current language
Poland dostępne w następujących językach:
… lub wybierz stronę TÜV Rheinland danego kraju:
translation missing: core_choose_country

Certyfikacja artykułów sportowych i rekreacyjnych


TÜV Rheinland

Oczekuje się, że produkty branży sportowej i rekreacyjnej spełnią wymagania zarówno amatorów, jak i profesjonalistów oraz międzynarodowych organów regulacyjnych. Aby sprostać wszystkim wyzwaniom, potrzebujesz doświadczonego i zaufanego partnera wyposażonego w wiedzę i doświadczenie, który pomoże Ci zapewnić oraz potwierdzić przede wszystkim bezpieczeństwo Twoich wyrobów. Jako wiarygodny partner i niezależna strona trzecia, oferujemy kompleksowe usługi dla sektora sportu i rekreacji, w postaci badań i certyfikacji artykułów sportowych, jak również badań i certyfikacji odpowiedniego sprzętu sportowego. Nasze wsparcie i uznane na całym świecie znaki jakości, umożliwiają wejście na rynki globalne oraz pozyskiwanie i utrzymanie zadowolonych klientów.

Zakres wyrobów, które wliczają się w badania i certyfikację sprzętu sportowego oraz rekreacyjnego, to zarówno okulary pływackie, grille, siatki do siatkówki, jak również urządzenia na place zabaw, parki linowe oraz skateparki.

Chcesz wiedzieć się więcej?

Poniżej zestawiliśmy poszczególne grupy dotyczące obszarów naszej działalności, w których znajdują się wszystkie niezbędne oraz szczegółowe informacje.

Obszary działalności

Kontakt

Skontaktuj się z nami!

Skontaktuj się z nami!

Kontakt