current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
Przygotujemy Cię do wejścia w Świat pracy 4.0. - z rozwiązaniami biznesowymi od TÜV Rheinland Academy w celu zwiększenia doskonałości operacyjnej.

Rozwiązania biznesowe dla Rynku pracy 4.0.

W dobie transformacji cyfrowej i dynamicznego rozwoju technologii przedsiębiorstwa i instytucje powinny częściej niż do tej pory weryfikować stan wiedzy swoich pracowników i posiadanych przez nich umiejętności pod kątem radzenia sobie z nadchodzącymi wyzwaniami.

TÜV Rheinland dostarcza rozwiązania w zakresie definiowania i utrzymywania kompetencji we wszystkich obszarach technicznych, które zwiększają jakość świadczonych przez organizację i osoby usług oraz przygotowują do nadchodzących wyzwań. Dzięki ścisłej integracji przekazywanej wiedzy z potrzebami przemysłu, TÜV Rheinland oferuje rozwiązania, które odpowiadają zapotrzebowaniu kluczowych pracowników.

Szkolenia techniczne i zawodowe (TVET) oraz Digital Learning są dostosowane do potrzeb przedsiębiorstw i firm z sektora publicznego. Zarówno pracownicy, kierownictwo, jak również dostawcy usług edukacyjnych i organy administracji publicznej mogą czerpać korzyści z szerokiej wiedzy trenerów i wieloletniego doświadczenia w realizacji projektów. Eksperci TÜV Rheinland służą pomocą w doborze odpowiedniego rozwiązania do rzeczywistych potrzeb klienta, którego dostarczenie może mieć miejsce w jednej z lokalizacji na całym świecie.

Uzyskaj swoją cyfrową strategię uczenia się. Niezależnie od tego, czy jest to szkolenie elektroniczne, szkolenia online, grywalizacja... doradzamy Ci za darmo.
Temat Digital Learning: interaktywna, innowacyjna, skuteczna i łatwo skalowalna metoda dostępna na całym świecie

Zaawansowane szkolenia w nowym wymiarze: uniwersalne lub dostosowane do potrzeb klienta rozwiązania.

Rozwój kompetencji na niemieckich standardach.
Temat TVET: rozwój kompetencji dzięki szkoleniom technicznym i zawodowym

Szkolenie pracowników technicznych sektora publicznego, przedsiębiorstw i instytucji szkoleniowych zgodnie z dualnym systemem edukacji.

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!