current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:

Monitorowanie stanu technicznego

Monitorowanie stanu technicznego – TÜV Rheinland

Kontroluj stan techniczny sprzętu za pomocą naszych usług monitorowania

Monitorowanie stanu technicznego – TÜV Rheinland
Monitorowanie stanu technicznego w różnych gałęziach przemysłu

Gromadząc odpowiednie dane dot. maszyn i dokonując profesjonalnej oceny, można stale monitorować stan techniczny wyposażenia lub pojedynczych komponentów i stwierdzić, jaka jest ich przydatność do pracy. Nasi eksperci wykrywają zmiany w stanie technicznym i możliwe zagrożenia związane z bezpieczeństwem użytkowania na wczesnym etapie. W branży wydobycia ropy naftowej i gazu, produkcji energii, transportu kolejowego oraz w przemyśle wytwórczym jest to ogromna korzyść, ponieważ pozwala na natychmiastową interwencję i zastosowanie skutecznych środków zaradczych – zanim jakiekolwiek szkody zdążą negatywnie odbić się na działalności gospodarczej. Dzięki temu zapewnić można dostępność i wydajność odpowiednich komponentów oraz części. Jednocześnie jesteśmy w stanie uniknąć szkód pośrednich związanych z wysokimi kosztami napraw czy niepożądanymi przestojami.

Bez względu na branżę i charakter systemu technicznego, nasi eksperci pomagają dokonać wyboru i wdrożyć specjalnie dostosowane rozwiązanie, umożliwiające monitorowanie stanu technicznego.

Chcesz dowiedzieć się, które rozwiązanie monitorujące stan techniczny jest najodpowiedniejsze dla Twojego sprzętu? Już teraz skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów.

Skorzystaj z zapobiegawczej strategii konserwacji dzięki naszemu systemowi monitorowania stanu technicznego

Nasz system monitorowaniu stanu technicznego umożliwia opracowanie zoptymalizowanej strategii konserwacji opartej na stanie technicznym Twojego sprzętu, zwiększając tym samym dostępność urządzeń. Oprócz oszczędności w zakresie konserwacji, możesz również czerpać korzyści ze zmniejszenia ryzyka nieplanowanych przestojów i zwiększenia wydajności. Ponieważ dysponujemy szeroką gamą systemów monitorowania stanu technicznego, jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie rozwiązanie dla każdego zastosowania sprzętu.

Zwiększ wydajność swoich urządzeń rotacyjnych dzięki naszym usługom monitorowania stanu technicznego

Nasi eksperci z TÜV Rheinland ISTEC GmbH oferują kompleksowe usługi z zakresu monitorowania stanu technicznego i mają wieloletnie doświadczenie w dziedzinie analizowania urządzeń rotacyjnych stosowanych w produkcji energii, transporcie śródlądowym, wytwórstwie oraz przemyśle wydobywczym ropy naftowej i gazu.

  • Indywidualne rozwiązania: od określenia problemu po dostosowane systemy diagnostyczne
  • (Internetowa) procedura diagnostyki drgań: w postaci selektywnej procedury opartej na czasie i częstotliwości
  • Stałe wsparcie systemu: analiza danych, zarządzanie danymi, ocena danych oraz standardowe raporty i trendy
  • Doradztwo w zakresie projektowania, analizy i oceny danych systemowych w celu wczesnego wykrywania błędów i prowadzenia konserwacji komponentów i części w oparciu o ich stan techniczny
  • Analiza podatności na uszkodzenia
  • Konserwacja i kontrola
  • Strategie gromadzenia danych / przetwarzanie sygnału: dostosowane rozwiązania w zakresie przetwarzania sygnałów w domenie czasu i częstotliwości

Nasze wieloletnie doświadczenie w diagnostyce maszyn zorientowanej na monitorowanie stanu technicznego

Nasi eksperci pracują przy użyciu specjalnie opracowanego sprzętu, oprogramowania i algorytmów. Dysponujemy nie tylko licznymi certyfikatami produktów, ale także centrum diagnostycznym z certyfikatem GL 2013.

Już dziś zamów spersonalizowaną ofertę u naszych ekspertów!

Niżej przedstawiona oferta handlowa nie stanowi oferty handlowej TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.

Do pobrania

pdf Ulotka – Monitorowanie stanu technicznego w różnych gałęziach przemysłu 213 KB Pobierz

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu