current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
translation missing: core_choose_country

Certyfikacja produktu: Testowanie produktu i znak certyfikacji jako dowód jakości

Certyfikaty produktów i znaki badań | TÜV Rheinland

Zapewnij wysoką jakość i bezpieczeństwo dzięki testom i oznaczeniom produktów

Certyfikacja wyrobów potwierdza, że wyrób spełnia określone kryteria i zdefiniowane aspekty istotne dla bezpieczeństwa. Certyfikat określa podstawowe zasady, zgodnie z którymi produkt został przetestowany. Odpowiednie znaki kontrolne stanowią dla klienta widoczny dowód jakości, który służy jako pomoc przy podejmowaniu decyzji przy wyborze produktu. Uznane znaki kontrolne są potwierdzeniem, że jakość produktu została sprawdzona przez niezależną stronę trzecią. Według badań przeprowadzonych wśród konsumentów końcowych, prawie 90 % respondentów woli, aby oświadczenia reklamowe producentów były sprawdzane i potwierdzane.

Nasi eksperci posiadają wieloletnie doświadczenie i wspierają klientów w zakresie badań i certyfikacji produktów specyficznych dla danej branży. Świadczymy usługi w zakresie badań regulacyjnych, wymaganych przez prawo w celu dopuszczenia do obrotu, jak również badań dobrowolnych. Minimalne wymagania zakładają, że spełnione są kwestie związane z bezpieczeństwem. Dodatkowe kryteria jakościowe określone przez naszych specjalistów mogą być testowane i certyfikowane w celu wykazania, że Twój produkt spełnia oczekiwania klienta.

Dzięki naszemu uznanemu na całym świecie znakowi jakości, możesz łatwo zasygnalizować przydatność, bezpieczeństwo i wysoką jakość swoich produktów w skutecznej kampanii reklamowej.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych znakach certyfikacyjnych dla produktów?

Zapewnienie przewagi konkurencyjnej i stałej jakości dzięki naszym certyfikatom dla produktów

Nasza certyfikacja produktów i znak kontrolny mogą znacznie wzmocnić wizerunek Twojej marki i zwiększyć Twój sukces rynkowy. Skuteczna strategia reklamowa z naszym znakiem kontrolnym stanowi dla Twoich klientów jasną informację przy zakupie i daje Ci wyraźną przewagę nad konkurencją. Nasze bezstronne usługi monitorowania produkcji pomogą Ci zredukować ryzyko i stale prezentować Twoim klientom wiarygodne zapewnienie o jakości. Nasi eksperci wspierają szybkie wprowadzenie produktu na rynek i pomagają w dostępie do wartościowych rynków międzynarodowych.

Nasz znak kontrolny: Idealnie dopasowany do Twoich produktów

Nasz proces certyfikacji produktu obejmujący badanie produktu i znak TÜV Rheinland
Procedura certyfikacji produktów

Jako globalny lider, świadczymy kompleksowe usługi w zakresie inspekcji, testowania, weryfikacji i certyfikacji na całym świecie. Nasz międzynarodowy zespół ekspertów pracuje w akredytowanych laboratoriach i zakładach przemysłowych, aby testować i certyfikować bezpieczeństwo, użyteczność i jakość systemów technicznych, a także dóbr inwestycyjnych i konsumpcyjnych.

Proces certyfikacji w TÜV Rheinland

  1. Złożenie wniosku o certyfikację produktu.
  2. Dokładne zbadanie reprezentatywnego zbioru wyrobów na podstawie wymaganych kryteriów. Testy przeprowadzane są w naszych laboratoriach badawczych lub bezpośrednio w zakładzie, np. w wyjątkowych przypadkach dotyczących bardzo dużych maszyn.
  3. Wydanie certyfikatu produktu i znaku kontrolnego po pozytywnym wyniku testów.
  4. Monitorowanie zakładu produkcyjnego w regularnych odstępach czasu w celu sprawdzenia, czy wytwarzane produkty odpowiadają aktualnie badanej próbce, aby zapewnić ciągłość ważności certyfikatu.

Na życzenie otrzymasz ekskluzywny wpis do naszej internetowej bazy danych certyfikatów "Certipedia". Poprzez zeskanowanie kodu QR Twoi klienci mogą w każdej chwili w prosty i szybki sposób uzyskać informacje o certyfikowanych produktach.

Twój uznany partner w zakresie neutralnych badań i certyfikacji produktów

Od ponad 145 lat stoimy na straży jakości i bezpieczeństwa. Nasze uznane na całym świecie, niezależne badania i usługi certyfikacyjne prowadzone przez doświadczonych międzynarodowych ekspertów pomagają zdobyć zaufanie klientów i partnerów biznesowych. Oferujemy renomowany znak kontrolny oraz wpis do naszej internetowej bazy danych Certipedia, aby zapewnić pełną przejrzystość jakości i bezpieczeństwa Twoich produktów.

Również Ty możesz skorzystać z naszych znaków kontrolnych i certyfikacji. Skontaktuj się z nami już dziś i dowiedz się więcej!

Laboratorium Badawcze TÜV Rheinland Polska

An embedded media content from YouTube has been blocked. When loading or playing, a connection to the provider's servers is established and cookies are set. For more information, please see our privacy policy and cookie information.

Load

Informacje dodatkowe

pdf Folder o Laboratorium Mechanicznym 938 KB Pobierz

To też może Cię zainteresować

Badania na zgodność z procedurą CB

Badania na zgodność z procedurą CB

Krok w kierunku rynków międzynarodowych.

Więcej

Certyfikat i oznakowanie zgodności CE

Certyfikat i oznakowanie zgodności CE

Przejrzystość i bezpieczeństwo na rynkach europejskich.

Więcej

ENEC 24

ENEC 24

TÜV Rheinland przeprowadza certyfikacje urządzeń elektronicznych w całej Europie.

Więcej

Homologacja

Homologacja

Proces zatwierdzania zgodności wyrobów.

Więcej

Znak GS

Znak GS

Bezpieczeństwo sprawdzone.

Więcej

Znak LGA tested

Znak LGA tested

Produkty niezmiennie dobrej jakości.

Więcej

Znak jakości "LGA tested quality"

Znak jakości

Kompleksowe badania jakości produktów.

Więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu