current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
Świat ekspertów - 14001 - ochrona środowiska

Jak wygląda audyt systemu zarządzania środowiskowego?

W tym odcinku serii POZNAWAJ ŚWIAT OCZAMI EKSPERTÓW Marek Koźmik, Kierownik Systemów Zarządzania Środowiskowego i Energią TÜV Rheinland Polska, opowiada na czym polega jego praca. Kamera towarzyszyła naszemu ekspertowi w trakcie audytu w krakowskiej hucie, należącej do ArcelorMittal Poland, największego producenta stali w Polsce. W filmie poruszane są kwestie istotne dla lepszego zrozumienia roli audytora, ale także wpływ przedsiębiorst na ochronę środowiska naturalnego.

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

Zapoznaj się z artykułami eksperta

Kiedy warto wdrażać w firmie produkcyjnej standard ISO 14001?

Czytaj więcej

Do zarządzania energią trzeba podejść systemowo

Czytaj więcej

Zrównoważony rozwój dzięki gospodarce o obiegu zamkniętym

Czytaj więcej

Zdaniem klientów

Jak w ArcelorMittal hartowały się systemy zarządzania?Zintegrowany system zarządzania funkcjonujący w ArcelorMittal Poland jest jednym z głównych narzędzi do realizacji polityki spółki, co oznacza, że nie tylko jest spójny ze strategią firmy, ale jest także środkiem do jej wypełniania. Kluczowym założeniem zrównoważonej produkcji stali, półwyrobów i wyrobów hutniczych jest ciągłe zmniejszanie oddziaływania zakładów ArcelorMittal Poland na środowisko oraz zgodność z normami i zobowiązaniami.

Czytaj więcej >>

Krzysztof Warchoł, Pełnomocnik Zarządu ArcelorMittal Poland S.A. ds. ZSZ

CEMEX bierze odpowiadzialność za środowiskoGłównym filarem, na którym opiera się sprawowanie nadzoru nad ochroną środowiska w naszej firmie jest funkcjonujący obecnie we wszystkich zakładach CEMEX Polska system zarządzania środowiskowego według normy ISO 14001. Zgodnie z założeniami przyjętej polityki środowiskowej prowadzimy działalność w sposób eliminujący lub przynajmniej minimalizujący oddziaływanie na otoczenie.

Czytaj więcej >>

Tadeusz Radzięciak – Członek Zarządu CEMEX Polska Sp. z o.o., Czechy i Europa Wschodnia, Dyrektor Pionu Produkcji i Technologii Cementu, Dyrektor Cementowni Chełm

Certyfikacja systemów zarządzania

System zarządzania środowiskowego ISO 14001

Czytaj więcej

System zarządzania energią ISO 50001

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo i higiena pracy ISO 45001

Czytaj więcej

Sprawdź ofertę szkoleń

System zarządzania środowiskowego ISO 14001

Czytaj więcej

System zarządzania energią ISO 50001

Czytaj więcej

Bezpieczeństwo i higiena pracy ISO 45001

Czytaj więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!