current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Mapowanie korozji

Mapowanie korozji – TÜV Rheinland

Chroń swoje zasoby z naszym rozwiązaniem w zakresie mapowania korozji Seescan®

Skuteczne strategie konserwacji korozji mogą pozytywnie wpłynąć na bezpieczeństwo i opłacalność eksploatacji sprzętu przemysłowego, a ostatecznie zapobiec niespodziewanemu i kosztownemu zamknięciu całego zakładu. Dlatego ważne jest, aby móc wcześnie identyfikować oznaki agresywnej korozji w celu opracowania dostosowanych i ukierunkowanych strategii.

Nasz system mapowania korozji SeeScan® pomaga w opracowaniu strategii konserwacji w oparciu o rzeczywisty stan Twoich aktywów. Łatwo zintegrowany z istniejącym strukturalnym planem konserwacji, system SeeScan® może dostarczyć informacji potrzebnych do precyzyjnego obliczenia pozostałego czasu eksploatacji Twojego zakładu przemysłowego. Zapewniając wizualne wyniki w formie łatwej do zrozumienia topograficznej mapy kolorów i kompleksowych raportów dotyczących skorodowanych obszarów, system SeeScan® pomoże Ci uniknąć nieplanowanych przestojów. Nasi specjaliści przeszkoleni w zakresie ultradźwiękowego wykrywania korozji, są gotowi przeprowadzić usługi mapowania korozji w dowolnym miejscu na świecie.

Nasi wykwalifikowani inspektorzy mają bogate doświadczenie w świadczeniu usług w zakresie badań nieniszczących dla różnych klientów na całym świecie. Wdrażamy najnowocześniejszą technologię, aby spełnić Twoje indywidualne wymagania dotyczące kontroli. Nasze wyspecjalizowane rozwiązanie do mapowania korozyjnego SeeScan® poprawia jakość kontroli, upraszcza procesy, przyspiesza inspekcję i zapewnia wyraźne wyniki.

Umów się na spotkanie i pozwól systemowi mapowania korozji SeeScan® pracować dla Ciebie!

Funkcjonalność i opłacalność dzięki dokładnym usługom mapowania korozji

Usługi związane z mapowaniem korozji
Skorzystaj z zalet naszych usług związanych mapowaniem korozji.

System mapowania korozji SeeScan® może dokładnie monitorować progresywne uszkodzenia, dzięki czemu możesz opracować efektywne i efektywne kosztowo strategie konserwacji. Dzięki systemowi SeeScan® możesz przeprowadzać pomiary online w wysokich temperaturach, aby zwiększyć prawdopodobieństwo wykrycia korozji i precyzyjnie określić trendy rozwoju. Mapując wiele różnych i złożonych geometrii, system SeeScan® zapewnia wizualne dane o zdefiniowanym obszarze badania. W ten sposób wyświetla grubość pomiaru, co w efekcie daje łatwą do zrozumienia topograficzną mapę kolorów.

Usługi mapowania korozyjnego SeeScan® zmniejszają koszty i minimalizują czas inspekcji, aby pomóc Ci w utrzymaniu funkcjonalności eksploatacji i opłacalności Twoich aktywów i inwestycji.

Mapowanie korozji za pomocą systemu kontrolnego SeeScan®

Łącząc tradycyjne ultradźwiękowe procedury testowe z miniaturową kamerą wideo, system SeeScan® zapewnia prostą, ale bardzo skuteczną metodę gromadzenia i wyświetlania danych ultradźwiękowych podczas kontroli korozji.

Za pomocą małej kamery wideo system SeeScan® rejestruje dane za pomocą maleńkiej diody LED emitującej światło podczerwone, znajdującej się na przetworniku. Światło podczerwone generuje jasny punkt, któremu przypisuje się współrzędne na matrycy pikseli X-Y obrazu wideo. System jednocześnie śledzi zsynchronizowany sygnał ultradźwiękowy i konwertuje zmierzoną grubość lub amplitudę do koloru, z którym koreluje. Połączone informacje są następnie wyświetlane na monitorze w czasie rzeczywistym jako złożony kolorowy obraz, aby zapewnić wyraźne i dokładne dane w łatwym do odczytania formacie.

SeeScan® analizuje stan:

  • Przewodów i rur
  • Zbiorników, których nie można otworzyć ze względów ekonomicznych lub eksploatacyjnych
  • Systemy podatne na uszkodzenia spowodowane przez wodór
  • Złożone struktury, takie jak zawory, trójniki i zakończenia kopułowe

System SeeScan® umożliwia przeprowadzanie nieinwazyjnych kontroli podczas eksploatacji w temperaturach od -25°C do ponad 300°C.

Twój zaufany partner o udokumentowanym doświadczeniu

Jako część TÜV Rheinland Group, TÜV Rheinland Sonovation jest uznanym światowym liderem w dziedzinie zaawansowanych badań nieniszczących (NDT).

Dostarczając wysokiej jakości rozwiązania dla przemysłu, TÜV Rheinland Sonovation prowadzi centrum kompetencyjne do przeprowadzania zaawansowanych badań nieniszczących z siedzibą w Holandii. Oprócz oferowania usług eksperckich na całym świecie, TÜV Rheinland Sonovation inwestuje znaczne środki w badania i rozwój oraz prowadzi akredytowane centrum szkoleniowe do przeprowadzania zaawansowanych badań nieniszczących . Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć i dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać bezpieczne, niezawodne, skuteczne i opłacalne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta.

Zadzwoń dziś, aby dowiedz się, jak skorzystać z naszego rozwiązania SeeScan®!

Dowiedz się więcej o naszych usługach mapowania korozji

pdf Ulotka – Mapowanie korozji 692 KB Pobierz
pdf Przegląd – Nasze badania nieniszczące 1 MB Pobierz

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu