przywództwem 4.0 lub zarządzaniem kompetencjami? Szukasz motywacji, inspiracji lub pogłębionych informacji na temat możliwości zatrudnienia i ugruntowania swojej pozycji? Jeśli tak, to znaczy, że jesteś we właściwym miejscu. Na bieżąco poinformujemy Cię o najnowszych trendach, strategiach i usługach, przedstawimy również opinie i analizy.

Kreatywność i innowacyjność rozwijana jest poprzez posiadanie wiedzy z różnych obszarów.

Aby osiągnąć ten cel, firmy muszą zapewnić pracownikom odpowiednie wsparcie, na przykład poprzez rozwijanie ich kompetencji technicznych. To podejście obejmuje uczenie się przez całe życie, ukierunkowane na zarządzanie kompetencjami w firmie. Wsparcie pracodawcy to nieoceniona pomoc dla tych wszystkich, którzy nie dysponują własnymi środkami. Dzięki ofercie innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych z obszaru wiedzy technologicznej i wieloletniemu doświadczeniu w organizacji szkoleń, TÜV Rheinland Polska jest jednym z wiodących partnerów w zakresie doskonalenia kompetencji technicznych".

Markus Dohm, Executive Vice President TÜV Rheinland Academy & Life Care

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!