current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
Usługi TVET I TUV Rheinland Academy: wspólnie z Tobą wytyczamy kurs na nowoczesne społeczeństwo jutra.

Usługi TVET: szkolenia to nie tylko teoria

TÜV Rheinland jest jednym z wiodących dostawców usług w zakresie rozwoju kompetencji technicznych oraz opracowywania, konsultacji i wdrażania usług TVET na całym świecie. Szkolenia techniczne i zawodowe (TVET) pozwalają uzupełnić teoretyczną, zdobytą w procesie kształcenia, wiedzę, która odpowiada oczekiwaniom rynku i spełnia wymagania przemysłu. Klientom na całym świecie, w tym agencjom rządowym, instytucjom edukacyjnym i przedsiębiorstwom, oferujemy szkolenia najwyższej jakości.

Nie przestawaj marzyć

„Samochody fascynują mnie od czasów dzieciństwa, a praca związana z ich produkcją zawsze była moim marzeniem. Dla dziecka z niezbyt dobrze sytuowanej rodziny w Indiach to marzenie nie było łatwe do zrealizowania. Jednak los był dla mnie przychylny. Dowiedziałem się o finansowanym programie szkoleniowym w TÜV Rheinland Academy, gdzie mogłem rozpocząć szkolenie zawodowe jako specjalista ds. mechatroniki. Szkolenie nie było nudne i koncentrowało się na bardzo praktycznych zagadnieniach. Ćwiczyliśmy na najnowszym sprzęcie technicznym, dzięki czemu od samego początku mojej pierwszej pracy byłem dobrze przygotowany. Bez tego gruntownego, ukierunkowanego na przemysł szkolenia z pewnością nie pracowałbym dziś dla jednego z największych producentów samochodów”.
Mohammed, specjalista ds. mechatroniki

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

Instytucje edukacyjne, organizacje i organy administracji publicznej wybierają usługi TVET.

 • Arabia Saudyjska – operacja budowania potencjału
  System kształcenia zawodowego w całej Arabii Saudyjskiej przechodzi proces modernizacji, ponieważ rośnie zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów technicznych. TÜV Rheinland Academy została wybrana do prowadzenia technicznego instytutu szkoleniowego, którego celem jest szkolenie młodych absolwentów szkół średnich z Arabii Saudyjskiej i przygotowanie ich do pracy w przemyśle naftowym i gazowym.
  Więcej informacji
 • Tunezja – wsparcie doradcze i opracowanie koncepcji dualnego kształcenia zawodowego
  TÜV Rheinland Academy bierze udział w pilotażowej realizacji koncepcji kształcenia zawodowego w zakresie szkoleń technicznych w Tunezji. Projekt opiera się na bardzo ścisłej współpracy z lokalnymi stowarzyszeniami biznesowymi.
  Więcej informacji
 • Kazachstan – wsparcie doradcze i koncepcja centrum szkoleniowego
  Podstawowym celem „Federalnego Ministerstwa Edukacji i Badań Naukowych” jest zachęcenie niemieckich firm do zakładania swoich oddziałów w Kazachstanie. Cel ten ma zostać osiągnięty poprzez opracowanie programów szkoleniowych opartych na modelu niemieckim i mających zastosowanie w logistyce, mechatronice i energii odnawialnej w Kazachstanie. Eksperci z TÜV Rheinland Academy doradzają przy tym projekcie i pomagają w jego realizacji.
  Więcej informacji
 • Maroko – opracowanie sektorowych programów szkoleniowych
  Maroko ma młodą populację, ale mimo to firmy usilnie poszukują wykwalifikowanych pracowników. Aby promować wzrost gospodarczy i stabilność, a jednocześnie zwalczać bezrobocie i ubóstwo, ważne jest lepsze szkolenie młodych ludzi. TÜV Rheinland Academy opracowuje sektorowe programy szkoleniowe, które otwierają przed absolwentami większe możliwości na rynku pracy.
  Więcej informacji
 • Indie – wsparcie doradcze i opracowanie koncepcji harmonogramów szkoleń
  Liczba ludności rośnie bardzo dynamicznie, również w Radżastanie, największym stanie federalnym Indii. Młody wiek populacji stanowi wyzwanie w zakresie zapewnienia niezbędnej infrastruktury szkoleniowej. Jaka jest rola TÜV Rheinland?
  Więcej informacji
 • Chiny – szkoła zawodowa również poddaje się cyfryzacji
  Aby koncepcja czwartej rewolucji przemysłowej (Przemysł 4.0) mogła zostać wykorzystana w praktyce, TÜV Rheinland Academy udzieliła wsparcia szkole zawodowej nr 3 w chińskim mieście Shenzen, modernizując jej program nauczania i odpowiednio szkoląc trenerów.
  Więcej informacji

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!