current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
Zakres zdobywania wiedzy nigdy nie był tak wielowymiarowy. Nauka cyfrowa w TÜV Rheinland Academy – elastyczna, wirtualna, skuteczna.

Szkolenia online

Przygotowaliśmy ofertę szkoleń, które prowadzone są online.

  • E-learning: E-learning to szkolenie online, w którym można uczestniczyć w dowolnej lokalizacji i o każdej porze dnia. Materiały do nauki mają postać filmów, tekstów i grafik, a ich interaktywna forma ułatwia przyswajanie wiedzy. Zaletą szkoleń e-learning jest możliwość samodzielnej nauki w indywidualnym tempie.
  • Szkolenia live online: szkolenia live online, nazywane też webinariami, to wirtualne szkolenia w klasie. Analogicznie do szkoleń otwartych odbywają się w wyznaczonym terminie, ale, dzięki komputerowi, połączeniu internetowemu i słuchawkom, można w nich uczestniczyć online z dowolnej lokalizacji. Zaletą szkoleń live online jest możliwość zadawania pytań trenerowi i dyskutowania z pozostałymi uczestnikami.
  • Egzaminy online: Egzaminy online są formą oceny, która przeprowadzana jest online. Dzięki cyfrowym narzędziom egzaminy certyfikacyjne online mogą odbywać się z dowolnej lokalizacji w sposób bezpieczny i niezależny. W wyznaczonym terminie uczestnik egzaminu i egzaminator łączą się ze sobą z wykorzystaniem komputera, kamery i mikrofonu oraz łącza internetowego. Podczas trwania egzaminu online egzaminator zleca jego uczestnikowi wykonanie określonych zadań.

Zobacz ofertę szkoleń online.

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

Efektywne koncepcje zaawansowanego kształcenia dla Rynku pracy 4.0

Wykwalifikowani pracownicy są najważniejszym czynnikiem produktywności w dzisiejszym, opartym na wiedzy, społeczeństwie gwarantującym sukces przedsiębiorstw prywatnych i administracji publicznej. Jednak w przypadku Rynku pracy 4.0 wiedza rozpowszechnia się i traci wartość szybciej niż kiedykolwiek wcześniej, powodując niezwykle dynamiczne zmiany w procesach. Z tego też względu organizacje powinny jeszcze bardziej skupiać się na aspektach kształcenia.

Profesjonalne (zaawansowane) koncepcje szkoleniowe powinny uwzględniać tradycyjne i innowacyjne formy uczenia się oraz określać strategię kształcenia, jak również indywidualne wskaźniki dostosowane do konkretnych potrzeb organizacji. Eksperci z TÜV Rheinland Polska znają wszystkie dostępne formy nauczania i z przyjemnością przeprowadzą Cię przez proces opracowywania najlepiej dopasowanej strategii tworzenia odpowiednich rozwiązań edukacyjnych dla Twojej grupy docelowej. Na życzenie możemy również wesprzeć Cię w realizacji (zaawansowanej) koncepcji szkoleniowej. Skorzystaj z naszego ponad 20-letniego doświadczenia na rynku szkoleniowym.

Wzmocnienie kompetencji technicznych – praktycznie wsparcie dla profesjonalistów

Znamy rzeczywistość rozszerzoną i wirtualną tak samo jak inne cyfrowe formy uczenia się.

Z uwagi na różnorodność funkcjonowania firm, indywidualne konsultacje z każdym podmiotem są dla nas priorytetem. Nasi eksperci ds. szkoleń i kierownicy projektów wspierają Cię w przekładaniu celów biznesowych na konkretne strategie nauczania, przeprowadzając od koncepcji do wdrożenia niestandardowych rozwiązań edukacyjnych. Dzięki zorientowaniu na grupy docelowe i cele dostarczamy Ci właściwych rozwiązań, wspólnie decydując o sposobie przekazywania uczestnikom wiedzy.

Media i dydaktyka

Media i dydaktyka

Nigdy wcześniej możliwości technologiczne zdobywania wiedzy nie były tak różnorodne jak dzisiaj. Nauka może być zabawą.

TEOX:

TEOX:

zwiększ bezpieczeństwo pracy w swojej firmie dzięki audytowemu szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa pracy – to prosty i intuicyjny sposób na zoptymalizowanie pracy kierowników.

Gamifikacja:

Gamifikacja:

wyzwanie, ambicja, samorealizacja i nagroda. Stosowane w zabawie mechanizmy, które na co dzień motywują do rozwoju. Sprawdzają się również w miejscu pracy.

AR i VR:

AR i VR:

zaawansowane szkolenia w zupełnie nowym wymiarze. Pozwól pracownikom uzyskać szerszą perspektywę, przekazując wiedzę w technologii AR/VR.

Realizacje:

Realizacje:

Konserwacja wielkiej koparki wielonaczyniowej, symulacja dyskusji z klientami na temat sprzedaży lub przeprowadzenie w firmie szkolenia z zakresu compliance z wykorzystaniem gry? Dowiedz się, w jaki sposób w dotychczasowych realizacjach wykorzystaliśmy możliwości technologiczne do efektywnego przekazywania wiedzy.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!