current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
Dział Szkoleń i Certyfikacji Osób w walce z koronawirusem

Dział Szkoleń i Certyfikacji Osób w walce z koronawirusem

Informacje dla klientów

Dział Szkoleń i Certyfikacji Osób TÜV Rheinland Polska na bieżąco śledzi rozwój sytuacji, podejmując odpowiednie decyzje.

04.05.2020

Informujemy, że w związku ze stopniowym znoszeniem restrykcji i odmrażaniem gospodarki począwszy od dnia 04.05.2020 roku ponownie uruchamiamy realizację szkoleń otwartych. Jednocześnie pragniemy zapewnić, że podczas szkoleń przestrzegane są wszystkie wymogi i zalecenia dotyczące odległości i środków ochrony indywidualnych, a dobro trenerów i uczestników jest dla nas priorytetem.

13.03.2020

Z uwagi na rozprzestrzenianie się Covid-19 i wytyczne rządowe, oraz w trosce o bezpieczeństwo uczestników i trenerów, podjęto decyzję o zawieszeniu realizacji wszystkich szkoleń otwartych i egzaminów w terminie od 13.03.2020 do 30.04.2020.

Jeśli w tym terminie zapisałeś się na szkolenie lub egzamin, skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy możliwe rozwiązania, m.in. uczestnictwo w szkoleniu/egzaminie w formie wirtualnych klas.

Szkolenia e-learning, webinaria i szkolenia live online odbędą się zgodnie z harmonogramem. W przypadku pytań o realizację szkoleń zamkniętych, prosimy o kontakt.

W przypadku pozostałych pytań, również służymy pomocą.

Szkolenia online: nauczanie zdalne z domu!

Szkolenia online: nauczanie zdalne z domu!

W czasie epidemii nie musisz rezygnować z uczestnictwa w szkoleniach. Dzięki cyfrowym rozwiązaniom możesz zachować zasadę dystansowania społecznego i kontynuować naukę.

Masz pytania?

Zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy do kontaktu!