current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
translation missing: core_choose_country

Certyfikacja ASI

Certyfikacja ASI to bardziej zrównoważona produkcja wyrobów aluminiowych | TÜV Rheinland

Zwiększ swój zrównoważony rozwój dzięki certyfikacji Aluminium Stewardship Initiative (ASI)

Kopalnie, zakłady produkujące i przetwarzające aluminium stosują się do standardu ASI, aby zapewnić zrównoważony rozwój w całym przemyśle aluminiowym. Zasady certyfikacji ASI mogą być również wykorzystywane do kontroli przejrzystości poszczególnych łańcuchów dostaw.

Świadczymy kompleksowe usługi, aby pomóc Ci z powodzeniem uzyskać certyfikat ASI i wyróżnić Twoje produkty znakiem certyfikacji ASI. Nasi eksperci pomogą Ci w zakresie odpowiedzialnego zaopatrzenia i ułatwią zrównoważony rozwój produkcji z korzyścią dla Twojej firmy, a także dla środowiska i społeczności, w sąsiedztwie której prowadzisz działalność.

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni audytorzy zapewnią Ci wsparcie, którego potrzebujesz, aby zwiększyć zaufanie do swoich produktów dzięki uznanej certyfikacji ASI.

Zademonstruj zaangażowanie Twojej firmy na rzecz skutecznego zrównoważonego rozwoju dzięki certyfikacji ASI!

Certyfikat ASI dzięki naszym uznanym usługom audytorskim

Korzyści z certyfikacji ASI | TÜV Rheinland

Nasze usługi z zakresu certyfikacji ASI pomogą Ci zademonstrować Twoje poczucie odpowiedzialności i zapewnią Ci wiarygodność i niezależność. Pomożemy Ci promować i zwiększać zaufanie do Twoich produktów zarówno wśród interesariuszy, jak i konsumentów. Oceniamy Państwa zrównoważony proces produkcyjny w celu potwierdzenia zgodności z wymogami ASI. Nasi eksperci identyfikują Twój potencjał dla poprawy i oceniają skuteczność Twojej strategii zrównoważonego rozwoju. Certyfikat ASI i znak certyfikacji ASI wzmacniają reputację firmy w celu podkreślenia znaczenia zrównoważonego rozwoju w całej branży produkcji aluminium.

Nasze usługi audytorskie ASI Performance Standard

Norma wydajności ASI ma zastosowanie do wszystkich faz produkcji i przetwarzania aluminium, jak również do kryteriów zarządzania materiałem istotnych dla dalszych użytkowników. Zarówno normy ASI jak i kontroli pochodzenia produktu zostały opracowane w celu ich globalnego wdrożenia w całym łańcuchu wartości w zakresie produkcji aluminium.

Proces certyfikacyjny ASI:

 1. Samoocena
  Faza przygotowawcza do audytu certyfikacyjnego, zgodnie z określonym zakresem certyfikacji.
 2. Audyt certyfikacyjny
  Ocena zgodności oparta na ocenie ryzyka dokonywana przez nas jako audytora akredytowanego przez ASI. Podczas audytu certyfikacyjnego weryfikujemy, czy firma posiada systemy zgodne z normą ASI Performance Standard.
 3. Raport z audytu
  Nasi eksperci przygotowują raport dla ASI i członka, w tym, w razie potrzeby, odpowiednie plany działań naprawczych.
 4. Przyznanie certyfikacji
  Jeśli przedłożymy raport i zalecimy certyfikację, ASI sprawdza raport z audytu pod kątem poprawności i kompletności. Następnie ASI wydaje certyfikację na okres do trzech lat i aktualizuje stronę internetową ASI.
 5. Okresowe kontrole
  Audyt nadzorujący w ciągu 12-18 miesięcy i audyt recertyfikujący w celu weryfikacji dalszej zgodności i oceny innych zidentyfikowanych obszarów ryzyka po 3 letnim okresie certyfikacji.

Wspieramy Cię w uzyskaniu dobrowolnej certyfikacji ASI i przydzieleniu znaku certyfikacji ASI. Zarówno certyfikacja, jak i uznany znak jakości są wydawane przez Aluminium Stewardship Initiative po pomyślnym zakończeniu audytu.

Do końca 2019 r. członkowie ASI muszą posiadać co najmniej jeden zakład produkcyjny certyfikowany zgodnie z normą ASI Performance Standard.

Twój doświadczony i niezawodny partner w zakresie certyfikacji ASI

Jesteśmy Twoim globalnym partnerem w zakresie usług audytorskich z zakresu zrównoważonego rozwoju w celu usprawnienia Twojego łańcucha dostaw i procesów produkcyjnych aluminium. Nasz zaangażowany zespół wysoko wykwalifikowanych międzynarodowych ekspertów ma na celu zapewnienie Ci audytu najbardziej odpowiedniego dla Twojej indywidualnej sytuacji. Współpracujemy z Tobą w celu określenia zakresu certyfikacji i znalezienia skutecznych rozwiązań korzystnych dla Twojej firmy.

Skorzystaj z naszej wiedzy i upewnij się, że kwalifikujesz się do certyfikacji ASI!

To też może Cię zainteresować

ISO 14001 - System zarządzania środowiskowego

Systemy zarządzania środowiskowego ISO 14001

Certyfikujemy systemy zarządzania środowiskiem zgodnie z ISO 14001.

Więcej

Certyfikacja ISO 9001

Zmiany w systemie zarządzania jakością ISO 9001

Zwiększ wydajność i buduj zaufanie dzięki systemowi zarządzania jakością zgodnemu z normą ISO 9001.

Więcej

Certyfikacja SA8000 – standard społecznie odpowiedzialnego zarządzania organizacją

Certyfikacja SA8000 – standard społecznie odpowiedzialnego zarządzania organizacją

Standard dla społecznie odpowiedzialnego zarządzania przedsiębiorstwem.

Więcej

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Ostatnio odwiedzane strony serwisu