current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
Profesjonalne szkolenia na przyszłość: firmy i sektor publiczny polegają na cyfrowych rozwiązaniach edukacyjnych TÜV Rheinland Academy.

Referencje

TÜV Rheinland jako wiodący partner w zakresie kompetencji technicznych łączy wiedzę dydaktyczną i techniczną, zapewniając w ten sposób przedsiębiorstwom i osobom prywatnym możliwość efektywnego kształcania.

Digital Learning umożliwia rozwój potrzebnych kompetencji, a jego nowoczesny i intuicyjny intefejs pozwala użytkownikowi na szybki dostęp do funkcji zarządzania oraz na przejrzysty zapis postępów w nauce z odniesiem do międzynarodowych norm.

Ponadto, Digital Learning odpowiada aktualnym potrzebom użytkowników – stanowi elastyczne, intuicyjne i interaktywne narzędzie, zwiększając tym samym efektywność procesu przyswajania wiedzy.

Nigdy nie przestawaj marzyć

„Wszystko zaczęło się od mojego pierwszego gameboya, potem odkryłam konsole do gier, a także komputer. Myślę więc, że zawsze byłam zorientowana na cyfrowe technologie. Są dla mnie narzędziem również w procesie uczenia się, bo szkolenia online pozwalają przyswajać mi wiedzę w dowolnym czasie i miejscu.

Kiedy w moim dziale pojawiła się potrzeba przeszkolenia zespołu w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego, od razu wiedzieliśmy, że wybierzemy formułę online. Firma TÜV Rheinland pomogła wybrać optymalną formę kształcenia i dostarczyła odpowiadający naszym potrzebom program szkolenia. Byliśmy pod wrażeniem osiągniętych w toku szkolenia wyników".
Jane R., IT

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

Wykorzystanie rozwiązań w praktyce

Cyfrowa oferta edukacyjna TÜV Rheinland, zarówno pod względem formy, jak i treści, może być dostosowana do konkretnych potrzeb grupy docelowej, dzięki czemu pozytywnie przekłada się na łatwosć przyswajania wiedzy. Rozwiązania TÜV Rheinland są z powodzeniem wykorzystywane na całym świecie:

 • Efektywne szkolenie ekspertów z wykorzystaniem zestawów słuchawkowych VR
  Pracownicy RWE Power AG mogą teraz ćwiczyć obsługę koparki wielonaczyniowej w dowolnym miejscu i czasie – bez ciężkiego sprzętu. Jest to możliwe dzięki cyfrowemu kokpitowi, który został opracowany przez TÜV Rheinland.
  Więcej informacji
 • Symulacja spotkania z klientami w dedykowanym świecie nauki
  W świecie nauki opartym na grach, zaprogramowanym specjalnie przez TÜV Rheinland dla spółki Beiersdorf AG, pracownicy podczas spotkań doradczych z wirtualnymi klientami mogą samodzielnie rozwijać i ugruntowywać swoją wiedzę techniczną.
  Więcej informacji
 • Dzielenie się know-how za pośrednictwem filmu wideo dostępnego online
  BPM&O przekazuje wiedzę na temat zarządzania procesami i rozwoju organizacyjnego. Podczas seminariów online z wykorzystaniem filmów wideo, opracowanych wspólnie z TÜV Rheinland, prezentuje swoje usługi potencjalnym klientom.
  Więcej informacji
 • Transfer wiedzy specjalistycznej z wykorzystaniem szkolenia e-learning i systemu zarządzania procesem nauki TÜV Rheinland
  Chcąc podnieść świadomość w zakresie bezpieczeństwa informacji i ochrony danych, firma CLAAS przeprowadziła szkolenie e-learning i wykorzystała system zarządzania procesem nauki TÜV Rheinland.
  Więcej informacji
 • Integracja poprzez wirtualną podróż
  Aby ułatwić zrozumienie niemieckiego rynku pracy, TÜV Rheinland przygotowała wirtualną podróż. Grupą docelową Instytutu Goethego są nowo przybyli obywatele państw trzecich.
  Więcej informacji

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!